Nearrain

Legalizacija vožnje med pasovi "Lane Splitting"

360 objav v tej temi

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Spet al kaj .....izgleda da tvoje trditve padajo kot domine ...........spomin ti ni ravno v ponos .....

To si nabijal in nakladal ti ......

pred eno uro, Borutt pravi:

Saj ti ni treba upoštevati veljavne zakonodaje. Ampak potem bodi junak do konca in ne jokcaj, ko te nekdo kaznuje. In takrat ne kaži s prstom na druge prekrškarje, ker nisi nič boljši od njih. Samo heroj bodi in sprejmi posledice. 

Potem sem ti postavil vprašanje ....

Zakaj pa ne sprejemate posledic ko delate sranje po cesti , zakaj se ne kaznujete ?   Tudi vi niste nič boljši ! 

Kakšno sranje delamo ? Ker vem, da ne boš zmogel dati primera, ti lahko napišem, da prijavi nekoga, ki dela sranje po cesti. Imej jajca in bodi priča. Ker lahko to narediš. Po zakonu, seveda. Ampak boš raje tukaj nabijal, kot pa nekaj naredil. Zato me ne sprašuj takšnih neumnosti, če nisi pripravljen pokazati in narediti nekaj oziroma imeti jajca. 

pred 6 minutami, krucymucy pravi:

ej dami, kmet pa borut! a vi trije se kej na kofe hodte skupi?

Imena se piše z veliko začetnico. Razen v dolini, seveda. 

GoBobi je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
pred 14 urami, Borutt pravi:

Vprašaj moderatorje, kdo jim jokca. Mogoče boš presenečen.

Argumentiranje ni bila nikoli tvoja lastnost. Ker je treba nekaj vedeti in poznati.

Ktere moderatorje? Nemo, Izi, Arcane, jaz? Komu se joka?

Maš filing, da Kmetu popuščam, da ga ne brišem?

Mal več si preberi, zapneva se na smrt, ampak zarad enaga MSja in nestrinjanja tule še ne pomeni da nisva frenda, tako kot ne s tabo. Men lahko napišeš karkol hočeš, ker jaz ločim med fikcijo in realnostjo. V realnosti si človek in človeka spoštujem, prav tako Kmeta. Če sedaj enega ali drugega od vaju pokličem, da vaju rabim, sem prepričan da bosta oba priletela na pomoč. 

Stil nabijanja in argumentiranja ma pa vsak od nas svoj.

pred 14 urami, Borutt pravi:

Saj ti ni treba upoštevati veljavne zakonodaje. Ampak potem bodi junak do konca in ne jokcaj, ko te nekdo kaznuje. In takrat ne kaži s prstom na druge prekrškarje, ker nisi nič boljši od njih. Samo heroj bodi in sprejmi posledice. 

heroj sem vedno, včasih vam celo spizdim, če se mi zdi varno in pametno :P

Ampak moraš nekaj razumet, dokler ne bo v moji glavi zavedanje, da sem kriminalni objestni prekrškar se nikakor ne bom tako počutil kot mi hočeš dopovedat. Da to nisem, mi govori več dejstev, selektivna in pomankljiva zakonodaja, ter človeški faktor, ki jo interpretira.

Zok, Kmet2 in GoBobi je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
pred 11 urami, krucymucy pravi:

ej dami, kmet pa borut! a vi trije se kej na kofe hodte skupi?

NE!!!! Prekleto da NE. Niti pod razno ne!!!!!

z @Boruttom sva v petek pila Cedevito. :P

S Kmetom se pa itak vsakodnevno vsaj 5x na dan slišiva, ker jokca moderatorjem :D

GoBobi in Kmet2 je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Zadnjih par postov sem brisal, ker....počas gre vse skupaj predaleč, pravzaprav bi moral brisati ene 10 strani ampak se mi ne da, pa tut tako fino podjebavanje še toleriram.

lp

MS policaj :ras:

ampak za razliko od unih ta zaresnih, nisem nobenmu dal kazni :D

GoBobi je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

ampak za razliko od unih ta zaresnih, nisem nobenmu dal kazni :D

... a se bo uvedla mandatna kazen tudi na MS? :P:P 

DAMI34 je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
pred eno uro, DAMI34 pravi:

Ktere moderatorje? Nemo, Izi, Arcane, jaz? Komu se joka?

Maš filing, da Kmetu popuščam, da ga ne brišem?

Mal več si preberi, zapneva se na smrt, ampak zarad enaga MSja in nestrinjanja tule še ne pomeni da nisva frenda, tako kot ne s tabo. Men lahko napišeš karkol hočeš, ker jaz ločim med fikcijo in realnostjo. V realnosti si človek in človeka spoštujem, prav tako Kmeta. Če sedaj enega ali drugega od vaju pokličem, da vaju rabim, sem prepričan da bosta oba priletela na pomoč. 

Stil nabijanja in argumentiranja ma pa vsak od nas svoj.

heroj sem vedno, včasih vam celo spizdim, če se mi zdi varno in pametno :P

Ampak moraš nekaj razumet, dokler ne bo v moji glavi zavedanje, da sem kriminalni objestni prekrškar se nikakor ne bom tako počutil kot mi hočeš dopovedat. Da to nisem, mi govori več dejstev, selektivna in pomankljiva zakonodaja, ter človeški faktor, ki jo interpretira.

Vidim, da mešaš stvari. Kmet me obtožuje, da jokcam moderatorjem in zahtevam izbris določenega zapisa. Kot vedno naklada in nabija. Zato sem mu napisal, da naj vas vpraša, kdo zahteva izbris. Da bo zvedel ime. 

fazerčk in GoBobi je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
pred eno uro, boych pravi:

... a se bo uvedla mandatna kazen tudi na MS? :P:P 

ena podaljšana, če te dobim, če plačaš takoj kratka kava :P

boych je to všeč

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
pred 23 urami, Borutt pravi:

Kakšno sranje delamo ? Ker vem, da ne boš zmogel dati primera, ti lahko napišem, da prijavi nekoga, ki dela sranje po cesti. Imej jajca in bodi priča. Ker lahko to narediš. Po zakonu, seveda. Ampak boš raje tukaj nabijal, kot pa nekaj naredil. Zato me ne sprašuj takšnih neumnosti, če nisi pripravljen pokazati in narediti nekaj oziroma imeti jajca. 

Imena se piše z veliko začetnico. Razen v dolini, seveda. 

ja saj..čas bo prinesel tudi slikice , ki se ti bodo premikale ..

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov