Skoči na vsebino

MOTO BOOM CELJE


Niko Vihar

Priporočene objave

Vsaki 2 leti je, torej 2016 ;)

ps:dobrodošel na forumu :)

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja bolš da ga ni,ker to kar je lani blo ni za nikamor.Niso sposobni organizirat enga dobrga moto sejma.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vsaki štacuni v SLO imajo več robe, kot je bilo po teh sejmih

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej.... prva leta je še bil nekako, kasneje ne več. Kot je že maus zapisal, vsaka moto štacuna ima več robe, kot je vidiš tam. Edini plus je, da so poleg še avto salon, pa veterani, zunanje dogajanje... kar se pa tiče moto scene....je pa skora ni na tem sejmu. Pa vedno znova grem in...no, nisem razočaran, ker niti ne pričakujem veliko. Pogledam halo z avto-moto veterani in to je to.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je po moje zato, ker za rastavni prostor hočejo imeti cele marije , pol se pa nobenemu ne izplača, bilo bi pa lepo imeti vsako leto tak sejem ki bi sodelovali vsi ki majo kaj opraviti z motorji ali avtomobili če nam država že noče zgraditi "drkališča"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je po moje zato, ker za rastavni prostor hočejo imeti cele marije , pol se pa nobenemu ne izplača, bilo bi pa lepo imeti vsako leto tak sejem ki bi sodelovali vsi ki majo kaj opraviti z motorji ali avtomobili če nam država že noče zgraditi "drkališča"

 

Kwa ti bo dirkališče, sej maš rondo v pesnici :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok Sayo nima država tebi kej gradit. Če imaš interes, potegni svoj denar, hkrati pa zahtevaj, da tudi ostali za svojo zabavo potegnejo svoj denar. Za koji k moram jaz plačevati nepotrebno namišljeno kulturo ali pa skakalni center v Planici? Naj si vsak svoje financira sam, oziroma naj se to prepusti trgu, država pa naj se ne vtika, če nekdo hoče na svoji lastnini opravljati neko dejavnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok Sayo nima država tebi kej gradit. Če imaš interes, potegni svoj denar, hkrati pa zahtevaj, da tudi ostali za svojo zabavo potegnejo svoj denar. Za koji k moram jaz plačevati nepotrebno namišljeno kulturo ali pa skakalni center v Planici? Naj si vsak svoje financira sam, oziroma naj se to prepusti trgu, država pa naj se ne vtika, če nekdo hoče na svoji lastnini opravljati neko dejavnost...

Sej ga ne bo men gradila, ampak za vse tiste cestne dirkače, ki jim na koncu vsi mi plačujemo drag osebni servis v SOČI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestni dirkači plačujejo dovolj zavarovanja, da zavarovalnica pokrije stroške servisa. Ta izgovor za gradnjo je torej za lase pivlečen...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa ne pozabit da si lahko jutri eden tistih "cestnih dirkačev" v Soči ravno ti...ali pa jaz. Dovolj je, da en avtomobilist malo slabše pogleda preden spelje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestni dirkači plačujejo dovolj zavarovanja, da zavarovalnica pokrije stroške servisa. Ta izgovor za gradnjo je torej za lase pivlečen...

Dovolj? A to maš kako posebno zavarovanje za objestne :? Pr nas je že tako veliko športnih NErentabilnih projektov zato ne bi blo nič narobe če bi bil še en več  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkališče...le zakaj ne? Naj ga zgradijo, itak se bo investicija vrnila z vstopninami na pisto. Naj ga zgradi nekdo s svojimi sredstvi, mu bo potem itak v interesu, da se investicija vrne, pa bo verjetno prirejal tudi kakšne spremljevalne dejavnosti na pisti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkališče...le zakaj ne? Naj ga zgradijo, itak se bo investicija vrnila z vstopninami na pisto. Naj ga zgradi nekdo s svojimi sredstvi, mu bo potem itak v interesu, da se investicija vrne, pa bo verjetno prirejal tudi kakšne spremljevalne dejavnosti na pisti...

Zaradi takšnih ekonomistov je Slovenija tam kjer je. In zaradi takšnega razmišljanja imaš ti toliko denarja kot ga imaš, BG in podobni pa zaradi drugačnega razmišljanja pa tudi toliko kot ga imajo.

Če bi bilo dirkališče rentabilno, bi bilo že zdavnaj zgrajeno. Tako pa bi prinašalo čisto zgubo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je po moje zato, ker za rastavni prostor hočejo imeti cele marije , pol se pa nobenemu ne izplača, bilo bi pa lepo imeti vsako leto tak sejem ki bi sodelovali vsi ki majo kaj opraviti z motorji ali avtomobili če nam država že noče zgraditi "drkališča"

Razstavljanje na motoboomu te pride od 2000- 2500€, če šteješ , da moraš bit v Celju 4 dni.....ko bodo znižali te oderuške cene bo verjetno tudi razstavljavcev kej več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene za Birmingham motorcycle show pa ravno tam nekje.........da ne govorim razlike v številu obiskovalcev..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Leto 2016 je tu. MotoBoom je na dve leti, torej... bo letos ali ne? Na uradni strani Celjskih sejmov ni nič o teh zadevah za letos.... Če bo, bo treba na oglede. Če ne bo...pa tudi nič hudega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zdaj mal pogledal slike, bil sem na sejmu MotoBoom 10. aprila 2014, to se pravi da bi moral biti spet letos saj je sejem bienalen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sejme Avto in vzdrževanje, Moto boom, Logotrans in Gospodarska vozila, ki so do sedaj potekali v parnih letih vsako drugo leto, bodo odslej prirejali v neparnih letih. Naslednji Moto Boom bo tako od 11. do 14. maja 2017.

Upajmo, da bo kaj boljši kot prejšnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, sayo pravi:

Pa kaj se to kr neki zmišljujejo

Verjetno jim je zmanjkalo navdiha (soldov) pa upajo, da bo drugo leto kaj bolje...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@msjr... preverjene informacije? Ker piše pa res nič ne nikjer, da bi bil letos kašen MotoBoom. Nič, bo pa tista sobota izletniško naravnana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak da Slovenija ne premore takega sejma niti enkrat na 2 leti, je pa res kriza. Pa toliko raznih štacun, zastopnikov, uvoznikov, mehanikov in drugih mojstrov imamo. Na drugi strani pa bajkerjev ko listja in trave. A so najemnine za tiste štante oderuške ali kaj? En tak dogodek, ko je vse na enem mestu, od tehnike, opreme, zabave, tatoojev, manekenk... kdo bi se tega branil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... branil nihče...

.... vsi bi šli samo to gledat.... šlo bi jih pa samo ene par. .... kot recimo na MNZ

... vse, kar bi imeli od tega.. je prodanih par deset porcij čevapov in nekaj sto litrov piva...

... vse ostalo (beri izguba... veliiiki oderuški stroški najema štantov) je na plečih prodajalcev....

je pa res...promocija mora bit.    ampak je pa tudi res... da vsi vemo za vse trgovine v naši ljubi SLO....in tam ne bi videl nič kaj novega....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!