Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Na poti iz službe recimo, da vtis ni najboljši ...

 

111602881015269620874067.jpg

 

in ja, v vozičku je bil otrok in ne kakšne sadike repe ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da sem ti ju približala. 

Cmok sem požrl.. :blush: ....moje globoko opravičilo :worship: . Lepe slike si NAREDILA. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti iz službe recimo, da vtis ni najboljši ...

 

111602881015269620874067.jpg

 

in ja, v vozičku je bil otrok in ne kakšne sadike repe ...

ok, to so strojanovi na nemski cesti.....

dons vtis do vrtojbe in nazaj. zihr je ksna bolsa pot do gorice od rebrnic ker zale ob autocesti ni za 1/2K !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu tudi danes izkoristil soncek po sluzbi.... Villach-feldkirchen-Sankt veit-althofen-mölbling-in po isti poti nazaj do Villacha;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, to so strojanovi na nemski cesti.....

dons vtis do vrtojbe in nazaj. zihr je ksna bolsa pot do gorice od rebrnic ker zale ob autocesti ni za 1/2K !

 

Lahko greš čez Kras, če pa že hočeš rebrnice jih pač odvoziš in potem malo naprej od Podnanosa zaviješ za vas Manče in greš potem Štanjel-Dornberk-Gorica :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo že kar malo prevroče za se fijakat z motorjem.  :whistle:

Sem počakal, da se je sonce skrilo in gas :D

 

A vidi ti vraga, kaj vse srečaš po cesti. Če vidiš avtomobilista na stranski cesti, pač veš, da te bo izsilil in si previden. Ajde, to poznamo.

Grem jaz lepo mim Brnika po stari cesti prot Kranju. Nasproti se pripelje karavana kao pomembnih kravatastih riti, rdeče in plave lučke in se vozijo PO SREDINI CESTE!!! :angry: Sredi noči, vse se sveti in bliska in ti sam vidiš, da se nekaj vali proti tebi, pa da se zgeda ne drži svojega pasu.  Ves kontra promet so zrinili dol s ceste, da so rili po bankinah (ki itak niso vzdrževane). Jaz sem se stisnil na rob asfalta, po bankinah pač z mopedom ne bom ril zaradi butlov na cesti in me dva skoraj zbijeta. Pa kaj si ti normalen ?!? :wallbash: Kaj če bi bil šleper nasproti, bi ga zrinili v jarek al bi se hladnokrvno zabili vanj?? Ej to je res samo za bombo vržt, drugo jim ne pomaga zgleda................. DA FUQ :glare:

Evo ti današen vtis.....

Popravljeno . Popravil stromar-aly
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo že kar malo prevroče za se fijakat z motorjem.  :whistle:

Sem počakal, da se je sonce skrilo in gas :D

 

A vidi ti vraga, kaj vse srečaš po cesti. Če vidiš avtomobilista na stranski cesti, pač veš, da te bo izsilil in si previden. Ajde, to poznamo.

Grem jaz lepo mim Brnika po stari cesti prot Kranju. Nasproti se pripelje karavana kao pomembnih kravatastih riti, rdeče in plave lučke in se vozijo PO SREDINI CESTE!!! :angry: Sredi noči, vse se sveti in bliska in ti sam vidiš, da se nekaj vali proti tebi, pa da se zgeda ne drži svojega pasu.  Ves kontra promet so zrinili dol s ceste, da so rili po bankinah (ki itak niso vzdrževane). Jaz sem se stisnil na rob asfalta, po bankinah pač z mopedom ne bom ril zaradi butlov na cesti in me dva skoraj zbijeta. Pa kaj si ti normalen ?!? :wallbash: Kaj če bi bil šleper nasproti, bi ga zrinili v jarek al bi se hladnokrvno zabili vanj?? Ej to je res samo za bombo vržt, drugo jim ne pomaga zgleda................. DA FUQ :glare:

Evo ti današen vtis.....

A še ne veš? domišljavi snobi ,egoisti in kreteni, ki nam vladajo imajo imajo pač sebi primerno spremstvo.....boli njih k......žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mate srečo da ste zgodnji cajt bli na jezeru, ker če bi bli kak mesc kasnej, bi vas lovil kak razbacani ...... varnostnik na piciklu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

11102900_1567892066803662_73843280549207

Vrjetno vsem znani pogled na Logarsko dolino kjer je pred leti bila posneta reklama Slovenija moja dežela,panoja več ni  :kva2: in čedalje manj tudi moja vaša dežela  :closedeyes:

 

 

Trdeč ma najtežji karakter, se je kar upognilo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa nisem pretiravu :D, zapelu sem se do Konjic na Menjavo ketne in zobnikov, pol pa na Roglo do Jurgovega in nazaj do Velenja.

 

attachicon.gif20150423_180716.jpg  attachicon.gif20150423_181042.jpg

 

attachicon.gif20150423_181227.jpg

 

sem mislu prenočit, pa je blo tok poln, da sem se mogu spustit v dolino :grim

sem te na cesti srečal

tam pri Frankoloven okoli pol treh

Nažalost sem bil v avtomobilu 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke za nakup in veliko lepih ter varnih kilometrov! Naj ti lepo služi!

Popravljeno . Popravil ciciban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!