Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

Sulica, le tolaži se.... Tud jaz sem se ko sem tracerja kupil...  Pazi da ta ekipa ne vdere k tvojemu motorju-forum... To so banditi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Snecer pravi:

@Kmet2 sem se moral oglasit, da ne bo tragedije, ker me v vsakem postu, če ne drugače, med vrsticami kličeš :) pa tudi že v drugi temi.

Tak ti bom rekel. Meni ni woblal tisti motor, ki je lastniku woblal dan prej, pač druga tehnika vožnje in občutek. Od Matej027 tracer ne wobla, ker je tudi že spuščen v križu pa tudi prej ni, koliko sem seznanjen, sicer pa ga vprašaj.

Ne vem pa, kje je dami ...

 

Men tudi ni woblal in nisem imel nobenih težav ...

pred 19 urami, skalar36 pravi:

Kr prid, de vidm če tist tvoj KTM sploh zalaufa. Če pa že bo, ti pa nav treba ventilu nastavlat:jezik:

PS: Pa ni ga treba spucat prej, bo jest prah spucu dol...sam ne s cunjo.

Spet KTM vlečeš v temo in potem očitaš , kar počneš v vseh temah samo BMW , KTM,BMW pa spet KTM  :lol1: dejmo se malce kontrolirat nooo ....

Sej ko boš velik ,boš imel tudi ti velikega .....do takrat bodi zadovoljen z Tracerom in ne beri nas preveč , da ne bo ego trpel ....;)

pred 14 urami, Matej207 pravi:

Joj sam Kmeta ne zraven... :P

To Skalar36 ti si prav ded....

Saj res... kje je Kmet2? počiva? :D:ras:

Študiram kako bi prišel do skalarjevega Tracera za 6.500 kot mi je obljubil .......;)

pred 10 urami, Matej207 pravi:

Sulica, le tolaži se.... Tud jaz sem se ko sem tracerja kupil...  Pazi da ta ekipa ne vdere k tvojemu motorju-forum... To so banditi :D

Zakaj si ga spuščal v križih ?

pred 13 urami, Matej207 pravi:

mogoče šiviljo išče :P

:scut:

 

zdaj pa se bom probal zresnit... brez pitja krvi :P:P

 

Kolikor vem smo v temi Tracer ne tekstilna .......probaj se kontrolirat ,vem ,da je težko , ker imaš vrhunski motor z agresivnim agregatom ,sam vsen , jz ti res nisem fouš ....:lol1:

pred 15 urami, Andrejcer pravi:

Pa še ženke pripeljite, bomo vse probali. :lol1:

:OK:.....no ko boste vi sprobavali ženske ,bom jaz vaše motorje , žensko mam dosti eno ......;) ajde , mogoče bi Texovo Tracerko probal z ženo vred ;).......ampak samo peljat ,da vidim , kako se motor obnaša pri dveh :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

ajde , mogoče bi Texovo Tracerko probal z ženo vred ;).......ampak samo peljat ,da vidim , kako se motor obnaša pri dveh :D

po buči, 2x! :twak:;)

a tebi ni woblala? pa si vozil po "specifikacijah" za woblanje?

oziroma bom drugače vprašal .. a wobla komu, ki ni ravno pero-lahka kategorija?

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Texo pravi:

po buči, 2x! :twak:;)

a tebi ni woblala? pa si vozil po "specifikacijah" za woblanje?

oziroma bom drugače vprašal .. a wobla komu, ki ni ravno pero-lahka kategorija?

Ne zadnjih 100km sem ga pri utekavanju parkrat pritegnil do 150kmh , zadnji feder zategnjen do konca  in mi ni woblal . Recimo mi je bil pa zelo nemiren Skalarjev Tracer , 180 v ovink ni ravno za vsakega na tem motorju ........ma pa meni najbolj lično opedenanega ,tak res mi je lep !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Skalarjev Tracer ..... ma pa meni najbolj lično opedenanega ,tak res mi je lep !

@skalar36, zahtevamo fotografije, da vidimo! :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kmet, ko boš šel naslednjič na operacijo kolena jim povej, da je treba glavo operirat...je bolj potrebna operacije, kot koleno...

Se ti je že Botter napisal, da se  nauči brati. Zate, ki imaš denar sem ti postavil ceno 7k, pa si se čist pokaku...za 500€ si se usrov. Ko pa oba dobro veva kok ti 500 eur pomen..."chiken" :jezik:Po Slovensko : reva. Si imel možnost kupit izredno ugodno...

 

Včer sem mal gledal youtube. Zanimiv zaključek wobljanja je, da je motor izredno vodljiv, kar je res, in mogoče pri grobem pospeševanju, pri mejavi prestav,  rahlo premakneš krmilo, rahel pritisk na krmilo, in motor "pade" iz smeri. Sem tudi že sam opazil, če pospešuješ v 6 prestavi do končne hitrsti, ponavadi NE zawobla. Malo  je kriva tudi aerodinamika. Možna rešitev bi bila kakšna zakrilca, ali kak spoiler, ki bi pri velikih hitrostih pritiskal motor k tlom. Letos poskusim "odpraviti" to zadevo. Potem gaKmetu2 prodam za 7.500 €.

27 minutes ago, Andrejcer said:

@skalar36, zahtevamo fotografije, da vidimo! :sleep2:

Počak, da ga spucam. Še ni bilo vremena, od zadnje vožnje, da bi ga očistil. To je isto, kot bi slikal nenašminkano ženo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a ni jany rešil ta problem woblanja?! se mi zdi, da se je veliko s tem ukvarjal! zdaj ga pa že nekaj časa nisem zasledil na forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par strani nazaj sem prilepil en youtube material na to temo, človek je probal pri puigovem touring screenom in mu je konkretno woblal, pol je probal z stock vizirjem in je blo boljše, nazadnje še brez vizirja in ni  sploh woblal ..

mah ne vem .. tudi čez uvoznika lahko pljuvamo, pol pa ko sem spraševal, kolko woblerjev je dejansko prijavilo problem na yamaho, pa tudi nobenega ni blo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jany je tracerja prodal, nism pa ziher ce je na koncu povsem odpravu woblanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljs da motor zamenjas, je**** to stalno gruntanje kaj trese, zakaj trese, zakaj enemu ja druzgmu ne...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

išče kdo oziroma kupuje kdo originalne stranke poltrde torbe in nosilce? verjetno bom prodajal, ker iščem nekaj večje kapacitete .. čeprav vse drugo ne zgleda niti približno tako dobro, kot originali .. kaj več na PM ..

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Texo pravi:

išče kdo oziroma kupuje kdo originalne stranke poltrde torbe in nosilce? verjetno bom prodajal, ker iščem nekaj večje kapacitete .. čeprav vse drugo ne zgleda niti približno tako dobro, kot originali .. kaj več na PM ..

Boš vzel od Givi poltrde (15 litrov), ali trde 28 litrov?

Meni in moji sta poltrdi torbi + kufer + 15 litrov tank torba več kot dovolj za daljša potovanja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, DAMI34 said:

Boš vzel od Givi poltrde (15 litrov), ali trde 28 litrov?

Meni in moji sta poltrdi torbi + kufer + 15 litrov tank torba več kot dovolj za daljša potovanja.

 

gledal sem givi v35, ampak so malo prevelke oziroma bikaste na motorju .. od kappe k33n se lepo podajo k motorju, da ga ne razširijo preveč .. k33n bi doprinesli +16 litrov ..

prej sem original stranke skoz vozil zraven, že zato, ker mi ful dobro zgledajo na motorju .. topcase je bil namenjen za daljše poti/večnevne .. pol sem pa na topcase dal naslon in ko je moja odkrila udobje naslona je sedaj topcase obvezen del, ko moja sedi zadaj .. :) .. tako v bistvu stranske voziva samo na daljšo pot oziroma večdnevni izlet .. meni bi tanktorba bila dovolj, ona je bolj požrešne sorte, kar se placa tiče .. saj spravi že vse not, ampak pol tako žalostno gleda, kaj mora doma pustit .. ;)

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Texo pravi:

gledal sem givi v35, ampak so malo prevelke oziroma bikaste na motorju .. od kappe k33n se lepo podajo k motorju, da ga ne razširijo preveč .. k33n bi doprinesli +16 litrov ..

prej sem original stranke skoz vozil zraven, že zato, ker mi ful dobro zgledajo na motorju .. topcase je bil namenjen za daljše poti/večnevne .. pol sem pa na topcase dal naslon in ko je moja odkrila udobje naslona je sedaj topcase obvezen del, ko moja sedi zadaj .. :) .. tako v bistvu stranske voziva samo na daljšo pot oziroma večdnevni izlet .. meni bi tanktorba bila dovolj, ona je bolj požrešne sorte, kar se placa tiče .. saj spravi že vse not, ampak pol tak žalostno gleda, kaj mora doma pustit .. ;)

Potem se ti res splača vzeti Givi TPH01 poltrde 2x15, sedaj so celo raztegljive. Ker so poceni cca 200€ na ebaju, ker so na ključ, ker hitro zmontiraš nosilce na moped, ki so isti kot distančniki za mehke torbe cca 40€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

Potem se ti res splača vzeti Givi TPH01 poltrde 2x15, sedaj so celo raztegljive. Ker so poceni cca 200€ na ebaju, ker so na ključ, ker hitro zmontiraš nosilce na moped, ki so isti kot distančniki za mehke torbe cca 40€

emm .. trenutno imam originale 2x25 litrov in bi rad večje, torej 2x 15 litrov ne bo šlo .. :twak:  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Texo, pridi k meni na pivo, poglej kak zadeva zgleda... Nosilci so hitro-montažni... Kovčki so "všečni" niso kot bi kontajner gor navesil kot to delajo na drugih 650ccm motorjih...

Vabljen :)

 

DSC_1009.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tex pravi:

emm .. trenutno imam originale 2x25 litrov in bi rad večje, torej 2x 15 litrov ne bo šlo .. :twak:  ;)

Meni ti kovčki sploh ne zgledajo slabo. Lepo stisnjeni ob konstrukcijo. So pa 37 litrski.

pl2122cam-givi.jpg

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na težave z "woblanjem" si ne predstavljam teh kovčkov gor na motorju...

Mislim da nebi bil ploven... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede kufrov ti bom povedal mojo iskušnjo. Ne preširokih, ne preveč volumenskih, prehitro boš v kaki gneči kam zapel, ker boš pozabil nanje. Če se le da naj bodo ožji od ogledal. 

Pa po zakonu ne smeš biti širši od 1 m.

Meni osebno so še najbolj všeč, uporabni, koristni, dobro zgledajo škatle, ki jih je prilimal Scarabeo 500.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!