Skoči na vsebino

Dirkališče v Cerkljah


nsignific

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
pred 41 minutami, Spider™ pravi:

tisti ki ste bili na varni vožji, ste vprašali kdaj bo steza odprta za motorje?

Ni že dost odprtih enduro in kros prog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Spider™ said:

tisti ki ste bili na varni vožji, ste vprašali kdaj bo steza odprta za motorje?

Nismo, ker smo bili v stiku samo s predstavniki BMWja, ki je progo za dogodek najel. Najbolje, da se obrneš na lastnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neuradno pa so krive finančne težave organizatorjev. Kot sem slišal pa naj bi Lema isti dan prisostvovala na dogodku nekje v italiji. Resnica pa je verjetno nekje vmes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Leta 2004 sem mojo desetko na zadnji ravnini spravil do omejevalnika v drugi (208 km/h)....zgleda, da novi superbajki le niso tolk hitrejši...:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, greg570 pravi:

Leta 2004 sem mojo desetko na zadnji ravnini spravil do omejevalnika v drugi (208 km/h)....zgleda, da novi superbajki le niso tolk hitrejši...:smoke:

...pa verjetno še zobniška razmerja podrta na  -1/+2 ...ali kaj podobnega....  pa napaka števca...pa odštej kar ene 20%, pa bo približno realna hitrost..

... realno hitrost bi najbolj točno izmeril s telefonom v žepu...al pa nalepljenem na rezervoarju.... res pa je, da ko pride na peak hitrost, takoj zaviraš, tako da ne vem, kako hitro to dela GPS na telefonu.... ajd...ne rečem, da držiš hitrost nekaj sekund, bi bila izmerjena hitrost realna... tako pa nisem čisto ziher... Uglavnem... hotel sem reči, da je treba hitrost na motorju primerjati z GPS....

...samo tako .... za štos sem tole napisal... da se ne bo kdo užigal...   :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 10. 2017 ob 9:02, Zivnorc pravi:

...pa verjetno še zobniška razmerja podrta na  -1/+2 ...ali kaj podobnega....  pa napaka števca...pa odštej kar ene 20%, pa bo približno realna hitrost.....

..prenos je bil še serijski...števec je pa verjetno ravno toliko lagal kot bmw-jev iz posnetka:-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 10. 2017 ob 21:40, GHOST RIDER 46 pravi:

Čudovit dan, lepa steza, dobra družba na poligonu Gaj, vsi smo varno preživeli sončno soboto. Upam da kmalu ponovimo  #poligon #gaj #varnavožnja #dirkališce #race #slovenija #dobradružba #bmw #power #dunlop #posavje #Krško

 

sm pogledu .. k sm se "s tabo pelju" se mi steza kr dopada ... :OK: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 10. 2017 ob 21:40, GHOST RIDER 46 pravi:

Čudovit dan, lepa steza, dobra družba na poligonu Gaj, vsi smo varno preživeli sončno soboto. Upam da kmalu ponovimo  #poligon #gaj #varnavožnja #dirkališce #race #slovenija #dobradružba #bmw #power #dunlop #posavje #Krško

Dobro si se peljal ;)! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 10. 2017 ob 8:52, greg570 pravi:

Leta 2004 sem mojo desetko na zadnji ravnini spravil do omejevalnika v drugi (208 km/h)....zgleda, da novi superbajki le niso tolk hitrejši...:smoke:

Sigurno bi bila tudi sedaj hitrost na zadnji ravnini precej višja če na notranjem robu ovinka pred omenjeno ravnino ne bi bile zložene gume, ki te prisilijo v zmanjšanje hitrosti pred ovinkom in posledično veliko manjšo izhodno hitrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

A se bo letos dalo kaj peljat ,al je vse skupi spet propadl?  Nekam tiho je vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 1/31/2018 ob 19:46, Marcel-F pravi:

A se bo letos dalo kaj peljat ,al je vse skupi spet propadl?  Nekam tiho je vse skupaj.

Kaj novega?tud mene zanima?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Ob 4. 4. 2018 ob 11:35, Dejanx pravi:

Kaj novega?tud mene zanima?

 

lp

...mene tudi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkalisce Gaj se uporablja kar redno.Bila st organizirana 2 track daya, samo za avtomobile sicer. Povpraševanje je kar veliko, zato so te informacije kdaj bo tak TD kar malo potihem podane po raznih FB accountih ali pa še to ne. Organizirane so tudi razne dirke (avtomobilske) občasno. Glede TD za motorje pa še ni bilo nekih omemb. Tukaj mislim, da bi se morala zbrati ena gruča interesentov in povprašat glede moto TD....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor.

Mene sicer bolj zanima, kdaj NI nobenih dirk... dogodkov...itd..., da se da v miru ganjati kako dopoldne po pisti, ko je najmanj gužve...

... v bistvu se zanimam, če je motoristom sploh dovoljeno to, kar sem napisal v zgornjem odstavku....ker je kar potihnilo vse skupaj.

...sicer pa ne morem zaradi svoje lenobe zahtevati od nekoga, da mi pove kaj se dogaja tam doli.... bom kar poklical tja.

... vprašal sem čisto iz firbca, če slučajno kdo ve, kaj se tam dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem klical ....in dobil odgovor, da bi moral govoriti z g. Anderličem glede pogojev itd....

... mi je pa gospodična nekaj govorila, da še ni urejeno glede varnostnih izletnih con za motoriste...

Jim napišem mail, pa posredujem, kaj mi bodo odgovorili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, kar javi glede tega (da vemo, jaz sicer sem tam bolj na 4 kolesih bil, ampak bi probal tudi po 2eh )

P.S.

Glede na to, da manjkajo varnostne ureditve, dvomim da bo kaj iz tega, ker Gaj je precej pod drobnogledom za vsak drek...

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!