Skoči na vsebino

Legalizacija vožnje med pasovi "Lane Splitting"


Nearrain
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezava do internetne strani: ZA LEGALIZACIJO FILTRIRANJA

Priporočene objave

Jaz ne bom nehal, razen ce se spremeni zakon, ker pol ne bom vec v prekrsku. Verjetno si hotel napisat vsi priznavaMO? al ne priznas? hinavec :D

 

Od nabijanja strani v tej temi se ne bo nic premaknilo pri spremembi zakona, cetudi se cel forum preprica da je to prav se nic ni narejeno.

Se ena nesmiselna tema kjer polovica itak zdravi svoje frustracije, polni ego ali si tukaj krajsa cas z objavami popolnoma izven konteksta, tako da uspeh je zagotovljen...

 

Ce je treba karkoli prispevat mi ni problem, grem takoj podpisat samo ni nicesar se za podpisat, lahko grem tut prostovoljno podpise zbirat,....

Mocno dvomim da bo kdo tukaj kaj takega prosil, tako da pridem naslednjo zimo pogledat v to temo kako dalec je sprememba do takrat bom pa se naprej vzorno in kulturno krsil nekatere predpise.

 

 

Lepo, da si se to zimo oglasil in se lepse, da se bos naslednjo.

 

Srecno  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni že pomlad?

 

Draga moja Sneckica ... za taksne kot si ti z edinim druzabnim zivljenjem na internetu je NUKLEARNA ZIMA   :smoke:

 

 

PS: kok mam jest tebe rad  :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga moja Sneckica ... za taksne kot si ti z edinim druzabnim zivljenjem na internetu je NUKLEARNA ZIMA   :smoke:

 

 

PS: kok mam jest tebe rad  :004

 

Zakaj pa ti tukaj visiš?  :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ti tukaj visiš?  :bounce:

 

Tebe cakam.  Ne se zdej neumnga delat. Zmenkarije so resna zadeva !  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vidva nimata drugega dela  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vidva nimata drugega dela  :kva1:

 

ok noooo . . . 

 

si ga grem na roke vrzt  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok noooo . . . 

 

si ga grem na roke vrzt  :smoke:

A lahko sam al spet rabš koga za pomagat  :P  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne bom nehal, razen ce se spremeni zakon, ker pol ne bom vec v prekrsku. Verjetno si hotel napisat vsi priznavaMO? al ne priznas? hinavec :D

 

Od nabijanja strani v tej temi se ne bo nic premaknilo pri spremembi zakona, cetudi se cel forum preprica da je to prav se nic ni narejeno.

Se ena nesmiselna tema kjer polovica itak zdravi svoje frustracije, polni ego ali si tukaj krajsa cas z objavami popolnoma izven konteksta, tako da uspeh je zagotovljen...

 

Ce je treba karkoli prispevat mi ni problem, grem takoj podpisat samo ni nicesar se za podpisat, lahko grem tut prostovoljno podpise zbirat,....

Mocno dvomim da bo kdo tukaj kaj takega prosil, tako da pridem naslednjo zimo pogledat v to temo kako dalec je sprememba do takrat bom pa se naprej vzorno in kulturno krsil nekatere predpise.

Preber še 1x, če kršim predpise jih potlej ne zagovarjam. Enostavno, ampak pišem o tem kaj je butasto in kaj bi bilo za spremenit. V kolikor pa v kaj verjamem, pa ne odstopam od tega. Ena od teh je tudi da sem nehal voziti hitrej skozi naselja, znak gor znak dol (čeprav bi marsikje lahko bilo 70) ampak dokler se imam v oblasti, bom skoz naselje pazljiv. S predpisi, s katerimi se pa ne strinjam, se pa ne obremenjujem in jih tudi ne zagovarjam. Tako lahko pred vsemi povem, da za mene omejitev na AC ne obstaja. In bom pičil kolikor se le da, oziroma kolikor se mi zdi varno. Prav tako bom idiote na AC, ki se kljub blendanju, trobljenju, nakazovanju s smernikom nočejo umakniti, prehiteval po desni, ker mi je predpis butast in brezvezn. Predno pa vzrojiš, večinoma jih poknem s hitrostjo 130km/h.

Torej, kot že od začetka trdim, predpis o vožnji mimo zavestno "kulturno" kršim a ga ne zagovarjam, zakaj sem potem hinavec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko sam al spet rabš koga za pomagat  :P  :lol1:

a si se javu, da mu pomagaš, al mu bo Sneki? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si se javu, da mu pomagaš, al mu bo Sneki? :D

Ja če bi hotu sneki bi rajši prepustil njemu saj se mi ne da več vlečt iz kombija  :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bi hotu sneki bi rajši prepustil njemu saj se mi ne da več vlečt iz kombija  :P  :lol:

Haha, a v kobiju sta se skrivala...ja no vsak ma svoje fetiše. :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, a v kobiju sta se skrivala...ja no vsak ma svoje fetiše. :D

Narobe sklanjaš.........v kombiju ga je skrival  ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko sam al spet rabš koga za pomagat  :P  :lol1:

 

Potihem pobozno racunam na Sneckico . . . priznam

 

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam v parlamentu sprejemajo zakone tudi brez podpisov :yes: ,tako da vsak od nas da deset eurov pa tud če kdo ne da :grrr  bo zadosti ,da enega poslanca podmažemo in namažemo pa mora it zadeva skozi :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko jim jebe mater :P ne podmažem pa raj crknem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potihem pobozno racunam na Sneckico . . . priznam

 

O:-)

Baje je zelo solidarn iin veliko naredi probono ,vsaj tako se je hvalil v eni od njemu priljubljenih tem  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je zelo solidarn iin veliko naredi probono ,vsaj tako se je hvalil v eni od njemu priljubljenih tem  :OK:

 

Tud jest mu kanim storiti veliko stvari pro-bono .   :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest mu kanim storiti veliko stvari pro-bono .   :smoke:

O ti ti porednež  :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj pejte v temo ZMENKARIJE!!

Tule je resna tema z naslovom legalizacija legs splitting :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najraj mam tiste , ki me zapirajo pri tovrstnem opravilu, pr men so prvo cilindri in na koncu še fejst štrleči kufri, ki jih nikol ne jemljem dol (vzrok je, da se ne spozabim, ko so gor), morm priznat, se folk kr umika, če ne, ga umaknem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo porajtu dve dobri polcajki u zgornem posnetku?
Ne? Pol tud lane splitat ni treba, ker vaša pozornost ni zadostna in bo za vas nevarn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!