Skoči na vsebino

Yamaha MT 09 Tracer 2015 in GT 2018


jany

Priporočene objave

Matej207 bo zelo razočaran nad takim pisanjem :lol1:Snecer je pa že pristavil svojih 5 trol centov :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Kmet2 pravi:

Matej207 bo zelo razočaran nad takim pisanjem :lol1:Snecer je pa že pristavil svojih 5 trol centov :D

ti si pa tudi že z roko v hlač... :) ker se omenja alternativna ponudba, čeprav dvomim, da je tam kaj drugače s platišči, kakor tudi sam ugotavljaš.

pred 53 minutami, skalar36 pravi:

Motor je imel ob nakupu 3800 km. Vse tip top. Brez poškodb ali napak. Na feltni se vidi, da je "tovarniško ulita" narobe, oziroma "po bosansko". Ni kej razglabljat. BMK, za tistih nekaj € ko bom kupil novo, je pa odnos od Yamahe SLO,  na nivoju pubertetnika, do končnega kupca. Sem že velikokrat povedal, da sem tudi sam trgovec in če naredim napako ali če izdelek ni OK, ga zamenjam ali dam denar nazaj v čim krajšem možnem času, da je stranka zadovoljna. Pri Delta je pač odnos drugačen. Bom "vsem" povedal, kaj naj pričakujejo, če bodo kupovali od njih oziroma izdelke od Yamahe.

Saj roko na srce, je druge ponudbe dovolj, da nam ni treba kupovati sranja.

yamaha ni kriva, če prodajajo v Sloveniji in takšni mojstri rešujejo reklamacije.

jaz ne bi obupal, ampak bi svoje argumente podkrepil z nekim "mnenjem" in sicer da takšno platišče ni tehnično brezhibno in da dodane uteži tega ne odpravijo

je možna kakša fotka, da še ostali vidimo to vlivanje?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor sem peljal cca 24. 10. Na menjavo vzmetenja, ter menjavo pnevmatik. Do danes je še vedno pri serviserju. Zato mi je danes "vzdignilo pokrovko" in delam akcijo. Danes se počutim kot Mike Tyson...

1 hour ago, Snecer said:

 1. yamaha ni kriva.

 

 2. je možna kakša fotka, da še ostali vidimo to vlivanje?

 

1. Jaz mislim da je. Če daš nekaj, v mojem primeru feltno, kar ni OK na motocikel si kriv. Pika. Je pa uvoznik še večje teslo. če noče nekaj zamenjati v garanciji, kar dokazano ni ok- če "kao" izdelek reklamiraš pod 3 leta garancije.

2. Ko dobim motor nazaj gre ta piece of shit, pod tem naslovom na Y. pa nej celi svet vidi to sranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet-a rajca tale tema... :P

Skalar36 imaš koga v bližini z trajserom da bi sezul še njegovo felno in primerjal? 

Verjetn bi bila lahko to nek "dokaz" da tvoja tovarniško ni ok... 

Si čekiral kaj drugje po svetu če je "javnosti" znana ta napaka? 

Verjamem da si v težki situaciji, predvsem zato ker nisi "kriv" in bi rad pošten izdelek..

Gledecna to pa da ima Kmet2 iste težave na drugem motorju, se raje ne vozi več z njim.... očitno uničujeta felne :ninja::kva2:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

1. Jaz mislim da je. Če daš nekaj, v mojem primeru feltno, kar ni OK na motocikel si kriv. Pika. Je pa uvoznik še večje teslo. če noče nekaj zamenjati v garanciji, kar dokazano ni ok- če "kao" izdelek reklamiraš pod 3 leta garancije.

 

@skalar36 se popolnoma strinjam glede uvoznika. Dejstvo je, da bi ti uvoznik, čeprav Yamaha zavrača uveljavitev garancije, lahko na svojo roko ustregel in zamenjal to klinčevo feltno. Že zaradi dobrega odnosa in imena. Slovenija je premajhna, da se lahko prodajalci do nas strank, tako arogantno in ponižujoče obnašajo. Morda se ne zavedajo, da se slab glas hitro širi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Matej207 pravi:

Kmet-a rajca tale tema... :P

Skalar36 imaš koga v bližini z trajserom da bi sezul še njegovo felno in primerjal? 

Verjetn bi bila lahko to nek "dokaz" da tvoja tovarniško ni ok... 

Si čekiral kaj drugje po svetu če je "javnosti" znana ta napaka? 

Verjamem da si v težki situaciji, predvsem zato ker nisi "kriv" in bi rad pošten izdelek..

Gledecna to pa da ima Kmet2 iste težave na drugem motorju, se raje ne vozi več z njim.... očitno uničujeta felne :ninja::kva2:

 

lahko, da je to bil razlog hitre prodaje prvega lastnika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snecer said:

lahko, da je to bil razlog hitre prodaje prvega lastnika ...

Ah zdej pa malo trolaš. Prvi lastnik ga niti  "ulafal ni". Motor je imel tovarniške pnevmatike prve vgradnje. Nova feltna stane 430 eur. Mislim, da to ni razlog da prodaš motor!? Če deltateam stane nova feltna tam cca 150-200 eur, pol naj bo. Na kratki rok so prišparali 200 eur na dolgi rok pa zgubili nekaj kupcev...slovenijastan. 

1 hour ago, DL650 said:

@skalar36 se popolnoma strinjam glede uvoznika. Dejstvo je, da bi ti uvoznik, čeprav Yamaha zavrača uveljavitev garancije, lahko na svojo roko ustregel in zamenjal to klinčevo feltno. Že zaradi dobrega odnosa in imena. Slovenija je premajhna, da se lahko prodajalci do nas strank, tako arogantno in ponižujoče obnašajo. Morda se ne zavedajo, da se slab glas hitro širi.

Stari logo Yamaha forever. Nov logo: Yamaha never.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Snecer said:

Ti je motor po nakupu na stock gumah (dunlop D222, kvazi rs3) tudi tresel pri 140+?

 

Ne, ni mi treslo. Me je pa vulkanizer ob prvi menjavi pnevmatik opozoril, da je bilo na platišču več uteži kot je normalno. O g nisva govorila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, skalar36 pravi:

Zgleda bom prednjo feltno kupil sam, novo. Yamahe pa nikoli več. Tudi vsakega, ki me bo vprašal za nasvet o nakupu Yamahinega motocikla bom toplo priporočal obvoz tega rižarskega polizdelka, za katerega obljubljajo 3 LETA!! ,garancije ko jim dišijo €. Ko jih dobijo, se odnos spremeni.

https://www.zps.si/ pa tržna inšpekcija po potrebi. Se zna hitro urediti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Poglej kako se je zadeva "urgirala" po posredovanju tržnega inšpektorata....

Torej, če si ali misliš da si bil "nategnjen" se obrni na institucije v tej državi katere ti bodo znali bolj pomagat kot jaz, snecer, kmet, dl650 itd...

Mi itaq nabijamo v prazno :P

V glavnem jaz sem za, da se zadeva reši tebi v prid če je "tovarniška" napaka... 

In upam da boš enkrat do marca napisal da boš za teh 400€ odvozil pameten izlet z novo felno :)

Lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Matej207 pravi:

Kmet-a rajca tale tema... :P

Skalar36 imaš koga v bližini z trajserom da bi sezul še njegovo felno in primerjal? 

Verjetn bi bila lahko to nek "dokaz" da tvoja tovarniško ni ok... 

Si čekiral kaj drugje po svetu če je "javnosti" znana ta napaka? 

Verjamem da si v težki situaciji, predvsem zato ker nisi "kriv" in bi rad pošten izdelek..

Gledecna to pa da ima Kmet2 iste težave na drugem motorju, se raje ne vozi več z njim.... očitno uničujeta felne :ninja::kva2:

 

Kolikokrat si me omenil v svojem postu , bi človek mislil da te rajcam :P

 

13934927_350563508609173_1509079011005572941_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, skalar36 pravi:

 

Reklamacija naj bi bila zavrnjena glede na to, da je bilo do zdaj vse OK., bo pa še naprej.

 

 

Kakšen bedast izgovor, a niso še nikol slišal za skrite napake. Ta je bla celo zamaskirana z (pre)veliko količino uteži. Motor ma 3 leta garancije, ne pa videno kupljeno.  Nism pa na netu najdu kakega standard, kolk uteži se lohk da na kolo za balansiranje.

Jaz sem kupu en let starga SADV in je tud tresu. Mislu sem, da je mogoče guma, pri prvi menjavi gum pa mi je vulkanizer reku, da je problem v feltni. Čeprav je mel motor že cca 10kkm so mi celo na KTM-u brez problema (sam trajal je) odobril zamenjavo feltne.  Tko da jaz na tvojem mestu neb tko hitr obupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@skalar36 .. uveljavljaj garancijo iz naslova stvarne napake, ne iz naslova garancije .. pri prodajalcu .. dodaj kakšno izjavo od vulkanizerja, naj ti napiše da platišče ni poškodovano in da je očitno napaka že tovarniška in da meni, da je vožnja z takim platiščem nevarna .. v roku 8 dni ti bodo mogli dati odgovor, kaj in kako, kako bodo reševali zadevo .. je pa bula, ker rok za odpravo napake pa ni definiran in se lahko vleče ..

vem, da je delo, da se časovno vleče, da se nam ne da se z tem zaj**avat, ampak je zima in tako nimaš kaj dosti z mopedom delat .. ne daj se, vztrajaj ..

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Kakšen bedast izgovor, a niso še nikol slišal za skrite napake. Ta je bla celo zamaskirana z (pre)veliko količino uteži. Motor ma 3 leta garancije, ne pa videno kupljeno.  Nism pa na netu najdu kakega standard, kolk uteži se lohk da na kolo za balansiranje.

Jaz sem kupu en let starga SADV in je tud tresu. Mislu sem, da je mogoče guma, pri prvi menjavi gum pa mi je vulkanizer reku, da je problem v feltni. Čeprav je mel motor že cca 10kkm so mi celo na KTM-u brez problema (sam trajal je) odobril zamenjavo feltne.  Tko da jaz na tvojem mestu neb tko hitr obupu.

Uveljavljanje skrite napake ni ista zadeva kot uveljavaljanje garancije.

Citiraj

Skrite napake

462. člen

(1) Če se potem, ko je kupec prevzel stvar, pokaže, da ima stvar kakšno napako, ki je z običajnim pregledom pri prevzemu ni bilo mogoče opaziti (skrita napaka), mora kupec obvestiti o njej prodajalca v osmih dneh, šteto od dneva, ko je napako opazil, pri gospodarskih pogodbah pa nemudoma; sicer izgubi to pravico.

(2) Prodajalec ne odgovarja za napake, ki se pokažejo potem, ko mine šest mesecev, odkar je bila stvar izročena, razen če je bil v pogodbi določen daljši rok.

Iz tega naslova je zadeva verjetno že zamujena, poleg tega pa gre morda tudi za neznatno napako, ki je neupoštevna.

Iz naslova garancije pa ne, ampak...

Citiraj

Odgovornost prodajalca in proizvajalca

481. člen

(1) Če je prodajalec kakšnega stroja, motorja, kakšnega aparata ali drugih podobnih stvari, ki sodijo v tako imenovano tehnično blago, izročil kupcu garancijski list, s katerim proizvajalec jamči za brezhibno delovanje stvari v določenem času, šteto od njene izročitve kupcu, stvar pa ne deluje brezhibno, lahko kupec zahteva tako od prodajalca kot tudi od proizvajalca, da jo v primernem roku popravi ali, če tega ne stori, da mu namesto nje izroči stvar, ki brezhibno deluje.

(2) Ta pravila ne posegajo v pravila o odgovornosti prodajalca za napake stvari.

Kot sem razbral iz navedb, "stvar" deluje brezhibno.

Potrošnika moti lastnost platišča, ki naj ne bi bila enakomerno "vlita", vendar le to ob pravilni umeritvi platišča z utežmi (kar je običajno pri vsakem platišču, tudi novem) ne vpliva na brezhibno delovanje "stvari".

Potrošnika moti 100g utež, ki po navedbah vulkanizerja, ki je ob menjavi narobe umeril platišče, ni običajna...

---------------------------------

Na takšen način lahko povsem korektno in utemeljeno odgovori zastopnik, ki je reševal "reklamacijo".

Za potrošnika pa bo malo težje, bo moral zagovarjati, da "napaka" na platišču vpliva na brezhibnost in da prekomerna obtežitev platišča ni pravilna rešitev, da je to podobna rešitev kot če ti dajo žakl cementa v prtljažnik, da je avto "vozen".

pred 2 urami, Texo pravi:

@skalar36 .. uveljavljaj garancijo iz naslova stvarne napake, ne iz naslova garancije .. pri prodajalcu .. dodaj kakšno izjavo od vulkanizerja, naj ti napiše da platišče ni poškodovano in da je očitno napaka že tovarniška in da meni, da je vožnja z takim platiščem nevarna .. v roku 8 dni ti bodo mogli dati odgovor, kaj in kako, kako bodo reševali zadevo .. je pa bula, ker rok za odpravo napake pa ni definiran in se lahko vleče ..

vem, da je delo, da se časovno vleče, da se nam ne da se z tem zaj**avat, ampak je zima in tako nimaš kaj dosti z mopedom delat .. ne daj se, vztrajaj ..

gori poglej, da sta to dve različni zadevi

Po domače, kaj je napaka.

Očitna napaka, ki jo opaziš ob prevzemu z običajnim pregledom in odmah reklamiraš, ali napak, ki se opazi kasneje (skrita), ki je z običajnim pregledom nisi opazil. Neznantne napake so neupoštevne.

Garancija pa je nekaj drugega in sicer če motorno kolo ne deluje brezhibno v garancijskem roku. Če se npr. "pokvari" , prej pa je delalo ok. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak, po zvpot 37 člen:

(2) Napaka je stvarna:

1. če stvar nima lastnosti, ki so potrebne za njeno normalno rabo ali za promet;

(1) Potrošnik lahko uveljavlja svoje pravice iz naslova stvarne napake, če o napaki obvesti prodajalca v roku dveh mesecev od dneva, ko je bila napaka odkrita.

(1) Prodajalec ne odgovarja za stvarne napake na blagu, ki se pokažejo potem, ko mineta dve leti, odkar je bila stvar izročena.

 

je pa res, da se bodo izgovarjali, da z utežmi deluje kao ok in da je to običajno, da se platišče mora centrirat .. nikjer pa nisem zasledil, kolko je "kao max" uteži gor ...

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz sem ti citiral OZ (splošni predpis, minimalni roki), ZVpOT pa ima daljši rok in je bolj ugoden.

A glede utemeljitve stvarne napake je povsem enako, ne bo šlo po moje.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Snecer pravi:

Uveljavljanje skrite napake ni ista zadeva kot uveljavaljanje garancije.

 

Maš prov. Pol pa uveljavljaš stvarno napako. Mal sem spal.

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, naj uveljavlja stvarno napako, lepo pisno, pa se morda sklicuje na to, da je "izdelek" zaradi te napake nevaren?

Da je takšna obtežitev netipična in da kaže na napako na platišču, ki ni neznatna in je tudi varnostno vprašljiva.

Gre za platišče motornega kolesa, ne za avto, kjer je vprašanje varnosti še toliko bolj izpostavljeno.

 

Citiraj

6. člen

Izdelek ima napako, kadar njegova varnost ni takšna, kot jo potrošnik lahko upravičeno pričakuje. Pri oceni, kakšno varnost je potrošnik upravičen pričakovati, je treba upoštevati zlasti:

1.     predstavitev izdelka glede na njegovo namembnost,

2.     predvidljivo uporabo izdelka na razumen način,

3.     čas, ko je bil izdelek dan v promet.

Ne šteje se, da ima izdelek napako samo zato, ker je bil pozneje dan v promet boljši izdelek.

isto za woblanje :fredyjecar:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Texo pravi:

@skalar36 .. uveljavljaj garancijo iz naslova stvarne napake, ne iz naslova garancije .. pri prodajalcu .. dodaj kakšno izjavo od vulkanizerja, naj ti napiše da platišče ni poškodovano in da je očitno napaka že tovarniška in da meni, da je vožnja z takim platiščem nevarna .. v roku 8 dni ti bodo mogli dati odgovor, kaj in kako, kako bodo reševali zadevo .. je pa bula, ker rok za odpravo napake pa ni definiran in se lahko vleče ..

vem, da je delo, da se časovno vleče, da se nam ne da se z tem zaj**avat, ampak je zima in tako nimaš kaj dosti z mopedom delat .. ne daj se, vztrajaj ..

Ni definiran rok za odpravo, imaš pa pravico do povrnitve škode.  Jaz bi jim zagrozil, da boš zaradi neuporabnosti svojega motorja najel drug motor in zahteval od njih povrnitev najemnine za ves čas do popravila tvojega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se boš hebal z takimi nebulozami. Pa še 400 EUR boš odkartal za drugo felgo. prodat, jurja dodaš pa imaš drug dober moped. Kot zgleda so te MT res fail na celi črti. Enim vobla, enim so feltne narobe vlite, enim vzmetenje ne štima. Zgleda da so ti mopedi res velik kompromis. Najlažje je prodat, pa kej drugega vzet. Sem pa sam gledal MT 09, novo v salonu. Plava feltna. Na feltni je blo videt sledove odlivanja in slabe obdelave, na sredinski zvezdi na veliko opazen šiv odlivanja in slaba obdelava, plastične mucke so dol visele. V glavnem podn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!