Skoči na vsebino

KTM 1290 Super Duke ( R 2014 in GT 2016)


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Lah je na mestu padel 😁 če je motor cel, če gre ok, se vsaj jaz ne bi sekiral ...ga prevečkrat položim, pa sem se navadil 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, tomaz69 pravi:

Enga sem danes videl v oglasu na FB, če se ne motim 2021 letnik, cca 14k Eur

90% folka ne bo nikol vedlo kok je to dober motor, za Đabe pare, če je rabljen !!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem pravilno informiran, je tisti SDuke naked in ne gt, kar me nekako ne zanima, jaz bi GT. Še po tem,ko sem danes videl italjana z gtjem in tft ekranom 2020letnik, in ekran odstopa, sem bolj za non led luč spredaj in navaeden števec... ktm mu ne prizna garancije na tft, za kuzlat👎

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

zakaj sam po pol deci, če lah cel deci več :P (pa še mal lažejo, že na 1290kah je bil 1301ccm)

 

406050158_652472790433311_3107635457806512108_n.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barabe 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neglede na kubike, letos očitno premium znamke tekmujejo, kdo bo gršo luč naredu :P

 

405732263_747766267381357_4271437242332918722_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Na krači sem ta teden zamenjal motorno in zavorno olje in ji za nagrado, ker končno vžiga kot je treba privoščil izlet. 

Prvih 320km, brez nenadnih vgašanj oz. nasploh brez kakršnihkoli problemov. Razen s strani šoferja, ki tudi slučajno nima kondicije za toliko km po tako zavitih cestah in sem posledice čutil že med vožnjo in jih čutim tudi še danes. 

Števec kaže dobrih 72k km, ki pa jih motor nikakor ne kaže. 

 

IMG_20240405_131632.jpg.4bddb6f9b98bb5c7590493fa126a8d46.jpg

IMG_20240405_132743.jpg.325ce6bcb08ed0f99d02cec88e272360.jpg

IMG_20240405_142131.jpg.918c130fbcf8451f8d2c9b4ac1f6b450.jpg

IMG_20240405_142144.jpg.7bcb878c3708f77bb4bcd60906a70637.jpg

IMG_20240405_142513.jpg.964e17d9916b437f56cae3bc26ba57e9.jpg

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
3 hours ago, Hytech said:

Nenadna ugašanja med vožnjo? 😮 Si ugotovil kaj je bil vzrok?

Dobro, mogoče ne ravno med vožnjo ampak na kakšnem križišču, prehodu za pešce,... ga je pa znalo odžagat. Prižgal in je šlo dalje. 

Kaj točno je bil razlog ne vem, sem pa očistil stikalo na tački, malo nasprical ključavnico in menjal akumulator. Nekaj od tega je odpravilo nevšečnost. 

 

Lp, Samo

Popravljeno . Popravil Nightmare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 4 urami, Nightmare pravi:

Dobro, mogoče ne ravno med vožnjo ampak na kakšnem križišču, prehodu za pešce,... ga je pa znalo odžagat. Prižgal in je šlo dalje. 

Kaj točno je bil razlog ne vem, sem pa očistil stikalo na tački, malo nasprical ključavnico in menjal akumulator. Nekaj od tega je odpravilo nevšečnost. 

 

Lp, Samo

Ker tudi sam razmisljam,da bi kupil sdgt, sem pregledal že morje razno raznih posnetkov ,spomnil sem se, v enem je nekdo povedal, da se ktmju najhitreje "zmeša" tudi ugašati začne, če je akumulator ne v top kondiciji, če je pa že malo dotrajan pa sploh in,da je treba bit zelo pozoren na stanje akuja,ker vse izhaja od tu za razna ugašanja,check engine lučke/napake... Zamenjal si pa tudi ravno aku in je ok, se pravi je res nekaj na tem😎

Popravljeno . Popravil Hytech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Hytech pravi:

Ker tudi sam razmisljam,da bi kupil sdgt, sem pregledal že morje razno raznih posnetkov ,spomnil sem se, v enem je nekdo povedal, da se ktmju najhitreje "zmeša" tudi ugašati začne, če je akumulator ne v top kondiciji, če je pa že malo dotrajan pa sploh in,da je treba bit zelo pozoren na stanje akuja,ker vse izhaja od tu za razna ugašanja,check engine lučke/napake... Zamenjal si pa tudi ravno aku in je ok, se pravi je res nekaj na tem😎

To je pol podobno, kot da bi se oženu. Začneš reševat probleme,  ki jih prej ni bilo. 🤔😂😂😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Hytech pravi:

Ker tudi sam razmisljam,da bi kupil sdgt, sem pregledal že morje razno raznih posnetkov ,spomnil sem se, v enem je nekdo povedal, da se ktmju najhitreje "zmeša" tudi ugašati začne, če je akumulator ne v top kondiciji, če je pa že malo dotrajan pa sploh in,da je treba bit zelo pozoren na stanje akuja,ker vse izhaja od tu za razna ugašanja,check engine lučke/napake... Zamenjal si pa tudi ravno aku in je ok, se pravi je res nekaj na tem😎

tako je blo pri meni, ko sem dal nov accu, je vse delalo ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!