Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

Evo, jest sm pisu v Japan, da mi motor wobla. Zdej njihov odgovor tle prlept bi blo brezveze, ker smo kar v japanščini pisal. Bom prevedel:

Odgovor je bil da mi lohk zrihtajo 20% popusta pri nakupu Ducatija, KTM, ali BMW motocikla. Za Jamaho ne morjo, ker že tko al tko delajo v minus. So mi pa ponudil en sintizajzer za povrh, sam ga ne znam igrat, pa sm se odločil za harfo. dobim po pošti.

Aja, na koncu so vsem lastnikom Yamah Tracer zaželel veliko sreče. Baje da jo bomo rabil :huh:

PS: Matej207, veliko kvalitetnih KM še iz moje strani. Vem, da boš zadovoljen. Kako vem!? Ker sem sam zelooo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pessda, mi je varovalka pregorela pri SW motech meglenkah. Pregledu sm vse "standardne" varovalke, pod sedežem in na stranskem panelu. Vse so OK. Zdej se sprašujem, a majo meglenke varovalko posebej?

Kako vem , da je varovalka-ker ni 1., da mi je pregorela. Mi je pregorela žarnica, in je hkrati šla še varovalka (menjal Primc, samo varovalko) danes sem jaz zamenjal žarnico, pa mi ne delajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, skalar36 said:

Pessda, mi je varovalka pregorela pri SW motech meglenkah. Pregledu sm vse "standardne" varovalke, pod sedežem in na stranskem panelu. Vse so OK. Zdej se sprašujem, a majo meglenke varovalko posebej?

Kako vem , da je varovalka-ker ni 1., da mi je pregorela. Mi je pregorela žarnica, in je hkrati šla še varovalka (menjal Primc, samo varovalko) danes sem jaz zamenjal žarnico, pa mi ne delajo...

emm, verjetno imajo svojo varovalko, ja .. saj je direkt na akumulator vezano, ali kam drugam na mopedu?

načeloma bi moralo bit direkt na akumulator, nekje blizu + kleme varovalka in to potem preko releja na meglenke ..

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Texo said:

emm, verjetno imajo svojo varovalko, ja .. saj je direkt na akumulator vezano, ali kam drugam na mopedu?

načeloma bi moralo bit direkt na akumulator, nekje blizu + kleme varovalka in to potem preko releja na meglenke ..

Peesda, k nimam pojma o štromu. Čeprov mislem, da je pod stranskim panelom-ker se vidjo sledi, da je nekdo odpiral (opazil po servisu). bom še to pogledu, čene pa k Primcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skalar36 pravi:

Peesda, k nimam pojma o štromu. Čeprov mislem, da je pod stranskim panelom-ker se vidjo sledi, da je nekdo odpiral (opazil po servisu). bom še to pogledu, čene pa k Primcu...

sej ne rabiš pojma, žico ki gre od meglenk proti napajanju sledi, pa boš prišel do varovalke.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, skalar36 said:

Peesda, k nimam pojma o štromu. Čeprov mislem, da je pod stranskim panelom-ker se vidjo sledi, da je nekdo odpiral (opazil po servisu). bom še to pogledu, čene pa k Primcu...

saj ne rabiš kaj dosti vedet .. ti samo kable sledi kam gredo in bo nekje vmes varovalka .. po logiki bi naj bla čimbliže akumulatorju .. verjetno nekje okoli 12A ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo najdu. Hvala.

Zdej pa sam še novo najdem, da zamenam... tok , de me neki časa nav...

Sej me navte pogrešal...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Borutt , za tebe bi izgleda bil dovolj stabilen, tudi če bi koga lovil na cesti:

ps.

Jutri sem dela prost, bom nekam dopoldne malo zawoblal, verjetno proti Arehu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Areh danes v dvoje... 

Poezija.. V b mode 3-4 prestava, serpetino premaga bp...  Ni treba 2 brzine, potrebna bo nastavitev amortizerja :) fussraster se "iskril"... :D

 

DSC_0879.JPG

DSC_0880.JPG

DSC_0878.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo meglenke sped delajo...

 

Sm pa naroču preveč žarnic. Za ziher sem 3. Pršlo jih je pa 6. Če kdo rabi, 3 podarim.

 

20160920_155019_HDR.jpg

20160920_155213_HDR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Matej207 said:

Areh danes v dvoje... 

Poezija.. V b mode 3-4 prestava, serpetino premaga bp...  Ni treba 2 brzine, potrebna bo nastavitev amortizerja :) fussraster se "iskril"... :D

 

DSC_0879.JPG

 

 

Hitro ti *nasede* :), na športni gumi bi blo še lufta x2

Kolk ma pa še zadnja vzmet rezerve, za zategnit mislim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, skalar36 pravi:

Evo meglenke sped delajo...

Sm pa naroču preveč žarnic. Za ziher sem 3. Pršlo jih je pa 6. Če kdo rabi, 3 podarim.

20160920_155213_HDR.jpg

Pazi na regler, da ga ne skuriš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

H3 12v 55 w.  

Tka je bla že prej notri, sm sam zamenju. Zdej tud mene skrbi, zakaj. Glede na to da grem za vikend verjetno v Omiš, nebi blo lih fajn če mi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč obremenitve, preveč porabnikov. Vem za primer ko je tip mel GPS, polnil še baterije za Fotoaparat, pa GSM je filal, dokler ni skuril regulatorja, baterije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50A je glavna varovalka .. glede na to, da v originalni dodatni opremi lahko dobiš dodatno 12V vtičnico, gretje ročk, meglenke, ... mislim da ni panike za teh 10A .. ali? hmm .. bi pa vseeno blo ql upgrade na ledike nardit ..

je že kdo pogledal, kje je regler na tracerju? če je ok hlajen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, skalar36 said:

H3 12v 55 w.  

Tka je bla že prej notri, sm sam zamenju. Zdej tud mene skrbi, zakaj. Glede na to da grem za vikend verjetno v Omiš, nebi blo lih fajn če mi...

Te bomo pošlepal :P

ammm a drgač maš direktno vezano? kot laik sprašujem... vmesni "šteker" nebi rešil eventuelnega problema? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Texo pravi:

kolko W so žarnice?

gift, zakaj bi regler ubil?

110W dodatne obremenitve ni malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, mladench said:

Te bomo pošlepal :P

ammm a drgač maš direktno vezano? kot laik sprašujem... vmesni "šteker" nebi rešil eventuelnega problema? 

Ne. Imam stikalo za vklop na belanci. sicer nimam skor nikol prižganih.

 

1 hour ago, Texo said:

50A je glavna varovalka .. glede na to, da v originalni dodatni opremi lahko dobiš dodatno 12V vtičnico, gretje ročk, meglenke, ... mislim da ni panike za teh 10A .. ali? hmm .. bi pa vseeno blo ql upgrade na ledike nardit ..

je že kdo pogledal, kje je regler na tracerju? če je ok hlajen ...

Nimam pojma kako. Dej mi povej kot otroku, ki hodi v 1. razred OŠ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, skalar36 said:

Ne. Imam stikalo za vklop na belanci. sicer nimam skor nikol prižganih.

 

Nimam pojma kako. Dej mi povej kot otroku, ki hodi v 1. razred OŠ.

nov komplet .. :)

h3 led žarnice sicer dobiš, ampak bi/bo svetilo dosti slabše .. leče in vse v ohišju je pač prilagojeno na žarnico ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!