Skoči na vsebino

Legalizacija vožnje med pasovi "Lane Splitting"


Nearrain
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezava do internetne strani: ZA LEGALIZACIJO FILTRIRANJA

Priporočene objave

Jaz nočem biti takšen kot "vi motoristi".

 

Pomen besede motorist je na MS malo drugačen, boš moral hitro tudi ti prodati:

 

torej

+najmanj 1000ccm

+150PS+

+svetovanje karavi v motoGP

+odvisnost od kave MAUS nate je mislu-vpiši ga!!!!

itd.

 

Ne gre pa za noben spor, ampak za drugačno dojemanje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kok se zabavam :lol1: ... upam, da preživim do ponedeljka, da se zopet nasmejem :kva2:

 

js ponavad izpadem takrat, ko se sam vozim ... to šele u grmoulu ugotovim, da sm se sam s sabo šu igrco na izpadanje :P

 

:krneki:

Kdo pa pol zmaga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,snecer ma prou,jest sem bil letos ze objesten,pa me je kostal dva jurja,mi je blo koj zou da sem bil objesten :grim .Drugace pa pri nas prehitevat po sredini vsesplosno ni zdravo,ker noben ne gleda v spegle,ali pa se zanalas zapelje na sredo,tako da ga prej ali slej popusis. :grim

Tudi v primeru, da je lejnspliting dovoljen, bo potrebon paziti na avtomobile. Le kaznovani ne bomo, če bomo "kulturno" rinili vmes.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno škodo pa "vam" delam? tega pa res ne razumem.

 

Če kaj napišem na MS :)

 

Drugače pa ja, sem proti objestnim divjakom motoristom, ki delajo škodo v prometu ter mečejo izrazito slabo luč na motoriste.

 

Zadeva je šla žal celo tako daleč, da je že "splošno znano", da so motoristi divjaki.

 

Zlatnika pa lahko kar pobereš, ko ju boš našel, ti dam moj delež, čeprav ne bom zraven pri najdi.

 

Glede nebuloz: to so standardi MSja, poglej kaj so pisali tudi v "tvojo" temo o tvojem motorju oziroma kosilnici

Če te nebuloze v temi, kdo kaj neb meu prizadanejo...joooj maš bolj slab želodček.

Naj ti pa povem, ker sem letno preko 50kkm v kombiju, prej sem bil pa tudi 70-80kkm v avtomobilu, še najmanj problemov sem imel z motoristi. Niti me niso izsiljevali, še manj ovirali, nihče ni vozil 110 po AC mimo kamionov, nihče ni parkiral na sredi ceste....v glavnem, če sem malo pazil (da v mestu moraš paziti in levo in desno, tudi na pešce in kolesarje), je bil zame svet skoraj brez motoristov. Če pa je slučajno mim mene priletela petarda z 200km/h....me je pa malce zagugal piš vetra, ampak tega sm pa vajen, k sm doma kjer burja mlade ima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa pol zmaga?

itak da js :P

 

kulturno kršenje predpisov, to pomeni, ko te organ ustau, se kulturno zmenta in si izliwata ćustwa  :kva2:

 

upisan je ;)

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah...ko tudi skala obmolkne....

PS: Če boš kdaj prekoračil hitrost od dovoljenje, oziroma naredil kakšen prekršek v prometu potem boš avtomatsko isti kot mi...divjak-objestnež.

sej je, sm vidu tabelce, k jih prilima v dnevne vožnje, tut 120km/h je šel, diujak. Pa srce mu včasih utripa s 75 udaci na minuto...upam da ni kej bolan?:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu dajte za začetek podpisat peticijo...

 

http://www.pravapeticija.com/

 

kmet2@ tu je polno nepojasnjenih zadev, od dinamične vožnje naprej. X files forum

js sm tole podpisal prec:

http://www.pravapeticija.com/peticija_za_znianje_plae_parlamentarcev_na_minimalno_plao

 

mi je padlo v uč, pa si nism mogu pomagat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zdajle iskal link kamor se naj podpišem pa sem čorov, ker ga ne vidim. :hmm:

Prosim link za povezavo do podpisa, podpis sledi takoj. :)  Akcija majn govovorit pa( po tipkovnici tipkat) kaj naredit  :)

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zdajle iskal link kamor se naj podpišem pa sem čorov, ker ga ne vidim. :hmm:

Prosim link za povezavo do podpisa, podpis sledi takoj. :)  Akcija majn govovorit pa kaj naredit  :)

 

a vi vsi tut zravn govorite ko tipkate .. tko kt js :?

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v 14ih straneh teme dejansko noben ni izpostavu superiornosti BMWja? Kam gre ta svet...  :quad:

 

A ni mal neumno samoumevno stvar vedno znova in znova izpostavljat?  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni mal neumno samoumevno stvar vedno znova in znova izpostavljat?  :smoke:

 

Ja sej jehove priče se tud ne naveličajo trkat  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jehove priče se tud ne naveličajo trkat  :P

 

Res je...Jehovci so zlo podobni Kawasakijevcem  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Sem poravil dobro preber še enkrat :grim

sm prebrau, ampak sem vseen zravn govoru :jezik:

 

na hrvaškem sem nekajkrat doživel (še posebi preko Plitvic), da je policaj na motorju prišel in nam pokazal, da naj ga sledimo po sredini ceste, mimo kolone ... :whistle:

 

to sem doživel tudi v Sloveniji

 

torej, vse se da, če se hoče, če ne pa na zadnjega in mimo :kva2:

 

:krneki:

 

aja .. spredi je pelju, da nau kdo mislil, da nas je loviu :jezik:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm prebrau, ampak sem vseen zravn govoru :jezik:.. :whistle:

 

to 

 

torej, vse se da, če se hoče, če ne pa na zadnjega in mimo :kva2:

 

:krneki:

 

 

Mi je malo nerodno priznat da vesujem sam s sabo( sosedje pa mislijo glih kake obiske mam) :grim

Lahko tebi k gre po zadnjem ,moj gre samo v grmovlje po zadnjem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm prebrau, ampak sem vseen zravn govoru :jezik:

 

na hrvaškem sem nekajkrat doživel (še posebi preko Plitvic), da je policaj na motorju prišel in nam pokazal, da naj ga sledimo po sredini ceste, mimo kolone ... :whistle:

 

to sem doživel tudi v Sloveniji

 

torej, vse se da, če se hoče, če ne pa na zadnjega in mimo :kva2:

 

:krneki:

 

aja .. spredi je pelju, da nau kdo mislil, da nas je loviu :jezik:

sj js tut "starejšim sivolasim gospodom" pomagam čez cesto :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam nov naslov teme:

 

Zakaj ga ne bi imel (Lane Splittinga)?

 

Odpri temo in onaniraj v njej  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na, zdj si pa čustwa izlivata......dobesedno :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest semtakoj za to da se stvar legalizira,problem je v mentaliteti slovenclnou,lej ga kurca motoristicnga kva pa misl da je,dejmo ga zajebat,pa si na tleh,pa u bolnc,al te pa dejansko ne vid in zavija tam k nebi smeu in te presenet tako kot mene naprimer. :grim

še zmer bolš da te presenet avto s strani kot snecer od zadaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot ti v svoji? 

 

tako je

 

na prefinjeno kulturen nacin  :smoke:

 

 

post-478-0-46677600-1427470544_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A neb nehali s tem kulturnim kršenjem predpisov?

 

Vsi priznavate, da kršite in se prebijate na pole pozišn, in smatrate, da zakon v tem primeru ni pameten, a hkrati zagovarjate staro ureditev?

Nekaj tle ne štima. 

Bom pojasnil, kdorkoli se je kadarkoli peljal mimo stoječih avtomobilov, ali na AC ali pred križiščem, hkrati pa trdi, da je sedanja ureditev pravilna in primerna je najmanj HINAVEC!!!

 

Jaz ne bom nehal, razen ce se spremeni zakon, ker pol ne bom vec v prekrsku. Verjetno si hotel napisat vsi priznavaMO? al ne priznas? hinavec :D

 

Od nabijanja strani v tej temi se ne bo nic premaknilo pri spremembi zakona, cetudi se cel forum preprica da je to prav se nic ni narejeno.

Se ena nesmiselna tema kjer polovica itak zdravi svoje frustracije, polni ego ali si tukaj krajsa cas z objavami popolnoma izven konteksta, tako da uspeh je zagotovljen...

 

Ce je treba karkoli prispevat mi ni problem, grem takoj podpisat samo ni nicesar se za podpisat, lahko grem tut prostovoljno podpise zbirat,....

Mocno dvomim da bo kdo tukaj kaj takega prosil, tako da pridem naslednjo zimo pogledat v to temo kako dalec je sprememba do takrat bom pa se naprej vzorno in kulturno krsil nekatere predpise.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!