Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2015


motolover

Priporočene objave

jebeš tak mator če ga treba nonstop že novega po servisih vlačit :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti gum ne menjaš?

Ne ona ma TDM ne rabi gum  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj, zima in se bolj malo vozimo, več pa čvekamo.

Ravno gledam, da bi danes kak krog odpeljal, pa nisem siguren, da se mi po vožnji da spet generalno oprati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prvi kilometri z večjim mopedom, ker sem se letos že vozil, a samo s tomosovo šestico. Kmet je poklical, ker je rabil nekoga, da gre z njim po motor v Trzin. Ker sem bil fraj sem mu ustregel in ga takoj vprašal, če lahko jaz peljem italijana. Dec je bil za, ker dobi mozolje, če se mora oblačit samo za par kilometrov. Še preden je prišel pome, sem bil zrihtan in pripravljen, da greva :kva2:  :OK: . Ko sva prevzela moped, sem nataknil kahlo na glavo in gasa proti Ljubljani. Dobil sem dovoljenje, da mi ni treba direkt v garažo in seveda sem to izkoristil. Zaradi novih gum in precej vlažnega asfalta se nisem preveč preseraval z nagibanjem motorja, sem pa užival v navoru. Obredel sem nekaj cest po mestu, se šel pohvalit v službo in nazadnje z žalostjo v srcu odpeljal motor Kmetu  :( . Nisem naredil veliko kilometrov, tam okoli 25, samo so pa pasali bolj kot psu palca ali budali šamar.

 

 

Lp Robert

 

 

Še zverinica :)

a to je motor? :surrender:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj, zima in se bolj malo vozimo, več pa čvekamo.

Ravno gledam, da bi danes kak krog odpeljal, pa nisem siguren, da se mi po vožnji da spet generalno oprati.

 

sj poleti je isto - s posti mislim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je motor? :surrender:

 

Bom pa še jaz malo  :topic: . Ninja04, bil sem presenetljivo zadovoljen z motorčkom. Je okreten, lahek za vozit, potegne tudi, je pa res popolnoma drugačen od R1. Če bi imel malo več "časa  .) " in prostora, bi se sigurno znašel v moji lasti, ne glede na to, da je Ducati. Saj sem Kmeta že nafehtal, da mi bo dal DMS za kakšen krog, jaz pa njemu moj moped. Obljubil mi je, da bo na Yamahi ventile prepucal, ker so po njegovem popolnoma zapacani  :P  :lol1:. Komaj čakam malo toplejše vreme, da se greva peljat, da bom videl, kaj lahko izvlečeš iz mopeda.

 

 

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem izkoristil glih en malo sonca, da sem naredil prvih 50 km v 2015. Temperatura je bla super....za zimske razmere..celih 10°C, samo cesta je bla ponekod mokra in spolzka....motor je kar en malo drsel. Važno je, da sem premenjal malo olja v karterju. In kar je najpomembneje...vse se je začelo in končalo s :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vezalka ..... kje pa je ta železovina? :)

 

Drugače pa tudi jaz biti danes otvoriti sezona nova, bilo je kratko ampak sladko :). Če bi bile ceste suhe, bi zagotovo bilo kaj več, tak pač blo tok kot je blo. Šele na konc vidu da je bil mator kr usran, tk da škoda da nisem kj več naredu :D.

 

post-43324-0-27468800-1420927244_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se pretelovadil KrK- Vrhnika  srecal 1 na OMW Postojna z MS in to je vse.

Ceste mokre... ampak ja Kul :OK:

Je bil ta MS mogoče "frjolčast" Suzuki? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vezalka ..... kje pa je ta železovina? :)

 

Drugače pa tudi jaz biti danes otvoriti sezona nova, bilo je kratko ampak sladko :). Če bi bile ceste suhe, bi zagotovo bilo kaj več, tak pač blo tok kot je blo. Šele na konc vidu da je bil mator kr usran, tk da škoda da nisem kj več naredu :D.

 

attachicon.gifštevc.jpg

 

Pred ladjedelnico Izola, plug je pod bolnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bo pa prva cela "sezona" tudi zame :D Si nisem mislu, da bo otvoritev že na začetku Januarja, ampak nekako nisem imel mira in je blo treba it včeraj sprobat če se po praznikih sploh še lahko stlačim v opremo :D

Slikic ni ker je bilo samo slabih 40 kilometrčkov, je bil pa motor tako usran, da me je potem minil, da se še kdaj zapelem dokler ne bodo suhe ceste :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem še vedno brez motorja..ampak sem včeraj naredil 3km z motorjem, ki sem ga šel gledat. R1200GS letnik 2009..izredno kratko, ampak zelooooo sladko. Kupil ga pa ne bom, motor je tehnično vrhunski, dobro opremljen, ampak določeni deli kažejo več obrabe, kot sem pripravljen sprejet, sploh za takšen denar.. Kakorkoli že..NUJNO rabim nov moped. :-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem še vedno brez motorja..ampak sem včeraj naredil 3km z motorjem, ki sem ga šel gledat. R1200GS letnik 2009..izredno kratko, ampak zelooooo sladko. Kupil ga pa ne bom, motor je tehnično vrhunski, dobro opremljen, ampak določeni deli kažejo več obrabe, kot sem pripravljen sprejet, sploh za takšen denar.. Kakorkoli že..NUJNO rabim nov moped. :-)

..... a si prepričan, da si psihično dovolj močan, da bi si bimerja privoščil ??? :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!