Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

Joooj spet sem u neke route rinil....slikal bolj malo, ker sem se izogibal makedamu, ampak:

palačinke so padle v Idriji

žlikrofi in golaž v Cerknem

več pa ne povem :P

 

 

To je bilo včeraj - sobota, smo se celo srečali :P

20150829133651.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam do vrha. od tm k je una garaza je blo sam se za hodt. mal nizi pri kroziscu bi mogl it..... karto sm pa zarad dodatne teze takoj stran vrgu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo včeraj - sobota, smo se celo srečali :P

 

 

A si bil med Partizani? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opozoril bi uporabnico Keiko, da tvoja ketna nujno potrebuje vzdrževanje če ne kar menjave. Že na daleč izgleda nevarno, zato ti predlagam da pred nadaljno vožnjo to urediš.

 

post-32884-0-87437700-1440967563.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opozoril bi uporabnico Keiko, da tvoja ketna nujno potrebuje vzdrževanje če ne kar menjave. Že na daleč izgleda nevarno, zato ti predlagam da pred nadaljno vožnjo to urediš.

 

 

Ni še za menjat, smo jo pa danes zategnili (sem vedla, ma verjetno bi spet pozabla do naslednje daljše fure, tako da je prišlo prav tole opozorilo ;) ). Vzdržujem pa jo, po vsaki daljši furi je namazana :)

 

No, da dodam še včerajšnji vtis.

 

Skratka, v desetih urah in pol dolgi turi se je nabralo lepih, sončnih 576km. :OK:

 

Lepa furca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bil med Partizani? :D

Ne, ti si slep ali pa prehitro voziš. :)  nisem bil prepričan, dokler nisi objavil vtise, ...čelade so se mi zdele sumljive in sopotnica zadaj za eno glavo višja :D Med Želinom in Cerknem, sem obrnil in šel na črpalko po 2 pira, ravno na mostiču smo se srečali...nisi pa vozil počasi, to se spomnim :yes:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ti si slep ali pa prehitro voziš. :)  nisem bil prepričan, dokler nisi objavil vtise, ...čelade so se mi zdele sumljive in sopotnica zadaj za eno glavo višja :D Med Želinom in Cerknem, sem obrnil in šel na črpalko po 2 pira, ravno na mostiču smo se srečali...nisi pa vozil počasi, to se spomnim :yes:

Nism bil jaz, zanikam, se ne spomnim :P

 

Partizane sm pa srečal na Oblakovem vrhu, so imeli neki pohod :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes do Dinkota na snicl in nazaj,vreme solidno vroce,prometa presenetljivo veliko,matoristov ne prevec,za slike ni blo cajta,nazaj grede na OMV srecal deklco dirkacico k ji je muca jezicka pojedla,tko da revca ne more pozdravt,zna si pa fajn cigarete zvit,sparouno. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ti si slep ali pa prehitro voziš. :)  nisem bil prepričan, dokler nisi objavil vtise, ...čelade so se mi zdele sumljive in sopotnica zadaj za eno glavo višja :D Med Želinom in Cerknem, sem obrnil in šel na črpalko po 2 pira, ravno na mostiču smo se srečali...nisi pa vozil počasi, to se spomnim :yes:

Ma ti povem skoz me tera ispred sebe pol mam pa zajčke za večerjo  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtise črne gore se ni ne ljubi pisat ampak današnjega pa bom... 

 

 

Ah, dej potrudi se mal, pa v temo ČG prilepi kako slikco, da bom končno en lep moped gledu, ne pa tiste endure polne železja :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!