Skoči na vsebino

Legalizacija vožnje med pasovi "Lane Splitting"


Nearrain
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezava do internetne strani: ZA LEGALIZACIJO FILTRIRANJA

Priporočene objave

V Franciji zadeva odlicno deluje.

 

Jutranji rush hour na vpadnici v Monaco., kjer za dobre 3 kilometre z avtomobilom potrebujes cca 20 minut, z motorjem pa manj kot 5.

post-478-0-69874400-1425568123_thumb.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas to ne gre zarad bedakov....Tko kot Scarlett pravi, lih prejle....se resilcu se folk ne zna umaknt!!! Zabito do amena! :SS 

Popravljeno . Popravil DIN
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Na motosvetu se noben ne vozi po AC in vpadnicah.

 

Pa tudi pri nas je to nesmisel, ker imamo nevarne ceste tudi po sredini.

 

Namen je, da bi nekoc bilo bolj varno, ali bog ne daj VARNO.

 

Nesmisel je Slovenceljsko razmisljanje. 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zmeraj se v koloni med stotimi ali tisočimi vozniki najde nekdo, ki te ne bo spustil.

Pa to se ne dogaja samo pri nas. Skoraj eno uro sem vozil v počasni se premikajoči koloni pri Stutgartu, vsi so se umikali.

Le eden je pred mano vozil levo in desno. Zadrževal me je preko 10 minut. Pa še deževalo je. Mamu mu b........

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, tisti, ki ste za, si zrihtajte, peticije, jokcanje pred DZ itd., jaz sem mnenja, da ima večina motoristov "drug problem", ki bi ga prvo morali rešiti.

 

Take prizore pri nas redko vidiš, ne gužve, ampak da bi bilo toliko motoristov na cestah, razen ko so kakšni pijanski motoshodi.

 

Tako da sploh ni potrebe za kaj takšnega, v tujini pa so potrebe drugačne in ne gre samo za par posameznikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fenomenalno pa da pride na dan s takšno idejo uporabnik, ki se vozi po naravnem okolju, kjer se ne bi smel. Aja, tam se mu živali in sprehajalci tudi umikajo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, tisti, ki ste za, si zrihtajte, peticije, jokcanje pred DZ itd., jaz sem mnenja, da ima večina motoristov "drug problem", ki bi ga prvo morali rešiti.

 

Take prizore pri nas redko vidiš, ne gužve, ampak da bi bilo toliko motoristov na cestah, razen ko so kakšni pijanski motoshodi.

 

Tako da sploh ni potrebe za kaj takšnega, v tujini pa so potrebe drugačne in ne gre samo za par posameznikov.

 

Sneckica.

 

Vedno vec nas je in bo taksna zadeva vedno bolj prav prisla. 

 

Pelji se med pol osmo in deveto zjutraj po ljubljanskih vpadnicah ali pa se bolje...Od Brda do Bezigrada po obvoznici.

 

BTW: Vedno se najde kaksen Stavkokaz. 

Fenomenalno pa da pride na dan s takšno idejo uporabnik, ki se vozi po naravnem okolju, kjer se ne bi smel. Aja, tam se mu živali in sprehajalci tudi umikajo.

 

Men se sam ti smilis. Ves?  :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ce clovek nepristransko prebere zgornje poste, ni niti malo cudno, da nas Slovence marsikdo oznacuje za Dunajske kocijaze/hlapce.   :smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu pa tam se peljem v LJ med 7:00 in 7:30 sem v LJ, nič posebnega, malo gužve, grem pa okoli na ring in potem not, tudi po Tržaški not ni neke posebne scene, edino kjer se kdaj stoji, je izvoz iz AC na Tržaško (torej ausfahrt LJ-zahod)

 

Ne delat scen, če si nervozen in ne moreš malo počakati v premikajoči se koloni.

 

Motorjev pa bolj ali manj ob tej uri ne videvam.

 

Ti pravim, raje razmisli o svoji objestni vožnji v naravi, dokler ne bo prepozno in te bo lovec dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Tu pa tam se peljem v LJ med 7:00 in 7:30 sem v LJ, nič posebnega, malo gužve, grem pa okoli na ring in potem not, tudi po Tržaški not ni neke posebne scene, edino kjer se kdaj stoji, je izvoz iz AC na Tržaško (torej ausfahrt LJ-zahod)

 

Ne delat scen, če si nervozen in ne moreš malo počakati v premikajoči se koloni.

 

Motorjev pa bolj ali manj ob tej uri ne videvam.

 

Ti pravim, raje razmisli o svoji objestni vožnji v naravi, dokler ne bo prepozno in te bo lovec dobil.

 

Ne klobasaj. Zivim v Lj. Marsikje v Slo je podobna zgodba ob prometnih spicah in ob vikend migracijah populacije.

 

PS: Ocitno se bom moral res v lovsko druzino vclanit, da te bom lahko legalno odstrelil.  :smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

58. člen

Najmanj pet tisoč volivcev lahko predloži državnemu zboru predlog zakona.

Predlog zakona mora vsebovati sestavine, ki jih določa poslovnik državnega zbora. Predlogu morajo biti priloženi podpisi najmanj pet tisoč volivcev.

59. člen

Pobudo volivcem za vložitev predloga za začetek postopka za spremembo ustave oziroma predloga zakona lahko da vsak volivec, politična stranka ali drugo združenje državljanov.

Pobudnik obvesti o svoji pobudi predsednika državnega zbora, ki ravna po četrtem odstavku 13. člena tega zakona. Rok za zbiranje podpisov volivcev za podporo predlogu je šestdeset dni.

Volivec da svojo podporo predlogu na način, ki je določen v petem odstavku 13. člena tega zakona.

Predlog za začetek postopka za spremembo ustave oziroma predlog zakona pošlje državnemu zboru predstavnik volivcev.

 

No, v akcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko se lahko to uvede le na hitrih cestah in večjih upadnicah ker morata it 2 pasova v istinsmeri. Men bolj zanima kaj vožnjo ob koloni poleti na regionalni cesti. Če se ne motim je bla debata da tut če se ti avto umakne in sta oba do bele črte je to še vedno prekršek. Drug problem ki ga vidim prejšnje ideje so maksi skuterji ali ktm z objestnim motoristom (z sončnimi očali in ta lepo trenirko) ki brca v vrata avtov za katere meni da so mu dolžni dat plac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!