Skoči na vsebino

JakATV 1962-2015


BIF

Priporočene objave

Vsem popotnikom sporočam žalostno novico, da nas je zapustil prijatelj in popotnik, član tega foruma JakATV.

Bolezen je bila tokrat močnejša.

Jaka počivaj v miru....najini skupno načrtovani kilometri ne bodo ostali neodpeljani. Se srečava ponovno nekoč.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegovi prispevki in slike so mi zmeraj polepšale dan.........

 

R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje vsem svojcem. Počivaj v miru.  :(

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R.I.P. tega človeka sem res spoštoval !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec poletja sem ga srečal v Martuljku...hotel z njim spregovorit...se mi je žal mudilo......ga nagovorim naslednjič...tam nekje...zgoraj...spodaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec poletja sem ga srečal v Martuljku...hotel z njim spregovorit...se mi je žal mudilo......ga nagovorim naslednjič...tam nekje...zgoraj...spodaj...

Tako je to, ko se nam vedno nekam mudi.. Premalokrat se zavemo, da smo vsi minljivi, danes si, jutri te ni... :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznal sem ga osebno še iz otroštva, saj je bil iz Radovljice. Padalec... S kroslo je gonil po Cankarjevi ulici, mulci pa vsi ob cesti z odprtimi usti. Ne morem verjeti. Pred nekaj leti sem bil še pri njemu na Brezovici. Škoda ga je, res... :( R.I.P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zdej sm pa res žalosten. Prav veselil sem se, da bi kdaj skup nardila kak km. R.I.P. ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štejem si v čast, da sem ga uspel spoznati tudi osebno....sva se srečala na cesti, poklepetala - izredno pozitivna oseba!
Pogrešal bom njegove foto-reportaže iz potepov :(

 

R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ga poznal, sem pa spremljal njegove fotoreportaže. Še posebej me je presenetilo, ko sem izvedel, da ima zdravstvene težave, a vseeno ogromno optuje. Take zgodbe me le še bolj prepričajo v to, da je treba življenje živeti, ne le "živeti". Nikoli ne veš, katera sezona bo zadnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!