Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

fantje in dekleta, do kolko km ste največ zvozili na "rezervi"? jaz sem prišel do 39km .. bi bilo pa fajn vedet, do kolko cca pride .. je kdo že probal testirat do kontca? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj si lahko preračunaš, ni treba probavat. Posoda za gorivo drži 18L benzina, rezerva začne utripati, ko nivo goriva pade na 2,6L. Torej če voziš s povprečno porabo 5L/100km pomeni, da za 20km porabiš 1L goriva in lahko z "rezervo" po izračunu prevoziš še 52km. Skratka se jaz do 40km vožnje na rezervi ne bi nič sekiral, vse kar je čez, pa bi me malo skrbelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Tex pravi:

vam da je cca 50km, sem zračunal .. v praksi me zanima, kdaj je treba asistenco klicat .. ;)

samo ti ne bodo bencina pripeljali, ampak naložli pa na servis benz pumpo menjat :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Snecer said:

samo ti ne bodo bencina pripeljali, ampak naložli pa na servis benz pumpo menjat :) 

9. člen STROŠKI ZARADI ZMANJKANJA GORIVA IN TEŽAV Z AVTOMOBILSKIMI KLJUČI (1) Če zavarovancu med vožnjo zmanjka goriva in je to vsebovano v izbrani vrsti avto asistence, kot je navedeno v Preglednici asistence, Center za pomoč poskrbi za dostavo goriva v takšni količini, da zavarovanec lahko pripelje do najbližjega mesta, kjer se lahko oskrbi z gorivom. Zavarovalnica ne krije stroška goriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Snecer said:

Nisi razumel :) če boš to preveč prakticiral, tvegaš da bo šla pumpa. Tako da ti benz iz kantice ne bo pomagal...

aja .. my bad ..

saj to ni za prakticirat .. slej ko prej pa se bo zgodilo .. ;)  parkrat sva že brodila po nekih vukojebinah na rezervi .. in pol po navigaciji do najbližje pumpe in ob 15h med tednom zaprta .. delovnik 8h-14h .. in to v slo .. enim še očitno gre lepo v tej naši deželici ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Tex pravi:

aja .. my bad ..

do najbližje pumpe in ob 15h med tednom zaprta .. delovnik 8h-14h .. in to v slo .. enim še očitno gre lepo v tej naši deželici ..

A to si se v Solčavi vozil:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31 minutes ago, Mavti said:

A to si se v Solčavi vozil:whistle:

haha .. bingo! :OK:

a to je edini taki kraj v sloveniji? pa še iz črne sem se pripeljal po onem makadamu .. že gor v bregovih mi je začelo utripat pol pa končno vidim pumpo in zaprto .. prijazni domačini so mi povedali, da je enih 25km dalje pumpa, ki je verjetno še odprta (luče mislim) .. no, saj so ponudili kakšnega pol litra .. ampak ko vozim ne pijem .. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Tex pravi:

fantje in dekleta, do kolko km ste največ zvozili na "rezervi"? jaz sem prišel do 39km .. bi bilo pa fajn vedet, do kolko cca pride .. je kdo že probal testirat do kontca? :)

41,3 :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Tex pravi:

aja .. my bad ..

saj to ni za prakticirat .. slej ko prej pa se bo zgodilo .. ;)  parkrat sva že brodila po nekih vukojebinah na rezervi .. in pol po navigaciji do najbližje pumpe in ob 15h med tednom zaprta .. delovnik 8h-14h .. in to v slo .. enim še očitno gre lepo v tej naši deželici ..

Petrina... Dostikrat zaprta tudi ko bi še mogla bit odprta :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz si probam vedno trip1 na tankanju stisnit na nulo...

Hec je v tem da ko naredim 150km komaj pade cengar za gorivo... Prej pa kaže fuul... 

Tak da do rezerve 350km povprečno, pa 10km prevozil z rezervo in nalil 16.1l na fulll :)

Troši pa nea nič ta "hudič"... :D

Sam da nebi woblal.... :panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko vas je stal servis na 10k oz. po 1.  letu? Pa še nekaj. Ima kdo original Yamaha LED smernike, kateri naprej svetijo belo, od zadaj pa rdeče? Kje ste jih kupili, za koliko in ali jih lahko sam zmontiraš?   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 1. servisu se menja samo olje in pregledajo vijaki, tak da drobiž za material (se žal ne spomnim - mogoče 60€-70€?, mam sicer 20k prevoženih taka da je že daleč) ..

imam led+, lahko sam delaš, nekaj dela je z podiranjem plastik pa tega ampak nič problematičnega .. sixpack pa eno popoldne .. edino priporočam dodaten nakup releja za 12v smernike namesto montaže uporov, ki so v paketu .. so pa cca 90-100€ za par, torej 200€ skupaj ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 2 urami, Andrejcer pravi:

Prva novost:

20170627_110049_HDR-1560x2080.thumb.jpg.aab6707dde563bfe149db4392708ec53.jpg

Zelo zadovoljen. :cool:

Drugo pošiljko pa še čakam. 

Zaščito karterja tudi namontiraj. 

PhotoEditor-1498561647247.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Andrejcer pravi:

Vprašaj tvojo, zakaj si maže trepalnice.

Samo to? Lahko bi bilo za stabinostin proti voblanju. Si že preizkusil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, samo montiral. Jutri gre moj woblek na servis, v petek, če bo kaj časa za "probno vožnjo", pa sporočim, če bom ga prekrstil. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, nosek mi je pa grd in uniči original, oziroma trajcerjev značaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!