Skoči na vsebino

MOTO škornji Daytona


moto rider

Priporočene objave

pred 16 urami, crasher pravi:

Sam res... skor sem na rit padu he he...

Če bi se še enkrat rodil bi bil crasher:smoke: Vsaka čast Gore!!!!!!

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 3. 2016 at 15:12, motolover pravi:

Se splača biti vztrajen.. :)

 

 

 

Res... predvsem pa se splača govorit vsaj en tuj jezik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, motolover pravi:

Če ne končaš šolanja v 5.razredu OŠ, to ne sme biti problem. :)

Kdaj dobiš nove škornje?

Model od UPS je rekel, da do gor traja 3-5 dni, ene 2 dni, da vse prečekirajo in 3-5 dni nazaj. Upam v dveh tednih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes sem bil v Beljaku v Louisu in videl, da imajo škornje Touring Star GTX v akciji za 299,95, kar je 70€ ceneje. Če kdo koleba je zdaj pravi trenutek za nakup. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes dobil nove škornje! Sicer sem moral napisat ene dva bolj ostra maila in trajalo je dva meseca, ampak... ZMAGA!!!

 

:kva2:

daytona.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važno da si jih dubu me pa res firbc martra kaj so delali 2 mesca :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Bear pravi:

važno da si jih dubu me pa res firbc martra kaj so delali 2 mesca :whistle:

Najprej so si vzeli čas za oceno. Potem so mi ponudili škornje z visoko peto in ene športne z gladkim podplatom, češ, da nonstop gtx ne morejo zrihtat. Jim napišem, hvala lepa TAKOJ mi pošljite stare škornje, PA NE VERJAMEM, MI LAŽETE. Izgleda; da so jih dali v analizo zakaj prepuščajo, ker so odreagirali, da bodo poskusili pri drugem dobavitelju, pa naj mal počakam. Jim čez en teden spet zagrozim, da hočem stare nazaj in po treh dneh dobim obvestilo, da bodo poslali, pa še številko večje, tako kot sem si zaželel. No in včeraj dobil, KONČNO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super.

Glede Daytone imam samo eno pripombo. Tiste zaplate zgoraj za zaščito pri prestavljanju, bi lahko dali usnjene. Moje so z leti čisto razpadle, potrgal sem jih dol in pocufal vse nitke ven, zdaj so pač brez zaščit. Če bi dali v osnovi usnjene, se to ne bi zgodilo. Plastika in guma pač razpadeta. Žal opažam, da tudi pri novih modelih še vedno dajejo plastične zaščite. 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

Info za tiste, ki iščete kvalitetne moto škornje. Mnenje s prve roke.

Nočem delati reklame za škornje Daytona, toda. Pred dvema letoma sem po temeljitem premisleku nabavil ta proizvod;

Daytona Non Stop Gore-Tex in jih na terenu tudi dobro preizkusil in moram reči, da so to edini škornji, s katerimi sem resnično zadovoljen in mi niso nikoli premočili. (Ob tem moram povedati, da sem za celodnevna in večdnevna deževja vseeno uporabljal dežne škornje, kar je čisto logično.)

 

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!