Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

Jaz sem tudi imel delovno soboto ..

IMG_20161005_201315.jpg

Ob taki asistentki je blo to pis of kejk ..

IMG_20161005_195725.jpg

Seveda pa story of my life .. če obstaja mišja kocina možnosti da gre kaj narobe, bo to šlo pri meni ....

IMG_20161022_191124.jpg

Smerokaz levo spredaj nekje prebija in rumena ves čas rahlo sveti .. tako da, danes demontaža in jutri uveljavljanje garancije .. 

:angryrant2:

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima po polovični ceni prodam gel za sedež, ki se ga vdela v sedež. Sam ga imam, in je precej bolje.

Oglas je pod "oglasi" -"oprema".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj kdo tukaj mi proda tracerko za dobro ceno? :P Tisti woblari se prvi javite! 

Sem danes zopet eno videl od blizu in če počasi kaj ne kupim ne bom nikoli nabavil... razmišljam že v smeri da štroma obdržim pa tracera dam k zbirki :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, blindek said:

Kaj zaj kdo tukaj mi proda tracerko za dobro ceno? :P Tisti woblari se prvi javite! 

Sem danes zopet eno videl od blizu in če počasi kaj ne kupim ne bom nikoli nabavil... razmišljam že v smeri da štroma obdržim pa tracera dam k zbirki :) 

dobro ceno za tebe ali dobro za prodajalca? :P;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, skalar36 said:

Evo jaz ti ga dam za dobro ceno :D.

Mam tok opremljenega, da mi je še serviser reku, da takega še ni vidu.

čak,samo malo! za dobro ceno ga jaz tudi dam! pa zaenkrat še ni tako dobro opremljen, tako da bo lahko sam nadaljeval z opremljevanjem! :D

v glavnem, @blindek, jaz ti ga dam za več kot skalar svojega .. 

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lipstick bi se kar nekako strinjal...

Tud sam opažam da je krmilo izredno lahko, takoj ga "powoblaš".... 

Mene še zaenkrat ni powoblal... Bolj sem jaz hotu njega :P

Blindek pa saj si dobil resno ponudbo od skalarja... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, Matej207 said:

 

 1. Tud sam opažam da je krmilo izredno lahko, takoj ga "powoblaš".... 

 

2. Blindek pa saj si dobil resno ponudbo od skalarja... :)

1. Ko sem govoril z strokovnjakom ( ampak čist tapravim) glede woblanja, mi je rekel, da lahko 1. Našponaš zadnjo vzmet na trdo, ali spustiš motor v križih in woblanje izgine. Problem naj bi bil v premehki zadnji vzmeti, zato, naj bi prednje kolo premalo pritiskalo na cesto. To sem tudi sam opazil, da je s praznim kestlom hitreje zavoblal.

2. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam zadaj na ful... 

Spredaj pa tud 2cm nižano :)

Ne "trese" zaenkrat :)

včeraj sem prvič po nastavitvah vzmetenja sprobal v dvoje :) ql je

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, skalar36 pravi:

1. Ko sem govoril z strokovnjakom ( ampak čist tapravim) glede woblanja, mi je rekel, da lahko 1. Našponaš zadnjo vzmet na trdo, ali spustiš motor v križih in woblanje izgine. Problem naj bi bil v premehki zadnji vzmeti, zato, naj bi prednje kolo premalo pritiskalo na cesto. To sem tudi sam opazil, da je s praznim kestlom hitreje zavoblal.

2. :)

to sem jaz že precej strani nazaj pisal...pa ni to edini moped, ki rad powobla, če je prvo vzmetenje mehko in zadnja vzmet premalo zategnjena, oziroma če ma relativno visok prvi del.

tut na seriji 1 od SXa sem moral ali zategniti prednapetost prve vzmeti ali menjati olje za bolj gosto, ter dušenje za 1/4, zadnjo vzmet sem imel pa vedno za ena ali 2 klika več od tovarniških nastavitev, ter povrat za 1/4 zaprt, pa je bil moped pri hitrostih nad 150km sploh v nagibih miren ko solzica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepše se vidi po kameri kaj mu dela spredaj ko "zateguješ"....  Zadaj pa vsede, in "velik in neroden" kot spredaj je, ga verjetn kar hitro iztiri...Pozicija sedenja je malenkost bolj nazaj...  

Hja, :) trenutno zelo zadovoljen z nakupom... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to od vzmetenje ( je res bol bogo ), gištel je problem, še posebi vpetje zadnje nihajke, pa poglejte no ( mal se sklonte , še boljš poglejte od spodaj navzgor ), kako je to narjen :mad:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Lipstick said:

Ni to od vzmetenje ( je res bol bogo ), gištel je problem, še posebi vpetje zadnje nihajke, pa poglejte no ( mal se sklonte , še boljš poglejte od spodaj navzgor ), kako je to narjen :mad:.

Motor stane ..koliko? 10K

Motor z boljsim vzmetenjem, boljso geometrijo, boljsim okvirjem stane . . . koliko? 13K+

 

Got my drift ? 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Nearrain pravi:

Motor stane ..koliko? 10K

Motor z boljsim vzmetenjem, boljso geometrijo, boljsim okvirjem stane . . . koliko? 13K+

 

 

No in s tem dnarom bi šel po Afriko Twin, tu ni dileme.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Nearrain pravi:

Motor stane ..koliko? 10K

Motor z boljsim vzmetenjem, boljso geometrijo, boljsim okvirjem stane . . . koliko? 13K+

 

Got my drift ? 

Ni treba nič dnar upletat, evo slike pa znalci ugotovite kje je zajeb:

DSC04902.jpg

DSC04903.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, Lipstick said:

Ni to od vzmetenje ( je res bol bogo ), gištel je problem, še posebi vpetje zadnje nihajke, pa poglejte no ( mal se sklonte , še boljš poglejte od spodaj navzgor ), kako je to narjen :mad:.

Pa kaj nonstop neki govoriš "v šifrah". Povej kje je problem!

Kaj nej zdej tle ugibamo. Nimam jz pojma. Če veš povej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Lipstick said:

Ni treba nič dnar upletat, evo slike pa znalci ugotovite kje je zajeb:

DSC04902.jpg

DSC04903.jpg

Popravi me, ce vidim narobe.

Zadnja nihajka je navijacena  odzunaj na okvir na ena dva boga usesca in nima osi in zaradi tega vse ovija.

Potem je pojem "togost", pa se kaj druzga ostalo nekje  v "Dark side "in" Japan"

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Nearrain pravi:

Popravi me, ce vidim narobe.

Zadnja nihajka je navijacena  odzunaj na okvir na ena dva boga usesca in nima osi in zaradi tega vse ovija.

Potem je pojem "togost", pa se kaj druzga ostalo nekje  v "Dark side "in" Japan"

:004, končno, bravo, s tem, da je še gištel v poziciji pritrditve nihajke še dodatno zožan in izveden iz dveh delov, vmes je pa  n i č :blush:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, Nearrain said:

Popravi me, ce vidim narobe.

Zadnja nihajka je navijacena  odzunaj na okvir na ena dva boga usesca in nima osi in zaradi tega vse ovija.

Potem je pojem "togost" nekje ostal v "Dark side "in" Japan"

 

Vzamem nazaj tisto od prej: "Motor stane ..koliko? 10K"?

Tud ce bi stal neprimerno manj od 10K,  bi to moralo bit narejeno boljse od tehle zgresenih jaslic.

Tistmu k je tole zrisal/skonstruiral/odobril mu neb smel dat tud ene ovce za cuvat.

 

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!