Skoči na vsebino

Legalizacija vožnje med pasovi "Lane Splitting"


Nearrain
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezava do internetne strani: ZA LEGALIZACIJO FILTRIRANJA

Priporočene objave

pred 1 uro, Borutt pravi:

Jokica :jezik:

uweeeekeke :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jskrablin pravi:

Ker ne smeš prehitevati kolone. Pred par leti smo z avtom stali v precej dolgi koloni pred Petrino. Je mimo čisto kulturno pripelal motorist. So ga policaji, ki so stali nekje za cesto in verjetno nadzorovali kolono? ustavili, napisali kazen in poslali na rep kolone. Butasto in neproduktivno. Sam kaj češ. Kolone pač ne smeš prehitevati. Kako bi se obnesla teorija o vožnji mimo pa ne vem.

ampak jaz vprašam te butaste polcaje zakaj gre potem kolesar po isti poti in z isto hitrostjo mimo, zakaj njemu ne napišejo kazni, in pravzaprav kaka je razlika med njim in motoristom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

ampak jaz vprašam te butaste polcaje zakaj gre potem kolesar po isti poti in z isto hitrostjo mimo, zakaj njemu ne napišejo kazni, in pravzaprav kaka je razlika med njim in motoristom.

En ima motor na notranje izgorevanje in ne rabi pedal :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

En ima motor na notranje izgorevanje in ne rabi pedal :P

kaj pa ti veš, a si zakon pogledu, pa člene pa določbe, pa podčlene, pa pravilnike?

Ti jaz povem, bicikl pele teta Marija in valda k je sorodnica od carinika lahko gre mimo, pa ne bo stala na vročini in čakala.

WTF je pa motorist? A, nimaš sorodnikov? Aha, nazaj ,marš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

kaj pa ti veš, a si zakon pogledu, pa člene pa določbe, pa podčlene, pa pravilnike?

Ti jaz povem, bicikl pele teta Marija in valda k je sorodnica od carinika lahko gre mimo, pa ne bo stala na vročini in čakala.

WTF je pa motorist? A, nimaš sorodnikov? Aha, nazaj ,marš :P

 

Baje ,da smo vsi isti pred zakonom , tako razlagajo ,,,,,,hepani pa vrjamejo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

ampak jaz vprašam te butaste polcaje zakaj gre potem kolesar po isti poti in z isto hitrostjo mimo, zakaj njemu ne napišejo kazni, in pravzaprav kaka je razlika med njim in motoristom.

Ti si nekaj drugega napisal. In sicer si jokcal, ker je policistka tebe ustavila in ti naštevala prekrške, za katere nisi nič plačal. V tem času pa naj bi ta policistka klonirala samo sebe in ustavila kolesarje. Prenehaj že enkrat jokcati in kazati na druge, ko te dobijo s prstom v marmeladi. Sem ti že enkrat napisal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ti si nekaj drugega napisal. In sicer si jokcal, ker je policistka tebe ustavila in ti naštevala prekrške, za katere nisi nič plačal. V tem času pa naj bi ta policistka klonirala samo sebe in ustavila kolesarje. Prenehaj že enkrat jokcati in kazati na druge, ko te dobijo s prstom v marmeladi. Sem ti že enkrat napisal. 

hehe, dobre stresaš, 

1. ni bila policistka ampak Milicajka, prosim da ločiš razlika je očitna, če ne drugač pa v barvi umiforme

2. taiste prekrške, ki jih je meni očitala je kolesarjem tolerirala

3. zase se brigi, jokam kolkor hoče, in prste lahko tlačim v marmelado, ker je moja marmelada

sem ti že večkrat napisal.

Kdor razume bo razumel, o čem pišem in kje so neumnosti v zakonu tako na naši kot na drugi strani, kdor noče razumeti bo pa pisal o jokanju in marmeladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

hehe, dobre stresaš, 

1. ni bila policistka ampak Milicajka, prosim da ločiš razlika je očitna, če ne drugač pa v barvi umiforme

2. taiste prekrške, ki jih je meni očitala je kolesarjem tolerirala

3. zase se brigi, jokam kolkor hoče, in prste lahko tlačim v marmelado, ker je moja marmelada

sem ti že večkrat napisal.

Kdor razume bo razumel, o čem pišem in kje so neumnosti v zakonu tako na naši kot na drugi strani, kdor noče razumeti bo pa pisal o jokanju in marmeladi.

Spet nabijaš in nakladaš. 

1. Kje na Balkanu je milica ? Na hrvaškem?

2. Ker nisi razumel, ti bom ponovil; kolesarjev ni ustavila, zaradi česar jim ni ničesar očitala, ker je imela delo z večkratnim prekrškarjem in sicer s teboj. 

3. Za lizanje tuje marmelade se plača. Torej ne jokcaj, ko te dobijo. 

Kje v zakonu so neumnosti? Verjetno boš spet utrujen in ne bo nič z odgovorom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je pozabil , kje so luknje v zakonu in kdo jih piše , ko mu to pomoliš pod nos jokca moderatorjem ,da zbrišejo post  .......pol MS se ti že smeji :SS

Bom ponavljal , Dami a lahko zbrišeš to policijsko sranje  ali prestaviš v ustrezno temo , hvala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Spet nabijaš in nakladaš. 

1. Kje na Balkanu je milica ? Na hrvaškem? Milica je Policajka na hrvaški carini, vsaj tako ji je na tablici pisalo :P

 

2. Ker nisi razumel, ti bom ponovil; kolesarjev ni ustavila, zaradi česar jim ni ničesar očitala, ker je imela delo z večkratnim prekrškarjem in sicer s teboj. 

ker ti ne razumeš rad klobasaš :D

 

3. Za lizanje tuje marmelade se plača. Torej ne jokcaj, ko te dobijo. 

Samo svojo ližem, samo svojo, je boljša kot od drugih

 

Kje v zakonu so neumnosti? Verjetno boš spet utrujen in ne bo nič z odgovorom. 

Sem ti že večkrat napisal, mal pobrskaj, sem tudi lepo napisal, kaj si mislim o vožnji mimo po desni...ampak si pozabil

 

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Spet je pozabil , kje so luknje v zakonu in kdo jih piše , ko mu to pomoliš pod nos jokca moderatorjem ,da zbrišejo post  .......pol MS se ti že smeji :SS

Bom ponavljal , Dami a lahko zbrišeš to policijsko sranje  ali prestaviš v ustrezno temo , hvala :lol1:

V bistvu ne bom, kajti marsikomu je jasno da je zmerjanje, govora o marmeladi in ostalo klobasanje samo izraz nemoči, in k temu se najin prijatelj zelo rad zateče. Vedno bolj se mi zdi da tut on joka. :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Kmet2 pravi:

Spet je pozabil , kje so luknje v zakonu in kdo jih piše , ko mu to pomoliš pod nos jokca moderatorjem ,da zbrišejo post  .......pol MS se ti že smeji :SS

Bom ponavljal , Dami a lahko zbrišeš to policijsko sranje  ali prestaviš v ustrezno temo , hvala :lol1:

Vprašaj moderatorje, kdo jim jokca. Mogoče boš presenečen.

Argumentiranje ni bila nikoli tvoja lastnost. Ker je treba nekaj vedeti in poznati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, DAMI34 pravi:

 

V bistvu ne bom, kajti marsikomu je jasno da je zmerjanje, govora o marmeladi in ostalo klobasanje samo izraz nemoči, in k temu se najin prijatelj zelo rad zateče. Vedno bolj se mi zdi da tut on joka. :dry:

Saj ti ni treba upoštevati veljavne zakonodaje. Ampak potem bodi junak do konca in ne jokcaj, ko te nekdo kaznuje. In takrat ne kaži s prstom na druge prekrškarje, ker nisi nič boljši od njih. Samo heroj bodi in sprejmi posledice. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabim spraševat ,sem videl oz. prebral al to spet ni dober argument .....

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Saj ti ni treba upoštevati veljavne zakonodaje. Ampak potem bodi junak do konca in ne jokcaj, ko te nekdo kaznuje. In takrat ne kaži s prstom na druge prekrškarje, ker nisi nič boljši od njih. Samo heroj bodi in sprejmi posledice. 

Zakaj pa ne sprejemate posledic ko delate sranje po cesti , zakaj se ne kaznujete ?   Tudi vi niste nič boljši ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Ne rabim spraševat ,sem videl oz. prebral al to spet ni dober argument .....

Trdiš, da jaz jokcam moderatorjem, da zbrišejo zapis ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Trdiš, da jaz jokcam moderatorjem, da zbrišejo zapis ? 

DA! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem napisal oz. obesil jaz ! 

A je to normalno ..........še enkrat  se potrjuje kar skoz govorim  dve Sloveniji  in mit hepanih kako smo isti pred zakonom . 

http://klip.si/video-cerar-ne-dovoli-testiranja-poslancev-za-droge-ste-slisali-njegove-besede-19037

Res ne razumem , celovitost in ostale bedarije ki jih trosijo na vladi , na tej isti vladi sprejemajo teb svete zakone in člene po katerih sprašuješ , kateri je pa neumen in v katerem je neumnost in ostale tvoje zablode  in potem se narediš glupega  in vse spet zvlečeš od bita pogovora , res mi greš na živce !!! 

To je bilo pa tvoje jokcanje , ko dobiš pod nos zate ni nobene argumentacija dovolj dobra in zdej so te prebrali že tisti katerim prodajaš te svoje inštrukcije varne vožnje  .......počasi bo kapnilo vsem ! 

Evo .....

Dami, prestavi to vladno sranje v to namenjeno temo. Hvala

To je zame jokcanje ki ga očitaš drugim ,da ne govorim kako znaš kazat s prstom na druge  in to prav isto spet očitaš drugim . 

Dvoličen in zahrbten si !!!:SS

Evo še tvoje  zavajanje oz. delanje da si glup ......si mi pred časom rekel da imaš res hud spomin ,spet ena tvojih zablod !

Trdiš, da jaz jokcam moderatorjem, da zbrišejo zapis ? 

Zdej pa piši kar češ , zdej bom uporabil spet ignor in ne na tipko kot si spet bil v zablodi ,temveč v glavi  . 

Vrjamem in upam ,da tudi za tebe raste palica !!!

P.Š. Nisem nek Peder pa bom kar javno vprašal : Dami kdo jokca moderatorjem ??

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

To sem napisal oz. obesil jaz ! 

A je to normalno ..........še enkrat  se potrjuje kar skoz govorim  dve Sloveniji  in mit hepanih kako smo isti pred zakonom . 

http://klip.si/video-cerar-ne-dovoli-testiranja-poslancev-za-droge-ste-slisali-njegove-besede-19037

Res ne razumem , celovitost in ostale bedarije ki jih trosijo na vladi , na tej isti vladi sprejemajo teb svete zakone in člene po katerih sprašuješ , kateri je pa neumen in v katerem je neumnost in ostale tvoje zablode  in potem se narediš glupega  in vse spet zvlečeš od bita pogovora , res mi greš na živce !!! 

To je bilo pa tvoje jokcanje , ko dobiš pod nos zate ni nobene argumentacija dovolj dobra in zdej so te prebrali že tisti katerim prodajaš te svoje inštrukcije varne vožnje  .......počasi bo kapnilo vsem ! 

Evo .....

Dami, prestavi to vladno sranje v to namenjeno temo. Hvala

To je zame jokcanje ki ga očitaš drugim ,da ne govorim kako znaš kazat s prstom na druge  in to prav isto spet očitaš drugim . 

Dvoličen in zahrbten si !!!:SS

Evo še tvoje  zavajanje oz. delanje da si glup ......si mi pred časom rekel da imaš res hud spomin ,spet ena tvojih zablod !

Trdiš, da jaz jokcam moderatorjem, da zbrišejo zapis ? 

Zdej pa piši kar češ , zdej bom uporabil spet ignor in ne na tipko kot si spet bil v zablodi ,temveč v glavi  . 

Vrjamem in upam ,da tudi za tebe raste palica !!!

P.Š. Nisem nek Peder pa bom kar javno vprašal : Dami kdo jokca moderatorjem ??

 

 

Hahaha. Pravi humorist si. Se ti moram prav zahvaliti, ker sedaj lahko drugi vidijo, kakšen si. Hvala. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Hahaha. Pravi humorist si. Se ti moram prav zahvaliti, ker sedaj lahko drugi vidijo, kakšen si. Hvala. 

 

17264711_233249570481027_6260753147104243903_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Preden pišeš kakšne neumnosti, se raje pozanimaj, kaj pravi zakonodaja.

(2) Uporaba javne ceste, s katero se zasede cestišče z namenom oviranja ali preprečevanja prometa na njej, je prepovedano.

ker bebo je tole spisal.. kako lahko z javno cesto zasedeš cestišče >?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Borutt pravi:

Sedaj pa čisto privat vprašaj Damija, naj ti pove, kdo jokca moderatorjem. 

 

 

Zakaj nisi odgovoril na vprašanje , zakaj si spet preusmeril pogovor in se naredil glupega in pol ti men o argumentih , nabijanju .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, thumper pravi:

ker bebo je tole spisal.. kako lahko z javno cesto zasedeš cestišče >?

Z uporabo se zasede ... 

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Zakaj nisi odgovoril na vprašanje , zakaj si spet preusmeril pogovor in se naredil glupega in pol ti men o argumentih , nabijanju .....

Si postavil vprašanje? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Z uporabo se zasede ... 

ker bebo je tole spisal .. ne moreš zasesti cestišča z uporabo..zasedeš ga lahko z vozilom ..pa še to komaj.. pravilno je " zasede se z zasedo"..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Z uporabo se zasede ... 

Si postavil vprašanje? 

Spet al kaj .....izgleda da tvoje trditve padajo kot domine ...........spomin ti ni ravno v ponos .....

To si nabijal in nakladal ti ......

pred eno uro, Borutt pravi:

Saj ti ni treba upoštevati veljavne zakonodaje. Ampak potem bodi junak do konca in ne jokcaj, ko te nekdo kaznuje. In takrat ne kaži s prstom na druge prekrškarje, ker nisi nič boljši od njih. Samo heroj bodi in sprejmi posledice. 

Potem sem ti postavil vprašanje ....

Zakaj pa ne sprejemate posledic ko delate sranje po cesti , zakaj se ne kaznujete ?   Tudi vi niste nič boljši ! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!