Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

ja, alu škatle ne zgledajo slabo, če se ne motim je to givi trecker outback - nekaj čez 400€ na kos? + pol moram topcase tudi menjat, da bodo alu škatle komplet ..

matej207 .. ima kolega tudi k33, sem jih videl, všeč mi je plxr nosilec, ki je spodaj ožji in se tako torbe lepo podajo k linijam motorja ..

shad 36 so prišle v ožji izbor .. sodeč po slikah (spodaj pripeta) zgledajo ok, litraža tudi ql .. bom pa to težko kje pri nas v živo videl, malo me skrbi ravno ta širina .. glede na to, da gre fullface čelada not .. nočem, da preveč razširi zadek ..

še dobro, da je sezona še ne-tik-pred-vrati .. ;)

x1xrR96.jpg

od zadaj pa mi zgleda grozno:

 

DSC_0044_zpsi0yeabvk.jpg

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stranski kufri so "hiba" tracera, ker tovarna ni znala poiskati proizvajalca, da bi ponudil lepe lične po meri, ki bi se zlili z motorjem (primer bmw xr, ktm gt, oba versysa itd.). Pri takšnem motorju, ki je ciljal na večjo publiko, so ga malo pihnili.

Tisti original od sw motecha so vizualno neka srednja žalost, poleg vpetja.

Če bi imel dva korektna stranska kufra, potem top boxa sploh ne bi rabil (a ne dami? :)

Se tudi strinjam, da na tak motor ne sodijo kontejneri, saj ne greš okoli sveta. To ni motor tipa GS, tank.

Drugo pa je tudi smiselnost vožnje vse navlake poleg na par 100km oddaljene lokacije, posebej poleti.

No tile givi/kappa so še najjači, ker so malo not, pa se menja deklc za drugo barvo ali špricne v primerno.

 

v35-5.jpg

givi_PLX2118_pannier_rack.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velikost in oblika je stvar okusa, tako, da meni osebno recimo so bolj všeč kvadratni. Tisti, katero sliko (druga) si prilepil @Tex , tisto res zgleda grozno.

Dejstvo je, da če se z žensko voziš, potem rabiš kovčke ne glede na oddaljenost vožnje, če se pa dec sam vozi, pa ima centralca prek zadosti.

Je pa res, da kovčki tudi polepšajo motor, kot celota potem zadeva zgleda fenomenalno.

YAMAHA_TRACER_with_top_case_MAXIAV35_copsr2122-3-z.jpg

 

 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dl650 druga slika zgleda kot dostavljalec pice.... :huh:

Se vprašaš, ja kje je pa motor? :)

Kovčki so lepi, a vendar je potrebno pazit tuf na nosilnost motorja :),  saj se spomnite da Tracer ima sam 180kg nosilnosti? Oz ravno tisti ki ste popljuval to hibo, ponujate "grande" stvari...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je @Matej207 , samo Pizza Hut nalepka mu manjka . Kako sem lahko to spregledal. :slap:
Se pa strinjam, da eni kovčki pašejo lepše na motor, kot drugi, ampak dejstvo je, ko potrebuješ prostor ni pomemben vizualni izgled.

images?q=tbn:ANd9GcThxRjhK64p513o0UFkXxY

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Matej207 pravi:

Dl650 druga slika zgleda kot dostavljalec pice.... :huh:

Se vprašaš, ja kje je pa motor? :)

Kovčki so lepi, a vendar je potrebno pazit tuf na nosilnost motorja :),  saj se spomnite da Tracer ima sam 180kg nosilnosti? Oz ravno tisti ki ste popljuval to hibo, ponujate "grande" stvari...

ponudba je eno .. če pa nima nosilnosti je pa narejen samo za enega s prtljago..  veliko si jih verjetno želi naslednico tdm ..kar pa tracer ni ..

pa da se ne bo kdo pritoževal , da pljuvam po tracerju .. ne . ampak kot zgleda je yamaha s tem modelom zgrešila njegove možnosti s prepoceni konstrukcijo .. močnejša konstrukcija in za obtežbo primernejše vzmetenje bi ga postavilo 1500e višje ..samo potem bi imel pa kup konkurence ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno so "nekaj" zgrešili...

Dl650 newem kak ti "super" kovčki zgledajo na tvojem motorju, ampak na tracerju so sila hecni... Škoda da si takoj užaljen :), so pa mi sila všeč tvoji posti... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Sunday, January 22, 2017 at 16:58, Tex pravi:

 

shad 36 so prišle v ožji izbor .. sodeč po slikah (spodaj pripeta) zgledajo ok, litraža tudi ql .. bom pa to težko kje pri nas v živo videl, malo me skrbi ravno ta širina .. glede na to, da gre fullface čelada not .. nočem, da preveč razširi

@Tex kovčke lahko vidiš v živo pri meni...ampak žal na Versysu in ne Tracerju :sleep2: :ras:

Popravljeno . Popravil Rey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Rey said:

@Tex kovčke lahko vidiš v živo pri meni...ampak žal na Versysu in ne Tracerju :sleep2:

hjoj, Koper .. ;)  thnx .. se oglasim, če bom kaj v vaših krajih ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pravi lepotec je. :wub:

Kje si pa te žmigavce nabavil? To so tisti, ki spredaj svetijo belo, zadaj rdeče? Montaža je zapletena, kar se tiče električnega dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original od yamahe, led blinker plus. Zadaj redece svetijo+stop luc, spredaj belo. Nekaj dela je z montazo, ni pa nic kompliciranega. Zgledajo pa svetovno na mopedu!

Jaz vceraj zmontiral oiler .. zdaj pa samo se vreme pa da testiramo .. rezervarcek lepo sede v luknjo ob stranskih plastikah, injector tudi lepo sede na notranjo stran nihajke ..

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DL650 pravi:

@skalar36, ta tvoj strojček z to barvo vilic in koles mi je všeč. Zanimiva je tudi Puig-ova šipa.

malozašalopress: saj ni čudno, da si imel/imaš težave z feltno, če jih nalepke debalansirajo ;)

ježešna... takole napakana že sama na štendrju wobla, al  kako :blush: ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do pomladi bo še dolga, je treba mal pogret, mraz pa to .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom še sem prilinkal iz teme o avtomatskem mazalcu verige .. prejšnji vikend sem montiral scottoilerja, vakuum varianto .. če koga zanima kako in kaj .. trenutno imajo v louisu akcijo 25€ popusta nad 99€, torej ga lahko dobite za 75€ ..

http://motosvet.com/tabla/topic/5264-avtomatski-mazalci-verige/?do=findComment&comment=2322087

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric, to govorijo Portugalsko.

Sicer je pa reku (na kratko): Da se ne splača kupovat BMW-ja, ker je Tracer čist mal slabši, sam ne pa tok, kot je razlika v ceni. Pa da so servisi pri BMW precej dražji...u bistvu nč novga kar že ne vemo. :whistle::)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Stric, to govorijo Portugalsko.

Sicer je pa reku (na kratko): Da se ne splača kupovat BMW-ja, ker je Tracer čist mal slabši, sam ne pa tok, kot je razlika v ceni. Pa da so servisi pri BMW precej dražji...u bistvu nč novga kar že ne vemo. :whistle::)

saj to je splošno dejstvo, najbolj ugodno razmerje price/performance so japonci nekje od 8-10k €

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

 Na Trejserja ne. Imam jih na Tenerejki. Super zadeva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, The Lakl said:

 Na Trejserja ne. Imam jih na Tenerejki. Super zadeva!

Original od yamahe ali kakšne ebay varianta? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!