Skoči na vsebino

Legalizacija vožnje med pasovi "Lane Splitting"


Nearrain
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezava do internetne strani: ZA LEGALIZACIJO FILTRIRANJA

Priporočene objave

Fantje,snecer ma prou,jest sem bil letos ze objesten,pa me je kostal dva jurja,mi je blo koj zou da sem bil objesten :grim .Drugace pa pri nas prehitevat po sredini vsesplosno ni zdravo,ker noben ne gleda v spegle,ali pa se zanalas zapelje na sredo,tako da ga prej ali slej popusis. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej snecer ti se skoraj v vsaki temi zapenjaš, verjetno si tak povsod. Zato ne boš nikoli tak kot mi ostali motoristi, ki se kar dobro razumemo med sabo. Takim smo mi v šoli rekli "špeca", k je takoj letu prfoksu zatožit kdo je bil. V vojski pa "štuliči" k so stalno "oblasti" lezli v rit! Ti nam delaš škodo, ker si proti nam ne z nami...

Tale tvoja nebuloza o 1000+ je spet taka bedarija, da je joj.

 

Itaq pa tebi kaj dopovedati se ne more...smo to ugotovili že zdavno nazaj.

 

Če bi šla midva po cesti, pa bi na tleh našla 2 zlatnika, se ziher nebi mogla zmenit kako jih delit, ker bi ti verjetno hotu mene prepričat, da sem jaz manj vreden od tebe, zato tebi pripada 1.25 zlatnika, ker se ga pa ne da točno porerezat je najbolje da vzameš kar oba...

 

Kakšno škodo pa "vam" delam? tega pa res ne razumem.

 

Če kaj napišem na MS :)

 

Drugače pa ja, sem proti objestnim divjakom motoristom, ki delajo škodo v prometu ter mečejo izrazito slabo luč na motoriste.

 

Zadeva je šla žal celo tako daleč, da je že "splošno znano", da so motoristi divjaki.

 

Zlatnika pa lahko kar pobereš, ko ju boš našel, ti dam moj delež, čeprav ne bom zraven pri najdi.

 

Glede nebuloz: to so standardi MSja, poglej kaj so pisali tudi v "tvojo" temo o tvojem motorju oziroma kosilnici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej snecer ti se skoraj v vsaki temi zapenjaš, verjetno si tak povsod. Zato ne boš nikoli tak kot mi ostali motoristi, ki se kar dobro razumemo med sabo. Takim smo mi v šoli rekli "špeca", k je takoj letu prfoksu zatožit kdo je bil. V vojski pa "štuliči" k so stalno "oblasti" lezli v rit! Ti nam delaš škodo, ker si proti nam ne z nami...

Tale tvoja nebuloza o 1000+ je spet taka bedarija, da je joj.

 

Itaq pa tebi kaj dopovedati se ne more...smo to ugotovili že zdavno nazaj.

 

Če bi šla midva po cesti, pa bi na tleh našla 2 zlatnika, se ziher nebi mogla zmenit kako jih delit, ker bi ti verjetno hotu mene prepričat, da sem jaz manj vreden od tebe, zato tebi pripada 1.25 zlatnika, ker se ga pa ne da točno porerezat je najbolje da vzameš kar oba...

kdo ste vi :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno škodo pa "vam" delam? tega pa res ne razumem.

 

Če kaj napišem na MS :)

 

Drugače pa ja, sem proti objestnim divjakom motoristom, ki delajo škodo v prometu ter mečejo izrazito slabo luč na motoriste.

 

Zadeva je šla žal celo tako daleč, da je že "splošno znano", da so motoristi divjaki.

 

Zlatnika pa lahko kar pobereš, ko ju boš našel, ti dam moj delež, čeprav ne bom zraven pri najdi.

 

Glede nebuloz: to so standardi MSja, poglej kaj so pisali tudi v "tvojo" temo o tvojem motorju oziroma kosilnici

:lol1: Zadnji odstavek me je še posebej razvedril  :OK: mogoče bi moral skalar mal pokukat kaj vse si ti pisal v eno drugo tebi priljubljeno temo ,ne samo nebuloze,grobe žalitve,natolcevanja in veliko megle ....epsko si uničil MS  :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ste vi :O

S tabo pa sploh nebi... ti si pa njad enga desca pa naj te vsaj 2x na teden mal "nategne" , da ne boš tok "majhna"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Zadnji odstavek me je še posebej razvedril  :OK: mogoče bi moral skalar mal pokukat kaj vse si ti pisal v eno drugo tebi priljubljeno temo ,ne samo nebuloze,grobe žalitve,natolcevanja in veliko megle ....epsko si uničil MS  :notworthy:

 

Zaradi mene si bil sam za mizo za Novo leto :) ja lepo, oprosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tabo pa sploh nebi... ti si pa njad enga desca pa naj te vsaj 2x na teden mal "nategne" , da ne boš tok "majhna"....

nč bat, pr nas sam še natepavamo, mislim hrano :P 

saj jaz tut ne bi z vami, kdorkoli ste že :kva1:

 

sektaši....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si pa itak čist nedružaben na cest :ninja:  ti si kategorija zase :P

če pa nubena noče z mano u grmoule :P

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kere dva vidva? :O

sekta motosvetovih motoristov ali nabijačev, sej ne veš, kdo bolj koga :004

nasdva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Glede nebuloz: to so standardi MSja, poglej kaj so pisali tudi v "tvojo" temo o tvojem motorju oziroma kosilnici

 V mojo temo niso nič pisali, so pa v temo o Versysu. Pa saj sva midva tudi v temo o BMW-ju, še enkrat: ne bodi taka punčka. O mojem motorju lahko napišejo tud da je drek- z malo začetnico pa zaradi tega ne bom užaljen. Oziroma nikjer nisem zasledil, da bi mi kdo od sodelujočih na MS predalagal oziroma usiljeval 1000ccm+ motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesmisel je, da moram paziti na objestneže, ki sami niso pripravljeni storiti prav nič za varnost v prometu.

 

ker večina motoristov je itak objestnih divjakov, prehitijo s prve.

 

Dejstvo.

 

 

Veliko si na cesti in če bi imel vsaj malo objektivnosti, bi moral ugotoviti enako = večina motoristov vozi objestno.

 

 

 

 

Kakšno škodo pa "vam" delam? tega pa res ne razumem.

 

Če kaj napišem na MS :)

 

Pa ti res ne veš kaj SAM pišeš. V eni sapi zagovarjaš da je večina motoristov divjakov, čez 2 minuti pa sprašuješ kakšno škodo nam delaš. A še nisi opazu, da "državi" pride zelo prav če je splošno mnenje o motoristih, da so vsi divjaki. Potem lažje sprejemajo nove in nove zakone-kazni za polnjenje državnega proračuna. Motorist je avtomatsko kriv če pade na cesti. Sej je divjak, tudi če je cesta kriva...splošno mnenje, ki ga pomagaš širiti tudi ti...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to tema o prehitevanju al drkanju na suho. :grim

 

Luxsa

 

Smo ze prisli do epiloga. 

 

Slovenskim motoristom je lazje tako kot je. Ker, poskusit spremenit nekaj na bolje predstavlja prevelik stres za organizem. Ja pac lazje prestat nalet avtomobila v hrbet, stat v pripeki v koloni in polnit drzavni proracun s kaznimi.

 

Vsaka podrobnost z dogajanjem na vseh nivojih nase druzbe je zgolj nakljucje.   :smoke: 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi mene si bil sam za mizo za Novo leto :) ja lepo, oprosti

:lol1: ti bi lohk pravljice pisal  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočm legalizacijo diujakou in objetnežev .. če bi jih legalizirali, pol to ne bi bili .. no ja bi bili, ampak zakonsko urejeni, kajne :hmm:

 

aja ... vse legalizirat ... tut vožnjo po sredini ... včasih k štartam, se zapelem ene 10 m po zadnjem ... itak me pol dol spusti, zaradi elektronike ... to je treba tut legalizirat ... pa še kaj se bom spomnu :hmm:

 

čeprav se sam osebno zgražam nad njimi :angry:

 

:krneki:

 

iz mene bruhajo ideje in me obliwajo ćustwa

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočm legalizacijo diujakou in objetnežev .. če bi jih legalizirali, pol to ne bi bili .. no ja bi bili, ampak zakonsko urejeni, kajne :hmm:

 

aja ... vse legalizirat ... tut vožnjo po sredini ... včasih k štartam, se zapelem ene 10 m po zadnjem ... itak me pol dol spusti, zaradi elektronike ... to je treba tut legalizirat ... pa še kaj se bom spomnu :hmm:

 

čeprav se sam osebno zgražam nad njimi :angry:

 

:krneki:

 

iz mene bruhajo ideje in me obliwajo ćustwa

Pa kaj je z vami Kwakarji narobe ,nimate nobene meje objestneži....Snecer je sovražno nastrojen ,ti si pa preveč čustveno labilen  :P kupta si BMW mogoče vam pomaga bolj kot tableti  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti res ne veš kaj SAM pišeš. V eni sapi zagovarjaš da je večina motoristov divjakov, čez 2 minuti pa sprašuješ kakšno škodo nam delaš. A še nisi opazu, da "državi" pride zelo prav če je splošno mnenje o motoristih, da so vsi divjaki. Potem lažje sprejemajo nove in nove zakone-kazni za polnjenje državnega proračuna. Motorist je avtomatsko kriv če pade na cesti. Sej je divjak, tudi če je cesta kriva...splošno mnenje, ki ga pomagaš širiti tudi ti...

 

Ne se španat, očitno še nisi zaznal, da se tu veliko napiše za "sprostitev".

 

Jaz ne morem širiti okoli in delati reklame, kakšni angeli so motoristi, če pa tudi sam opažam eno samo dvijanje.

 

Lagali pa ne bomo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je z vami Kwakarji narobe ,nimate nobene meje objestneži....Snecer je sovražno nastrojen ,ti si pa preveč čustveno labilen  :P kupta si BMW mogoče vam pomaga bolj kot tableti  :D

 

Sovražno do koga? spet pravljice :)

 

Že dokaj hitro v tej temi sem avtorju dal link do predpisa in mu predlagal, da začne z zbiranjem podpisov.

 

Pa še kar čaka.

 

Glede na to, da "vas" je ogromno, ki ste zato, delate sami sebi škodo, ker se ne združite v kolektivnem duhu in speljete zadevo naprej.

 

Vedno pa bodo tudi nasprotniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se španat, očitno še nisi zaznal, da se tu veliko napiše za "sprostitev".

 

Jaz ne morem širiti okoli in delati reklame, kakšni angeli so motoristi, če pa tudi sam opažam eno samo dvijanje.

 

Lagali pa ne bomo.

Še sama sreča da imamo tebe ,časten in ponosen motorist ,po teb se bojo trume zgledovale   :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!