Skoči na vsebino

Moto GP 2015


orcus

Priporočene objave

V najvišji klasi še ni bil svetovni prvak .. al pač ? ... s takim motorjem so drugi že osvajali svetovna prvenstva v najvišjem rangu ... da ponovim ... odličen dirkač je in med najbolj fer dirkači, vendar bi moral s tako odličnim motorjem biti bližje ali celo biti prvi v skupnem seštevku.

...ali pa v pesku kot mm :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V najvišji klasi še ni bil svetovni prvak .. al pač ? ... s takim motorjem so drugi že osvajali svetovna prvenstva v najvišjem rangu ... da ponovim ... odličen dirkač je in med najbolj fer dirkači, vendar bi moral s tako odličnim motorjem biti bližje ali celo biti prvi v skupnem seštevku.

:hmm: ČE bi bla Honda nek serijski prvak, bi se s tem strinjal. Pa ima v zadnjih 9 letih "samo" 3 naslove. Tam ni nič podarjeno. niti 1 redbull ni šenkan. Če GP spremljaš, tudi veš da Pedrosa ni bil prvi zaradi svojega (ne)znanja. 1× ga je grdo sjebal splet okoliščin, oziroma ekipa, enkart Simoncelli....samo pomisli na predlanski debakl s TC senzorjem, ko mu je konkurent najprej (popolnoma nehote) sabotiral motor, in pol uzel 25 pik.

Poglejmo kaj so dosegli ostali dirkači v THE ekipah. Dovi, HRC Repsol 1 zmaga, Spies Yamaha 1 zmaga, Edwards Yamaha, 100 let, 0 zmag. 

Uz malo sportske sreće, bi mel Dani 2 tituli. 

Največji dokaz kako vrhunski dirkač je, je gotovo Hondino zaupanje vanj, kljub odsotnosti GP naslova. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je, da ni bil prvak v najvišji klasi, kljub odličnemu motorju ... če pa če .. in če bi če ... je tko k da bi js, če bi se tm vozu in če bi vsi na vseh dirkah padli bil jaz svetovni prvak z mojo ninđo..

vse ostalo so ugibanja .. itak da more bit splet vseh okoliščin tak, da se ti vse pokrije .. takrat si svetovni prvak, saj štejejo le osvojene točke posameznih dirk.... tisti, ki jih ima največ .. je pač zmagovalni zmagovauc ... in le osvojeno šteje .... ostalo je samo polemika ... če .. če ... če

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stop Mišek, stop. Ti si začel s ČEji. ČE ima tak motor že tolk cajta bi moral bit blablabla. Qurc to. Trdim, da zadnjih 10-15 let ni bil nihče prvak zarad motorja, ampak izključno zaradi svojih sposobnosti in šćepca športne sreče. Stoner 2007, Rossi 2009 pa Marquez 2014 so bli naslovi osvojeni s premočjo, ostali bi lahko šli tudi drugam. Recimo Rossi/Stoner 2008, je blo konc leta bliz 90 pik razlike, neviđena prednost.  Pa nism sigurn, a bi Rossi sploh zmagal brez kančka sreče v Lguni Seci.....

in ne, tud če usi popadajo ti sz ninđo ne bi bil prvak, ker te na grid neb spustili. Starejši gospodje nimajo tm kej delat. Pa dirkalniki moro bit prototipi. Si. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism js začel s čeji .. če ima tak motor in ne če bi ga imel .. to je dejstvo da ga ima ... :jezik:

še vedno trdim, da je Pedrosa vrhunski voznik .. to ste vsi mal spregledal, da sem to napisal ... ampak, da ni bil svetovni prvak v najvišjem razredu ... 

da pa me z mojo unikatno ninđo ne bi gor spustil, to ti pa zamerm :ras:

sj sm napisal, če bi me spustl in če bi vsi padl in če če če .. pol bi ti lahko svetovnemu prvaku osebno kawo plaću :jezik: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam malo vržem kost :D

rossi se je boril s pedroso, vendar sem prepričan da če ne bi bila vsaka točka pomembna za prvenstvo se rossi ne bi kr tak pusto, ker tam ko je šel precej iz proge je bla borba izgubljena...v primeru da bi imel več prednosti po točkah takrat ne bi popustil kr tak zlahka

A mi poveš kombinacijo lota za naslednji krog :yawn:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pedrosa ima 26 zmag v GP. torej ga ni samo enkrat. Tudi v skupnem je pred Rossijem končal 2007, 2010, 11, 12 in 2013. nikoli ni končal nižje od 5 mesta v rookie sezoni, vale je bil tud 6 in 7 v skupnemu. Dejansko mu nabijanje doktorja niti ni tako strašno tuje, a ne? Dani je 3×svetovni prvak. Lahko pa uleti Demon, Klovn in podobni pa razložijo, da je Pedrosa res podpovprečn midfielder s ful sreče, da je kjer pač je. 

Rossi se ni nič pusto. Točno mu je jasno, da krvavo rabi vsako piko. Pedrosi jih ni mogu uzet. Po videnem, je dal vse od sebe. Podobno smo gledali v Estorilu 2006, ko je Elias pač zmagal, in je Rossiju za konc zmankalo par pik. Mamo bi povozu za zmago...ni šlo. in tle ni šlo mim Pedrose.  

https://youtu.be/dLz6sG1qqI0

Cartman, če si se že toliko zapičil v prvi del mojega odgovora.... dej še drugega preberi :)

Pustimo to, da navijam za Rossija, ampak dejansko je boljši dirkač kot Pedrosa, prav tako tudi Lorenzo (ki mi ni najbolj pri srcu) je boljši od Pedrose... ne trdim pa, da je Pedrosa slab, ker če bi bil slab, verjetno nebi toliko časa vztrajal v MGp karavani.....  Žal ni iz pravega testa za winnerja, res pa je tudi to, kot si navedel, da mu je včasih zmanjkalo malo sreče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman, če si se že toliko zapičil v prvi del mojega odgovora.... dej še drugega preberi :)

Pustimo to, da navijam za Rossija, ampak dejansko je boljši dirkač kot Pedrosa, prav tako tudi Lorenzo (ki mi ni najbolj pri srcu) je boljši od Pedrose... ne trdim pa, da je Pedrosa slab, ker če bi bil slab, verjetno nebi toliko časa vztrajal v MGp karavani.....  Žal ni iz pravega testa za winnerja, res pa je tudi to, kot si navedel, da mu je včasih zmanjkalo malo sreče....

za mano punaulaš :O

če pa ne ponaulaš za mano .. se pa strinjam s teboj :jezik: 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno večina komentatorjev ni bilo tekmovalcev. Kaj vse lahko dela podzavest v odločilnih trenutkih.

Rossija in Pedroso v tem trenutku ni moč primerjat, eden nima nič za izgubiti, drugi lahko izgubi vse. In potem se ju primerja, kot enakovredna tekmeca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj vam ni jasno, od zadnje dirke naprej je Pedrosa boljši, dokler ponovno ne zmaga Rossi, kar bo težko, ker Pedrosa končno ni več poškodovan, se pravi, da bo Lorenzo prvak:ras:

 

vamos 99

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj vam ni jasno, od zadnje dirke naprej je Pedrosa boljši, dokler ponovno ne zmaga Rossi, kar bo težko, ker Pedrosa končno ni več poškodovan, se pravi, da bo Lorenzo prvak:ras:

 

vamos 99

sanja svija o koruzi :fight1: 46 vs 99

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo pušnil, se bo takoj po dirki držal za ramo in odkimaval, če pa zmaga, pa se bo držal za ramo in skozi stisnenje zobe v mukah nasmehnil....majke mi, da bi si upal stavit, da bo tak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si prišel na račun po 10ih letih a? 1x ga je napral in zdej boš to lapal še naslednjih 10 let? :)

Glej, če pogledamo globalno, je Rossi definitivno boljši kot Pedrosa (verjetno se boš tudi sam strinjal s tem), kar pa še zdaleč ne pomeni da je na vsaki dirki pred njim....

 

zdej, odgovoril sem ti čist lepo kulturno, če že boš, pričakujem tudi tvoj odgovor na takem nivoju :) Fala

sej veš, da sm samo malce piknil... kar se tiče tega, kdo je boljši je itak očitno, pač generalno gledano skozi kariero.

 

Očitno večina komentatorjev ni bilo tekmovalcev. Kaj vse lahko dela podzavest v odločilnih trenutkih.

Rossija in Pedroso v tem trenutku ni moč primerjat, eden nima nič za izgubiti, drugi lahko izgubi vse. In potem se ju primerja, kot enakovredna tekmeca...

točno to... pedrosa ni imel zgubiti ničesar... rossi pa... če bi končal kot 3. bi bil to prvi konec sanj o prvenstvu... in lej ga zlomka končal je tretji, čeprav za nobeno ceno nebi smel... in ni dvakrat za rečt, da ga bo na koncu ravno ta fajt stal prvenstva... in mislim da se je rossi tega zavedal in da je hotel za vsako ceno končat 2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in mislim da se je rossi tega zavedal in da je hotel za vsako ceno končat 2.

Ja seveda... Ce bi blo tole res, bi koncal drugi al pa bi padel... Rossi je se vedno najbolj spulen dirkac, on se najveckrat fajta z vsemi. Seveda pa ve, da je govora o naslovu, zato NI drkal Danija za vsako ceno..

Kar se ˝prvaka˝ tice - za mene je on nesposoben, vsak, ki je na hondo prisel ga je pihnu, se Hayden...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prou zanima, kako bi se teli gpj-euci peljal na ISLE OF MAN ... in na ostalih cestnih dirkah ... 

ne zanima me vaše mnenje :ras:  

mene pa res zanima kako bi blo

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prou zanima, kako bi se teli gpj-euci peljal na ISLE OF MAN ... in na ostalih cestnih dirkah ...

ne zanima me vaše mnenje :ras:

mene pa res zanima kako bi blo

:ninja:

če se nimaš rad, greš na Isle of Man vozit.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prou zanima, kako bi se teli gpj-euci peljal na ISLE OF MAN ... in na ostalih cestnih dirkah ... 

ne zanima me vaše mnenje :ras:  

mene pa res zanima kako bi blo

:ninja: 

Saj je bil Vale par let nazaj tam. Kot gledalec.

Eden prvih njegovih komentarjev je bil: Faaaaaaaaak ...

Ni kaj dodati.

Popravljeno . Popravil Gaunar Jokl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je bil Vale par let nazaj tam. Kot gledalec.

Eden prvih njegovih komentarjev je bil: Faaaaaaaaak ...

Ni kaj dodati.

naj me zanima mnenje tistega, katerega Pedrosa nažge, niti najmanj:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo pušnil, se bo takoj po dirki držal za ramo in odkimaval, če pa zmaga, pa se bo držal za ramo in skozi stisnenje zobe v mukah nasmehnil....majke mi, da bi si upal stavit, da bo tak!

No... medtem ko Rossi se je par let nazaj, ko je mel ramo poškodovano jokcal vsakič ko je bil slab, ko je pa zmagal je pa bla rama čist ok... Meh... 

Ja seveda... Ce bi blo tole res, bi koncal drugi al pa bi padel... Rossi je se vedno najbolj spulen dirkac, on se najveckrat fajta z vsemi. Seveda pa ve, da je govora o naslovu, zato NI drkal Danija za vsako ceno..

Kar se ˝prvaka˝ tice - za mene je on nesposoben, vsak, ki je na hondo prisel ga je pihnu, se Hayden...

 

 

Jah ni šlo, ker ga je Dani pač premagal... Pri prehitevanju je moral Rossi s proge in vsega je bilo konec... 

Hayden je imel 2 zmagi... In tisto sezono je poleg Danija nabil tudi rossija, ki se je usral na zadnji dirki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo razred zase, Rossi pa skoraj sekundo zadaj... Kaj pa vem, imam občutek, da bosta oba zelo zelo skupaj po točkah v nedeljo popoldan... Imam pa tudi občutek, da bosta dani in pa mm zelo nevarna, tudi Lorenzu... Predvsem dani, mm je itak poškodovan... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo razred zase, Rossi pa skoraj sekundo zadaj... Kaj pa vem, imam občutek, da bosta oba zelo zelo skupaj po točkah v nedeljo popoldan... Imam pa tudi občutek, da bosta dani in pa mm zelo nevarna, tudi Lorenzu... Predvsem dani, mm je itak poškodovan... 

govoriš o drugem prostem treningu... prvega si spustil? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!