Skoči na vsebino

Na trip v Afriko zdaj v maju 2015


matjaz505

Priporočene objave

Ko sem šla s Šerugo po afriških gmajnah zadi na motorju, sem si oblubla, da še grem na tak način...

wow ;) , a (ti) je stal ob strani, verjetno ni teku zadi :)

morm rect d sm dau ze marsikej cez ampak ene par portretov, tud s tega foruma, bi pa se rad vidu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

semering, dober post, ti si clovek na mestu, s tabo bi bilo sigurno zanimivo. pa nimam malo kilometrine, XX potovanj po svetu, vendar nobeno z "motorjem". hvala za dobre zelje, javim vsekakor!

 

Hvala! Ampak jst sem en drug' k ti misliš hehehe....

Si me pa res presenetil s tvojimi leti - FUUUL!!! :P  Pa s kakšnim drugim info tudi! 

P.S.

Nikoli ne podcenjuj človeka, ki ga ne poznaš, ker nikoli ne veš, s kom imaš opravka!!

.....(Kar pa ne leti nate matjaz505, ampak na vse, ki se pasemo tle gor!) :worship:

 

Pa še nekaj... Takemu mačkonu kot si ti, po moje, ni potrebno soliti pameti, ampak se raje od tebe kaj koristnega naučiti!! :O :yes:

Popravljeno . Popravil semering
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe je pa dobra tema, moram priznat. semering ko si to rekel, si me spomnil na nekaj:

 

>Nikoli ne podcenjuj človeka, ki ga ne poznaš, ker nikoli ne veš, s kom imaš opravka!!

 

pred leti sem bil nekje na pocitnicah in je bil par dni tam tudi par s puncko. moski je bil tam cca 45 let, velik, debel, z brado in nekim slamnatim klobukom. pa sem si mislil joj kak je, nima za burek. clovk je bral knjige na tistem kindlu pa srkal pivo. ze tako se nikoli ne rinem v ljudi, s tem pa sploh nisem imel veselja navezat pogovora. pac mi je deloval kr neki :) no, zadnji dan, tako 3 ure preden odrinejo pa pride mal do mene pa sva malo govorila o racunalnistvu pa sem videl da se mu kar sanja (zgledal je pa kot da je malo prej delal na njivi) in potem mi pove da je pri yahooju vodja nekega oddelka za marketing in ne vem kaj. skoraj me je kap. ko je odsel, sem hitro prebrskal na netu in res, clovek je ustanovil ze kup firm, vse prodal za par deset milijonov, nato pa prisel v velikem slogu na vodilno pozicijo na yahooju. pa se slika je ustrezala. tako da tocno to kar si rekel, se mi je zgodilo... pa se mi bo spet  :glare: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe je pa dobra tema, moram priznat. semering ko si to rekel, si me spomnil na nekaj:

 

>Nikoli ne podcenjuj človeka, ki ga ne poznaš, ker nikoli ne veš, s kom imaš opravka!!

 

................ vse prodal za par deset milijonov, nato pa prisel v velikem slogu na vodilno pozicijo na yahooju. pa se slika je ustrezala. tako da tocno to kar si rekel, se mi je zgodilo... pa se mi bo spet  :glare: 

 

Se ti je že!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iza, ne se poslavljat, saj pobi sploh niso slabi, samo moj "skuter" jim je sel na zivce  :quad:  :jezik:

itak da skuter ... no .. v glavnem si preživu .. tko kt vsi ostali :P

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry, ampak sm zdele vidu objavleno na netu pa morm delit  :grim

 

 

 

če ne rata najdet še ene tko na Izi kot je Iza:

 

post-47423-0-45307200-1430295957_thumb.jpg

 

sam da ne bo 'frendica' tko bleda kot je tale :smoke:

 

post-47423-0-98338600-1430296006_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pred potovanjem po afriki, da ne bo kdo mislil, da krozim samo po istri, tako kot vecina "motoristov". ....

 

obljubim, da boste dobili potopis, prav za tale forum ...

 

 

 

Tole potovanje po Afriki je bilo s skuterjem al kako drugače?

 

 

No - super - en nov potopis bo lušno brat! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole potovanje po Afriki je bilo s skuterjem al kako drugače?

 

 

No - super - en nov potopis bo lušno brat! :OK:

 

Ni še šel, zdej v maju naj bi šel  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še šel, zdej v maju naj bi šel  B)

 

No sej – zato sem napisala da BO lušno brat … Malo vzpodbude da bo čim prej uresničeno samo dejanje - namesto pisanja ;)

 

 

Če namiguješ na tisto drugo pa … :grrr

 

Če / ko bom šla na kakšno tako varianto (pri tem so finance odločilni faktor), bom šla zelo verjetno (še najraje) sama, tako da … :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.................... Če namiguješ na tisto drugo pa … :grrr

Če / ko bom šla na kakšno tako varianto (pri tem so finance odločilni faktor), bom šla zelo verjetno (še najraje) sama, tako da … :D

 

To pa res ni važno....... :hmm:

Se pa dol dobiva!  :O  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če namiguješ na tisto drugo pa … :grrr

 

 

nihce ne omenja "tistega drugega" pa toliko besed o tem. rekel sem tudi, da bi bilo fajn, ce bi sel semering, upam da te iste zenske niste pomislile da....  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nihce ne omenja "tistega drugega" pa toliko besed o tem. rekel sem tudi, da bi bilo fajn, ce bi sel semering, upam da te iste zenske niste pomislile da....  :glare:

 

 

???  :huh:

 

Tisto drugo = da bi šla s tabo na tole tvoje potovanje

 

V naslednjem stavku sem pojasnila zakaj ne...

 

 

Nisi odgovoril - si na potovanje po Afriki, ki si ga omenjal šel s skuterjem al kako drugače?

 

 

V glavnem – vsak zanimiv potopis z veseljem preberem, tako da … srečno – s sopotnico ali solo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ste tecni... :D Nimajo vsi zelja it samo do Hrvaske pa pol tristo slik objavlat na motosvetu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko, jaz se na nobeno potovanje "nisem sel" s skuterjem ali motorjem, ce mislis na to ali sem vzel svoje prevozno sredstvo zraven. v aziji se skoraj vedno izposodim skuter in se vozim, torej ni moj. nazadnje v chiang mai (tajska), ker se je vsaj meni zdelo izvrstno za voznjo. ceste v mestu so sama ravnina, izven centralnega kvadrata pa male ozke ulice, kjer sem lahko pilil ovinke :P drugace pa ven iz mesta ravnina, polja, vasice. se mi je zdelo res enkratno in enostavno. v afriki kjer sem bil, skuterji sploh niso popularni, ampak imajo vsi motorje ne prestave. cist nasprotje. dobro, tudi te sem vozil 1x prej ampak me ni vleklo. po afriki je bil torej avto in "zajahaj" taxi motor. dolar ali dva pa te pelje. tudi v redu izkusnja, ceprav bi raje videl, da mi ponudi celado. tako pa ima tam celado samo voznik, jaz zadaj (ali pa dva) pa ne. za konec leta je v planu sever tajske in po laosu, tokrat z "motorjem" in s kolegom. verjetno do takrat ne bom imel izpita ampak kot sem ze rekel, saj ga niti ne rabis ;-) lahko se kdo pridruzi ce hoce, vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

za na moped ni, u mest se mi tud ne da pa me zanima a je kle že padu kilimanđaro, al pa vsaj kšna levinja, zebra, ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!