Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

34 minutes ago, DAMI34 said:

to bo to, podrobno si analiziral. Lohk zapremo temo.....zakja hudiča je pol mene avto sesul pr 60km/h, če je pa vse tok lepo kot si napisal?

Govorim o pretiravanju/objestnosti motoristov pri hitrostih nad 90/110/130 kmh...

Analiza je pa tule:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vonAxl pravi:

Govorim o pretiravanju/objestnosti motoristov pri hitrostih nad 90/110/130 kmh...

Analiza je pa tule:

 

sliko ki sem repliciral, so omejitve na AC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi posodu kir trejserja, da se mal pelem naokol, da vidim če to res woblalalala, ker men stara dobra tdm- ka neč ne woblalalala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Danilo D said:

Bi posodu kir trejserja, da se mal pelem naokol, da vidim če to res woblalalala, ker men stara dobra tdm- ka neč ne woblalalala :D

1000 eur na mizo, ter osebno. Če pride cel nazaj dobiš oboje, če ne ena stvar ostane pr men, kera ugotovi sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, blue0n3 pravi:

meni ce ga ozamem na 140 150 zacne razmetavati na avtocesti potem je potrebno zmanjsati da te ne razmece in lepo pocasi pospesevati in nezno drzati krmilo in se nevem kaj vse potrebno narediti da prides na cca 180 uglavnem bz vse skp , do zdej se z nobenim motorjem nisem imel takih tezav ; pred kratkim sem imel z1000 , mt03 , ducati 696 , sbk 848 , in samo mt 09 je potrebno dobesedno  bozati da prides na visje hitrosti pol se pa pejd , zanc me je avto dol pocu k ga nism mogu pravocasno stabilizerat mislm wtf kle pa res ni uzitka .....zacne sejkat pa zmanjsas pa probas spet pa spet sejka pa zmanjsas spet pa opet opet pol mi ga je koncno ratal da je slo 210 mislm wtf...gajba.....posnamem ob priliki , jst nevem a folk spara al nevem , pejd na avtocesto nagn se naprej cez balanco da nau slo na zadno gas punim kokr da druga treta pa pol povej ....ne mi turisticke furat pol pa men ga ne trejsa....

ce bi izbiral motor do 140kmh imam veliko vec in cenejsih opcij kot pa tole k se sami nevejo zakaj so ga nardil , c c c yamaha me razocarala na celi crti , drug let nazaj na ducatija ...pa naj folk govori cez ducati kar ce, tist saj pele k to ne... ce nardis motor k gre 220kmh pol saj nared da je vozn na 80 90% ne pa 50% to je zame polizdelk...matr sm jezn pa se 1200€ za fedre pa se vedno on trese.mater mu...

dami34 ni to mal potrese vem kaj misls sm meu cestaka tist ni nc , to zacne ornk pa hoce vedno bl ce ne zmanjsas pa pol spet probas pa spet in tko se zaj*bavas u tri pm , da ne recem kako ga strese v ovinku cez kksno lukno na cesti , cestak je majka prot temu...al pa res nujno rab se stabilizator sam aves kako je ,pa bom dou se 500€ pa spet nau to to ,nakonc bom tok vrgu nanga kt da bi kupu novga mt10 sam da tist upam da ne wobbla ,  prov ne upam dat stabilizatorja gor ker mu ne zaupam prov nc vec in je skoda kakrsnga kol kesa vec , ker k ga bom prodaju zih naum nc vec dobu ...tko da vse skp bz prodat pa kupt MOTOR :)

sdsd irnpfwfr ppoidkl ddkrewćwods fe edfws e fdeqčlprf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, siks pravi:

sdsd irnpfwfr ppoidkl ddkrewćwods fe edfws e fdeqčlprf.

dej nehi jest tablete :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, siks pravi:

sdsd irnpfwfr ppoidkl ddkrewćwods fe edfws e fdeqčlprf.

Kaj to jemlješ?  

Jz bi tut   :OK:  :cool:

Popravljeno . Popravil stuhec
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, siks pravi:

sdsd irnpfwfr ppoidkl ddkrewćwods fe edfws e fdeqčlprf.

lej .. delno bi se strinjal s teboj ... :huh:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj drugače te muči 

Če kaj glede yamehe ....

Grem poznej k prodajalcu,  ki sam yamaha prodaje in mu povem problem

Bo povedal rešitev :010

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, stuhec pravi:

Kaj drugače te muči 

Če kaj glede yamehe ....

Grem poznej k prodajalcu,  ki sam yamaha prodaje in mu povem problem

Bo povedal rešitev :010

itak ... yameho ti bo po tvojih željah sestavu :lol1:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, maus pravi:

lej .. delno bi se strinjal s teboj ... :huh:

kter del, res me zanima no

pred 22 minutami, stuhec pravi:

Kaj drugače te muči 

Če kaj glede yamehe ....

Grem poznej k prodajalcu,  ki sam yamaha prodaje in mu povem problem

Bo povedal rešitev :010

tut ti si dost tablet dns pojedu, a ti mehurčki že čez nos toučejo? Mal pauze nared :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

kter del, res me zanima no

čist preprosto .. od fe dalje sva enakih misli ... za napisano pred tem, sem pa malo skeptićen :huh:

lej .. res ma vsak svoje mnenje in ima pravico do tega .. ampak vseeno se s prvim delom ne strinjam .. celo zavraćam  ... štekaš :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalar36 pravi:

No jez ga prodam. Opreme za cca 2k eur. Dal bi ga tam za ene 8.5k. Še najraje bi pa menjal za KTM 350 EXC-F (utopija?)

Pejd vprašat kakega KTM dealerja, če kaj menja staro za novo?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, jskrablin said:

Pejd vprašat kakega KTM dealerja, če kaj menja staro za novo?

 

 

Ah, tam bi mi dal precej manj kot sam dobim.Sej ga ne prodajam (še. podobno kot kmet prodaja svojga 1190).  Zdele se mi bo počas zaključla sezona motorja. Spomlad grem v akcijo.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, skalar36 said:

Se strinjam. Jaz bi edino menjal še vzmetenje, ker pač vozim tako kot se ne sme.

Če bi pa verjel  MS, potem je edini motor, ki je vsaj vozen kakšen Ural.

BMW je zanič, Dukati pušča olje, KTM se kvari, rižarji so slabi...Najevečkrat tistim, ki jih nimajo.

In aprilija ko ni na servisu:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, blue0n3 pravi:

meni ce ga ozamem na 140 150 zacne razmetavati na avtocesti potem je potrebno zmanjsati da te ne razmece in lepo pocasi pospesevati in nezno drzati krmilo in se nevem kaj vse potrebno narediti da prides na cca 180 uglavnem bz vse skp , do zdej se z nobenim motorjem nisem imel takih tezav ; pred kratkim sem imel z1000 , mt03 , ducati 696 , sbk 848 , in samo mt 09 je potrebno dobesedno  bozati da prides na visje hitrosti pol se pa pejd , zanc me je avto dol pocu k ga nism mogu pravocasno stabilizerat mislm wtf kle pa res ni uzitka .....zacne sejkat pa zmanjsas pa probas spet pa spet sejka pa zmanjsas spet pa opet opet pol mi ga je koncno ratal da je slo 210 mislm wtf...gajba.....posnamem ob priliki , jst nevem a folk spara al nevem , pejd na avtocesto nagn se naprej cez balanco da nau slo na zadno gas punim kokr da druga treta pa pol povej ....ne mi turisticke furat pol pa men ga ne trejsa....

ce bi izbiral motor do 140kmh imam veliko vec in cenejsih opcij kot pa tole k se sami nevejo zakaj so ga nardil , c c c yamaha me razocarala na celi crti , drug let nazaj na ducatija ...pa naj folk govori cez ducati kar ce, tist saj pele k to ne... ce nardis motor k gre 220kmh pol saj nared da je vozn na 80 90% ne pa 50% to je zame polizdelk...matr sm jezn pa se 1200€ za fedre pa se vedno on trese.mater mu...

dami34 ni to mal potrese vem kaj misls sm meu cestaka tist ni nc , to zacne ornk pa hoce vedno bl ce ne zmanjsas pa pol spet probas pa spet in tko se zaj*bavas u tri pm , da ne recem kako ga strese v ovinku cez kksno lukno na cesti , cestak je majka prot temu...al pa res nujno rab se stabilizator sam aves kako je ,pa bom dou se 500€ pa spet nau to to ,nakonc bom tok vrgu nanga kt da bi kupu novga mt10 sam da tist upam da ne wobbla ,  prov ne upam dat stabilizatorja gor ker mu ne zaupam prov nc vec in je skoda kakrsnga kol kesa vec , ker k ga bom prodaju zih naum nc vec dobu ...tko da vse skp bz prodat pa kupt MOTOR :)

Kako je prednja guma ? 

Če ni glih nova menjaj 

Probaj potem,  če bo kaj drugace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Andrejcer pravi:

100 ljudi, 100 čudes. Zakaj bi priznal, da sem nezadovoljen, če sem zaenkrat zadovoljen. Za vikend obkrožil slovenske alpe (750km vse skupaj) s sopotnico, polnim kovčkom in tank torbo, pa ni nič voblalo, pelal sem se kot 22 letni frajer. 

 

Si me nasmejal.

 

pred 8 minutami, biker77 pravi:

Spet en k mu trese..zanimivo..sm pelu eno tako k trese pa ni tresla..in ne turisticno ;)

Ne, z motorjem definitivno ni nič narobe, bi prej rekel zakomplicirani uporabniki.
Zakaj pa ne greste tisti, ki vam trese zadeva, nazaj v trgovino in zahtevate stvar, ki bo vredu? Naj vam strokovnjak preveri zadevo, saj je moped v garanciji. Lahko pa, da je res morda kaj premalo zategnjeno ... Bolje preventiva, kot kurativa. To mislim zlo resno in brez zajebancije.
 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, DL650 said:

Moram te ustavit, ker se kar vidi z kakšnim veseljem in zaletom si pisal.
Cene nisem iskal na netu, ampak si mi ti nekaj postov nazaj napisal, da stane nekje 13.450, jaz pa sem zaokrožil na 12k , tukaj pa zdaj trdiš, da stane 10.190 eur. Potem pa jaz ne znam brskat, svašta.

Pošteno, da ti povem, kako se mi je zdelo, ko sem ga vozil? Ni problema!
Tega motorja jaz nisem vozil, plus tega pa niti nisem trdil, da so slabe vozne lastnosti. To nisem omenjal, ker nisem eden tistih, ki bi pametoval o nečem, kar nisem probal. Sem pa omenjal vizualni pogled na motor. Vizualno pa poudarjam, da mi ni všeč. Deluje mi preveč ... hmmm ... šminkersko in preveč plastično. To pa sem pisal in ko pogledam nazaj nisem, poudarjam nisem pisal ne o voznih lastnostih, ne o vzmetenju in ne voblanju, tako, da si bral moje poste med vrsticami.

Ko sva pred meseci kupovala motor za ženo, je poskusila tudi to, ampak ni bila najbolj navdušena. Ženske dajo več na izgled in pozicijo sedenja, pa ji ni odgovarjalo.

Ti si si ga kupil, ker ti je všeč, ti odgovarja in to je to. Tukaj te noben ne more prepričat in konec! Uživaj z njim!
 

In ravno to počneš.

 

Sicer si pa zaslužim najmanj zlato medaljo. Od marca do danes sem naredil 8300 km z Trajcerjem in sem še živ :grupni:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalar36 pravi:

In ravno to počneš.

 

Sicer si pa zaslužim najmanj zlato medaljo. Od marca do danes sem naredil 8300 km z Trajcerjem in sem še živ :grupni:

Zgleda, da si še mlečn! :slap:
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pri motorjih ne obstaja inštitucija stvarne napake?

Če je zadeva nova mora delat brez vsakih problemov, in voblanje pri 140 meni ne deluje da je z motorjem vse v redu. 

Prodat drugemu da se nategne? Ja to je to, nategnt nekoga drugega. V primeru prikrivanja znane napake načeloma odgovarja prodajalec, pa pustimo naša sodišča, se pa vidi mentaliteta nekaterih..., prodaj naprej če ne štima...

Jaz bi uveljavljal stvarno napako, če pa ne verjamejo, ga pa naložiš zadaj in mu demonstriraš, ali pa posnameš s kamero. Stvar mora biti zrihtana, ali pa kupnina vrnjena.

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DL650 said:

Zgleda, da si še mlečn! :slap:
 

A naštejeva oba motorje, ki sva si jih lastila? Potem pa naštejeva motorje katere sva oba vozila več kot 500 km. Pa bova potem naprej govorila, ko je mlečen. A boš še naprej pameten o stvareh ki ninaš pojma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

A naštejeva oba motorje, ki sva si jih lastila? Potem pa naštejeva motorje katere sva oba vozila več kot 500 km. Pa bova potem naprej govorila, ko je mlečen. A boš še naprej pameten o stvareh ki ninaš pojma?

Glej, če imaš ti slab dan, ti nisem jaz kriv!
Se mi pa zdi primitivno, da se izkušnje in ostalo znanje meri z število motorjev, ki si jih je človek lastil. Jaz lahko sem imel 30 avtov, pa ne pomeni, da znam narest generalko na mašini. Takšne debate so brez predmetne, tema je pa itak že od 10 strani naprej šla u k**** .

Drugače pa, predam se, zmagal si, jaz imam pa mir!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!