Skoči na vsebino

Zelo se pazite servisa Živec


kosmos

Priporočene objave

Opozarjam na zelo slabo iskušnjo ,ki sem jo doživljal na omenjenem servisu.

Imam Aprilio atlantic 500 in znane težave z elektriko. Dotični srrviser mi je "zamenjal" regler in motor je malo časa delal. Po približno 800 km se je stvar ponovila in sem motor peljal nazaj.

Lej ga zlomka zopet regler, zamenjali so mi ga sicer in računali "samo " delo. Ampak zelo kmalu se je stvar zopet začela pa sem imel vsega dovolj in motor vsak večer prliklopil na ctx polnilec saj nimam ravno kup denarja za taka popravila. Včeraj pa sem se le odločil in peljal motor na piaggo servis v Ljubljani,kjer so ga sprejeli in ugotovili da ta regulator sploh ni bil še menjan.Upam da sem se sedaj rešil težav opozarjam pa bodite previdni kam peljete svoj motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta sploh se dela? Sej to je ta serviser pri zeleni jami ane?

Ta je nategoval nas ko smo bili stari 13,14 let ter se naokoli podil s flexerji ter automatiki in kasneje s skuterji. Nategun je bil in zgleda je se zmeraj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

A to je un stari k mal jecla? Sem se tam slučajno ustavil, k sem rabu cinšpulo za en skutr. Prav mi tastar... k ma lih zadnjo, pa k jo bom težko kje drgje dubu, da mi jo da za 120€ :D (wtf kak uradni cenik?!?) no, dubu sm jo drugje za 35€ pa zdj let pa pou dela...

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!