Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

4 minutes ago, blindek said:

Samo res, kako to da noben le tega ne reklamira oz. uveljavlja garancijo glede na to da ma 99% lastnikov nov motor

Recimo takole, pri prodajalcu:

 Dober dan, na motosvetovem forumu sem zasledil, da je nekomu, ki ga ne poznam motocikel woblal pri 160-180 km\h.  Potem je še nekdo, ki je Tracerja videl le na slikah, oziroma je enkrat sedel na njem rekel , da je TDM boljši. Da je celo DL 650 boljši. No sam si lastim Trajcerja, pa mi je enkrat malo poplesal pri 200-210. Drugače je motor BP. Sedaj bi ga rad reklamiral.

A tako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, biker77 said:

Spet en k mu trese..zanimivo..sm pelu eno tako k trese pa ni tresla..in ne turisticno ;)

Ce sm jez razumu, Blue0n3 nima tracerja, navadno mt09.  Sej si tud to vozu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Cartman pravi:

Ce sm jez razumu, Blue0n3 nima tracerja, navadno mt09.  Sej si tud to vozu?

Tudi. Nobenih tezav. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej tisočkrat prežvečena tema kako v kurcu je ta motor pa še vedno se čudim zakaj se na avtonetu prodajajo le testni modeli in nič privat... Očitno nas je le nekaj srečnih junakov, ki smo sposobni peljati tale moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, biker77 pravi:

Tudi. Nobenih tezav. 

Tissti, ki so to opazli, morda pa je problem pri centriranju kolesa in se zadeva pojavi šele pri večji hitrosti. Jaz bi reskiral in šel ponovno centrirat sprednje kolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu nič ne "wobla", pa ga pelje do blokade:

ps.

Je pa bilo že v tej temi pojasnjeno, kaj je poglavitni vzrok "woblanja", samo nekaj strani nazaj je potrebno prebrati zapisano.

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Andrejcer pravi:

Je pa bilo že v tej temi pojasnjeno, kaj je poglavitni vzrok "woblanja", samo nekaj strani nazaj je potrebno prebrati zapisano.

To misliš, kar pišejo na nemškem portalu (križ)?
Mislim, da je lahko več vzrokov in ni samo eden. Verjetno bi se moral človek sistematično spravit pregledovat sprednji del.
 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No..in mt 09 in tracer sem prekleto ozemal. Saj ima odlicen agregat. In obe sta sle v blokado do konca. Nobenih tezav. Sel sem peljat eno trejserko ki je tresla pa smo tut pogruntal da ne trese. Lih vsake k trese pa ne bom sel vozit. Ceprov..ce yamaha placa jo grem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Yamaha 09 pravi:

ojej tisočkrat prežvečena tema kako v kurcu je ta motor pa še vedno se čudim zakaj se na avtonetu prodajajo le testni modeli in nič privat... Očitno nas je le nekaj srečnih junakov, ki smo sposobni peljati tale moped.

Poleg gs-ov so bili to najštevilčnejši motorji v Dolomitih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo jest bi res dal še zategnejnost križev preverit. Kaka šlamparija pri sestavljanju in so lahko težave. Lani sedim na kofetu na eni od pump, pa ga prpalita 2 modela CE reg. območja, eden na choperju drugi na MT 07, nekaj hodita okol MT jke in probavata, stiskata bremzo, visita na balanci. Nato opazim, da imajo vilce v križih kak centimeter lufta, se je kr premikalo vse skupaj. Bla sta vidno jezna, kaj sta nato storila ne vem ker sem odbrnel dalje. Vglavnem stari rek, bolje sprečiti nego lečiti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, vandrovec pravi:

Poleg gs-ov so bili to najštevilčnejši motorji v Dolomitih...

Ta vikend v Brnu na motodromu verjetno 3. najštevilčnejši motor. Za GS vseh vrst in Triumphov tigrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, siks pravi:

sdsd irnpfwfr ppoidkl ddkrewćwods fe edfws e fdeqčlprf.

sem jasno in razumljivo napisal. to mi je všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če enemu vobla, mu pač vobla, to da stotim drugim ne, mu prav nič ne pomaga rešit težavo. 

V globokih mislih sem to zapisal z zobobolom, ne vem zakaj imam občutek da se to lažje razume, morda ker ga ni (tko kot pri voblanju) ki ga še ni zob bolu, pa je nuja po rešitvi enako močna kot ko te na skret prime.

Zdej pa priznam da sem mal namenoma nesramno pisal...

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, twom said:

Če enemu vobla, mu pač vobla, to da stotim drugim ne, mu prav nič ne pomaga rešit težavo. 

V globokih mislih sem to zapisal z zobobolom, ne vem zakaj imam občutek da se to lažje razume, morda ker ga ni (tko kot pri voblanju) ki ga še ni zob bolu, pa je nuja po rešitvi enako močna kot ko te na skret prime.

Zdej pa priznam da sem mal namenoma nesramno pisal...

 

,sej si lepo prispodobo najdu. Zaplete se, ker moraš k zobozdravniku sam, Po internetu ti ga ne bo noben pozdravu.  in zakaj ti motor wobla trese jadi jada morš sam ugotovit. Skor usi wobli na yutubu so IMO posledica šoferjevga imputa. Ko to napišeš skočjo u luft, de sm kreten, k on pa tolk močno drži belanco, de to ne more bit.....ni šans. in ta lepe farbe alpinestars jakna k se napihne u balon tud ni. Ma pejt sexat km drgam pol no. 

Če ni šoferjeva krivda, pa  točno vem kako nadležno je to, in kako težko je vzrok najdet. So pa to NOVI motorji, in v resne mehanske jebice ne verjamem. morda nal bol prtegnit križ, prevert poravnanost in zatisnjenost koles, poravnavo teleskopov....ampak tle se išče toplo vodo. pa usi že mal poparjeni

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/23/2016 at 10:15 AM, Lipstick said:

Ne se preveč razburjat, kmalu pride novi MT O9 ( tudi Đamamaha je ugotovila-spoznala, da nekej ne štima ) ....

Kaj misliš, bo kaj več ccm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Lipstick pravi:

Verjetno ne, je pa precej oblikovno spremenjena.

No, pa pokaži kakšno fotografijo teh sprememb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Andrejcer pravi:

No, pa pokaži kakšno fotografijo teh sprememb.

 

pred 9 minutami, blindek pravi:

Napisi kaj vec prosim ker drugo leto mislim kupit novega tracera...

Fanta, saj ne smeta takoj vsemu verjet, kar prebereta na netu. Lari-fari ... v kolikor bi bilo kaj na tem, bi že zaokrožle fotografije po spletu. Plus tega pa dvomim, da bi Yamaha šla spreminjat obliko dokaj novega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Lipstick pravi:

Verjetno ne, je pa precej oblikovno spremenjena.

 

No to pa ne bo težko ... ker taka kot je sedaj ni za nikamor - moje skromno mnenje - ....

pred 55 minutami, DL650 pravi:

Fanta, saj ne smeta takoj vsemu verjet, kar prebereta na netu. Lari-fari ... v kolikor bi bilo kaj na tem, bi že zaokrožle fotografije po spletu. Plus tega pa dvomim, da bi Yamaha šla spreminjat obliko dokaj novega motorja.

Jaz si to razlagam tako, da ima "notranje" informacije ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!