Skoči na vsebino

FOBO Bike - sistem za nadzor tlaka v pnevmatikah za Android/iOS


mekros

Priporočene objave

Zivjo!

Po nekem naklucju naletel na tole povezavo. https://my-fobo.com/Product/FOBOBike#feature

Kolikor sem bral, gre za senzorje, ki jih nasraufas namesto cepkov na ventile in povezes s telefonom. Nato naj bi prek aplikacije spremljal kaksen je tlak v gumah.

Ce stvar deluje tako kot pravijo, se mi slisi dost kul. Cena je slabih 100$.

Kako se pa vam kaj zdi?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obstaja tut aplikacij k mi pove da me srat?

:O

 

kam leti ta svet.... u aplikacije pa mobilne telefone :BUA:  še mal pa nas bojo pokopal z aplikacijo.... mislim u krsto z aplikacijo :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obstaja tut aplikacij k mi pove da me srat?

:O

 

kam leti ta svet.... u aplikacije pa mobilne telefone :BUA:  še mal pa nas bojo pokopal z aplikacijo.... mislim u krsto z aplikacijo :kva1:

telefon boš mela u grobu, pa se nauš jaula, ker cajta nauš mela :O

 

sj ni napačn vedet, da ti guma puša ;) .. ampak to je dobr imet na armaturi ... js na telefon malo gledam med vožnjo .. edin sm pa ke kakšn sms napišem :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

telefon boš mela u grobu, pa se nauš jaula, ker cajta nauš mela :O

 

sj ni napačn vedet, da ti guma puša ;) .. ampak to je dobr imet na armaturi ... js na telefon malo gledam med vožnjo .. edin sm pa ke kakšn sms napišem :P

sej ni napačn vedet da sm zdejle lačna :O sam to mi aplikacija nč ne pomaga, k morm lih tko u hladilnik..... ti maš en ušes še frej si lah aplikacijo nasta vš pa poslušaš k začne pušat :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obstaja tut aplikacij k mi pove da me srat?

:O

 

kam leti ta svet.... u aplikacije pa mobilne telefone :BUA:  še mal pa nas bojo pokopal z aplikacijo.... mislim u krsto z aplikacijo :kva1:

 

As mal sitna? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

As mal sitna? :D

za to ne rab aplikacijo... ji kr mi povemo :lol1:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za to ne rab aplikacijo... ji kr mi povemo :lol1:

 

:krneki:

itak, o men tkole zmer kaj novega zvem :lol1:

As mal sitna? :D

ne, sem ful.. pa sej to vsi vejo..mende

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je vedet kak je tlak med furo. Seveda sem že doživel, da mi je guma spustla na AC, pa sem dojel šele, ko je blo prepozn. No, k sreči sem mel sam mal rjave gate .... gumo sem pa pol že sflikal.

 

Vendar ne ob tem pozabt, da je dobr ventilčke zamenjat za kovinske.Ker običajne gumijaste lepo ukrivi pri malo večji hitrosti, ker masa par gramov za vrh gumijastega ventilčka preveč in bo slej ko prej ventilček utrudilo in odtrgalo. In tega običajno ne naredi v garaži....

 

Gramin za svoj sistem (9 gramov) recimo celo nekje v svojih disclaimerjih eksplicitno pove, da je treba konvinske ventilčke met. Fobo jih pa tudi opcijsko ponuja zraven, če sem prav videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal, pa boste lahk Play Station igral med vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!