Skoči na vsebino

Ustavite Cerarja


I30

Priporočene objave

pred 5 urami, maus pravi:

 pa še skuteriste šćwlat :ninja: 

zgrožen sem nad teboj:blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani predsednik Vlade Republike Slovenije, dr. Miro Cerar!

 

Kot delavec in predstavnik delavcev v sindikatu sem se dolžan odzvati na vašo izjavo s katero ste dobesedno razvrednotili delo, slovenskega delavca in poteptali delavsko dostojanstvo. Verjetno nihče ni pričakoval od človeka, ki je sodeloval pri samem pisanju Ustave Republike Slovenije ter v državnem zboru zaprisegel spoštovati ustavni red, da bo s svojo izjavo posegel v temeljne človekove pravice in svoboščine, ter samo Ustavo Republike Slovenije.

 

Poudarjate, da ne boste pristali, da bi delavci vodili državna podjetja kaj šele državo. 
Dr. Cerar, kdo vam je dal pooblastila, da delavkam in delavcem jemljete pravice, ki so zapisane v Ustavi Republike Slovenije?

 

Kompas so izgubile že vlade pred vašo, a vi ste izgubili še razsodnost in čut za malega človeka. Kot ugledni ustavni pravnik bi morali vedeti, da je Slovenija demokratična republika, pravna in socialna država, država vseh svojih državljank in državljanov, ki temelji na trajni in neodtujljivi pravici slovenskega naroda do samoodločbe in da ima v Sloveniji oblast ljudstvo, in ne politična elita, sestavljena sicer iz legitimno voljenih članov, ki pa so se zavezali, da bodo delali v prid državljank in državljanov Slovenije. Morali bi vedeti, da ima vsak državljan pravico v skladu z zakonom neposredno ali po izvoljenih predstavnikih sodelovati pri upravljanju javnih zadev. Pozabili ste, da se lahko državljani za uveljavljanje svojih interesov samoupravno združujemo ter, da se državljanom lahko z zakonom prepusti samoupravno urejanje posameznih zadev iz državne pristojnosti. Kot predsednik Vlade, bi morali vedeti, da so v Sloveniji vsakomur zagotovljene enake človekove pravice in temeljne svoboščine, ne glede na narodnost, raso, spol, jezik, vero, politično ali drugo prepričanje, gmotno stanje, rojstvo, izobrazbo, družbeni položaj, invalidnost ali katerokoli drugo osebno okoliščino.

 

Našteto v teoriji zelo dobro poznate ampak kljub temu, ste zavedajoč se situacije, s svojimi izjavami začeli lomiti delavska združenja in delavsko moč, ki je bistveno prispevala k enakosti in blaginji vseh evropskih prebivalcev. Upoštevajoč slednje in vašo izjavo ter vodenje države zadnjih 25 let, lahko upravičeno sklepam, da ste nam ugrabili državo in jo pod pretvezo kooperativnega upravljanja skupaj s posamezniki želite razprodati. Prepričan sem, da niste pozabili, da vas je izvolilo ljudstvo z dolžnostjo, da delate za ljudstvo v imenu ljudstva in za blaginjo Slovenije. Vaše izjave in dejanja so škodljiva za delavca, delo, državljane in posledično za našo državo! Predsednik vlade, ki daje prednost kapitalu ter hkrati zmanjšuje vlogo dela in delavca, ne sodi več v vlado, kaj šele na mesto predsednika vlade! Leta 1991, se niso naši očetje in bratje borili zato, da boste razprodali našo domovino najboljšemu ponudniku in iz lastnega naroda naredili hlapce, temveč, da bomo nekoč živeli v blaginji pridobljeni in ustvarjeni iz lastnega znoja in borbe po boljšem življenju vseh nas in za vse nas ter naše potomce. Po vsem tem kar ste nedavno storili in izrekli, je moja državljanska dolžnost, da vas kot predstavnik delavcev in eden izmed nekaj sto tisoč ogorčenih delavcev v Republiki Sloveniji, kateremu ste poteptali dostojanstvo, ob vašem, državi škodljivem početju, ki je pripeljalo do prelomnice v boju med kapitalom in delom, pozovem k odstopu.

 

Z izjavami, ki posledično sledijo spremembi zakonov in podzakonskih aktov, želite regulirati ljudi in deregulirati gospodarstvo. Voditelji držav brez lastnega gospodarstva po naravi ne morejo biti voditelji! Zato dr. Cerar - odstopite z mesta predsednika vlade!

 

SREČNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Kmet2 pravi:

Spoštovani predsednik Vlade Republike Slovenije, dr. Miro Cerar!

 

Kot delavec in ...

... Zato dr. Cerar - odstopite z mesta predsednika vlade!

 

SREČNO

USTAVA REPUBLIKE SLOVENIJE

(neuradno prečiščeno besedilo št. 9)

I. SPLOŠNE DOLOČBE

1. člen

Slovenija je demokratična republika.

2. člen

Slovenija je pravna in socialna država.

3. člen

Slovenija je država vseh svojih državljank in državljanov, ki temelji na trajni in neodtujljivi pravici slovenskega naroda do samoodločbe.

V Sloveniji ima oblast ljudstvo. Državljanke in državljani jo izvršujejo neposredno in z volitvami, po načelu delitve oblasti na zakonodajno, izvršilno in sodno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Borutt said:

USTAVA REPUBLIKE SLOVENIJE

(neuradno prečiščeno besedilo št. 9)

I. SPLOŠNE DOLOČBE

1. člen

Slovenija je demokratična republika.

2. člen

Slovenija je pravna in socialna država.

3. člen

Slovenija je država vseh svojih državljank in državljanov, ki temelji na trajni in neodtujljivi pravici slovenskega naroda do samoodločbe.

V Sloveniji ima oblast ljudstvo. Državljanke in državljani jo izvršujejo neposredno in z volitvami, po načelu delitve oblasti na zakonodajno, izvršilno in sodno.

Pojma nimajo kaj je Slovenija če se zajeb@jo že v vseh prvih treh členih ustave.In g.Cerar ima ustavo v mezincu leve noge.

V politiki se občasno po pomoti znajde tudi kak poštenjak ampak politika ga po hitrem postopku izpljune.Potemtakem gospod Cerar bodisi nikoli ni bil pošten do volilcev in/ali  se je  bliskovito prilagodil novim pravilom igre in se prodal .

Kljub letom sem očitno en velik naivnež,saj sem vsaj potiho verjel obljubam g.Cerarja.In pošten je bil ravno toliko kot tisti Romun ki mi je zelo ugodno prodal "original" Husquarnino motorko..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, FLY pravi:

Pojma nimajo kaj je Slovenija če se zajeb@jo že v vseh prvih treh členih ustave.In g.Cerar ima ustavo v mezincu leve noge.

V politiki se občasno po pomoti znajde tudi kak poštenjak ampak politika ga po hitrem postopku izpljune.Potemtakem gospod Cerar bodisi nikoli ni bil pošten do volilcev in/ali  se je  bliskovito prilagodil novim pravilom igre in se prodal .

Kljub letom sem očitno en velik naivnež,saj sem vsaj potiho verjel obljubam g.Cerarja.In pošten je bil ravno toliko kot tisti Romun ki mi je zelo ugodno prodal "original" Husquarnino motorko..

Žalostno je to, da Cmerar popolnoma verjame v idiotizme, ki jih spravlja iz sebe.

Teoretik skregan z logiko pač ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miro, ko boš ti s svojim parlamentom, ministri, gospodarstveniki, svojo državo, dosegel takšne rezultate, kot jaz s svojo mafijo, se lahko oglasiš in me vprašaš, če ti dovolim, da primerjaš svojih 90 palčkov in ostalih cenenih slovenskih lopovov, s pravo mafijo, kot je moja. Do takrat pa, Miro dragi – omerta“.

Don Corleone junior III 

 

Dobra zajebancija, ampak drži pa u 3PM!:OK:

http://markom.watoc.org/2016/07/11/italijanska-mafija-zahteva-od-cerarja-opravicilo/

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 7. 2016 at 17:07, FLY pravi:

Pojma nimajo kaj je Slovenija če se zajeb@jo že v vseh prvih treh členih ustave.In g.Cerar ima ustavo v mezincu leve noge.

..

Tu nastane problem,ker jo nima v glavi ampak nožnem mezincu tako,da nenehno taca po ustavi:lol1:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prijatelji našega Cmerarja .............

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni. 

Pa, ko bo ta hlapec enkrat, če sploh kdaj, zavihtel svoje orodje, naj ga nad kravatarskim posameznikom in ne nad premoženjem ljudi, kot to počnejo v nekaterih državah, kjer razbijejo in uničijo vse na ulici. Naj odgovorni občutijo srd in jezo, ne pa nič krivi ljudje. Ampak je lažje razbijati izložbe in zažigali avtomobile na cesti, kot obiskati odgovornega. Enako, kot na tem forumu; nabijanje in qurchenje. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Kmet2 said:

Prijatelji našega Cmerarja .............

 

Kaj tega parazita ne bo noben povozil? In to 3km/h nad omejitvijo? Kje je narodnoosvobodilna garda "gotof je"?

Prva stvar ki sem našel:

http://siol.net/novice/gospodarstvo/dusan-sesok-svojima-sinovoma-lani-placal-vec-kot-milijon-evrov-za-svetovanje-415409

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Borutt pravi:

Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni. 

Pa, ko bo ta hlapec enkrat, če sploh kdaj, zavihtel svoje orodje, naj ga nad kravatarskim posameznikom in ne nad premoženjem ljudi, kot to počnejo v nekaterih državah, kjer razbijejo in uničijo vse na ulici. Naj odgovorni občutijo srd in jezo, ne pa nič krivi ljudje. Ampak je lažje razbijati izložbe in zažigali avtomobile na cesti, kot obiskati odgovornega. Enako, kot na tem forumu; nabijanje in qurchenje. 

No sej mi te kdaj pa kdaj tud obiščemo ,pol se pa skupaj qrchimo :lol1:

Me pa zanima kaj bi se zgodilo ko bi se šli qrčit pred njegovo palačo .....hitro bi bili s strani organov odmaknjeni on pa zaščiten in pravnoformalno bi bilo vse tip top .............tisti ki krade in zatira zaščiten ,raja pa po zaporih in s položnicami . 

Sej ,kdo nas je pa silil ,da tu živimo .......a ne ......;)

Poglej kaj se dogaja v Turčiji .................misliš da kar vidiš po TV ,da je resnica ?      Je samo obračunavanje oblasti z rajo ki se ne strinja , tako je povsod in tako bi bilo pri nas , pika!!!

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en dokaz,da smo Slovenčki HLAPCI. Delajo z nami kakor hočejo,mi smo pa lepo tiho pa si mislimo ,ja sej bo !!!

Ne vem,a se jih res ne more nekaj najdit v njegovi firmi,pa ga počakat nekje.Daš lepo čez glavo žakelj potem pa sam batine.Bomo vidl,če bo še potem take stresu. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Marcel-F pravi:

še en dokaz,da smo Slovenčki HLAPCI. Delajo z nami kakor hočejo,mi smo pa lepo tiho pa si mislimo ,ja sej bo !!!

Ne vem,a se jih res ne more nekaj najdit v njegovi firmi,pa ga počakat nekje.Daš lepo čez glavo žakelj potem pa sam batine.Bomo vidl,če bo še potem take stresu. 

Vrjem da policija vmeša tud  SOVO če se takšnemu kaj zgodi ............saj si videl kaj se je zgodilo ko so ustavili njihovega ministra ,brez služb ,disciplinska itd .......rajo pa jebejo debili oz, hlapci 90ih palčkov .....

Itak pa samo tu jokamo in stokamo .................karavana pa gre nemoteno dalje .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Vrjem da policija vmeša tud  SOVO če se takšnemu kaj zgodi ............saj si videl kaj se je zgodilo ko so ustavili njihovega ministra ,brez služb ,disciplinska itd .......rajo pa jebejo debili oz, hlapci 90ih palčkov .....

Itak pa samo tu jokamo in stokamo .................karavana pa gre nemoteno dalje .......

Ja sej,ampak to nas tepe,enkrat pa bo potrebno temu naredit konec al bo šlo tako še naslednjih 50 let.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Marcel-F pravi:

Ja sej,ampak to nas tepe,enkrat pa bo potrebno temu naredit konec al bo šlo tako še naslednjih 50 let.

No podaj predlog kako rešiti težavo ......razen sekanja udov ,glav itd ......to kar bi prascom jaz naredil !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

No podaj predlog kako rešiti težavo ......razen sekanja udov ,glav itd ......to kar bi prascom jaz naredil !!!

Mislim,da drugače žal ne bo šlo,na lepe oči smo ugotovili,da ne pali.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Borutt pravi:

Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni. 

Pa, ko bo ta hlapec enkrat, če sploh kdaj, zavihtel svoje orodje, naj ga nad kravatarskim posameznikom in ne nad premoženjem ljudi, kot to počnejo v nekaterih državah, kjer razbijejo in uničijo vse na ulici. ...

Kolikor sledim dogajanja, se v takih časih vedno formirajo skupine, največkrat v navijaških fucbal združenjih, iz ob in v katerih se goji nestrpnost in sovraštvo. To se potem usmerja na take dogodke, proteste ipd, kjer se povzroči nasilje in za seboj potegne še kakšne labilne in vodljive osebe.
In kje je keč? Da take združbe podpira in vzgaja kapital in politika. Vsi teli glavaši imajo vpliv v takih krogih in dogajanja usmerjajo.
Dogodki so poznani iz ne tako davne zgodovine in se ponavljajo čisto v copy/paste stilu. 
Vsa čast tistim, ki so se svojim krvosesom odločili sami in direktno spustiti čreva na asfalt! Samo tam bo seveda policija poskrbela da bo fino gor plačal, ko je krvoses svojimi dejanji uničil nebroj življenj pa nobene panike.
Zelo sem prepričan, da bi ena prava mera maščevanja zalegla. 
Pa se bo spet oglasil kakšen policaj in zagovarjal pravico oblasti, da ureja konflikte. Ja, če bi jih. A kot vidimo, jih ne!
 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še nam tako slabo, da bi se tako odzvali.

Vsi vemo kako so se v preteklosti odzvali Bosanci ali drugi južni bratje, če je bila kakšna zamera.Poglejmo, kako so se odzvali, ko jih je Hilda totalno zjebala. Pa da ni kdo vzel pravico v svoje roke, mi tudi ni jasno. Meni bi se pripejlalo.

Nismo - niso več to kar so bili. Pohlevni do onemoglosti.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!