Skoči na vsebino

MOTO DELUXE @ LEPA ŽOGA Lj


DUCATI KLUB SLOVENIJA

Priporočene objave

Sem kar mal bootasto pogledal kolko motorjev je blo parkiranih pred placom. Zelo lustno. Drugo leto pa z vintage Kawlom :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ker sem bil tko pozen in nisem mogel kakšnega pira ruknt skupaj z MS  trojan69 in ciciban, ki sta bila tam pred mano... UnionJack, a si prišel z uno tabelo jajčk čelado pa halcyon špegli?

Drugače je bila pa fina energija. Morda smo videli zametek ( našim razmeram in proporcem prilagojenega) lj-ace cafeja, ali pa dogodka, ki se bo dogajal vsaj parkrat na sezono.

naah, sm jo ze mel na seb pa sm pol za zelen bitwell buble zamenu, sm mislu d se bom se kej odvozu.

Definitivno podpiram veckratnik tega dogodka. sicer je mojster meu usako sredo hot dog sceno z zametki tegale dons.

pa vidu sm modela na 1299, lep stroj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....  :) spoznal sem samo 2 celjana katera sta predelala svoje police bmw je. še enkrat pohvala za izdelke!

A to sta tadva bmw-ja?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9619022&show=1

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9736698&show=1

 

 

Definitivno podpiram veckratnik tega dogodka. sicer je mojster meu usako sredo hot dog sceno z zametki tegale dons.

 

A niso že lansko leto (ob sredah) tudi na Gospodarskem razstavišču, pred Jurčkovim paviljonom, probal neke bajkerske večere furat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam okol 14-h, srečal nikogar iz tega foruma. Se mormo drugič prej nament :)

 

Blo kar nekaj zanimivih motorjev, Z 900, CBX 1100/1000? 6 cilindrska, nekaj starih CB-jk, nekaj Z-jev (500, 1000), pa en kup guzzijev V-xy :), nekaj BMW-jev...večinoma vse predelano in dodelano :OK: +ogromno Ducatijev. Sem pa vseeno pričakoval mal več klasičnih Japancev. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!