Skoči na vsebino

JEZERSKO (avstrijska stran)


Priporočene objave

Čudi me, da še ne obstaja tema ... lepi ovinki, odličen asfalt, razgled ...................bla bla bla

hodi kdo, poleg nas, redno na jezersko?

evo, neki od zadnjič



 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudi me, da še ne obstaja tema ... lepi ovinki, odličen asfalt, razgled ...................bla bla bla

hodi kdo, poleg nas, redno na jezersko?

evo, neki od zadnjič

 

Objestnost... pa ne mi o tem kako obvladate.... posnetek na 3:12 vse pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objestnost... pa ne mi o tem kako obvladate.... posnetek na 3:12 vse pove.

ja dejansko je objestnost. oba se pelema vsak po svojih zmožnostih in sma skos skup, ker je najin stil vožnje isti, tut sposobnosti bol ko ne, v 3 letih vožnje se nama je to zgodlo prvič, ker sem jaz uzel zunanjo linijo on pa notranjo ....

tehniko in stil vožnje pa vadimo na praznih parkplacih ob nedeljah popoldne, lahko se pridružiš :K

Popravljeno . Popravil Noiser69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

JEZERSKO KREŠ!!

Če kdo pozna fante (skupina treh?) ki so danes 12.10.14 med 13 in 14 uro pilotiral po jezerskem in počel bedarije bi bil zelo vesel kakršnekoli informacije. 
Na balanci je bila GoPro vendar ni pravilno zaključila posnetka in se ga zaenkat ne da videt. Delamo na tem. 

 

Hvala za povabilo, nisem zainteresiran. Kje sta pa tretjega izgubila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za povabilo, nisem zainteresiran. Kje sta pa tretjega izgubila?

ka zdj hoč ti od mene?

ka naj bi mi 12 oktobra 2014 delali na jezerskem, plužli???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... hahahaha ... :)

... cirkusanti ...so ušli iz cirkusa ... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ne  se spravljat na folk no vožnja po svojem pasu se obravnava komaj v nadaljevalnem tečaju motorizma do tega pa prideš če preživiš osnovni tečaj 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudi me, da še ne obstaja tema ... lepi ovinki, odličen asfalt, razgled ...................bla bla bla

hodi kdo, poleg nas, redno na jezersko?

evo, neki od zadnjič

 

 

Zame ena od lepših cest,ki nudi obilo zabave in je relativno varna.

post-5502-0-85779400-1436893663_thumb.jpg

 

 

ena stara

 

in ena novejša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi objestnih divjakov in norenja so v Avstriji ponekod omejitve 70 za motoriste, veliko pa je tudi tabel...od oka "bitte leise und langsam fahren"...

Slovar v roke,ker na ms večina razume le slo in cro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi objestnih divjakov in norenja so v Avstriji ponekod omejitve 70 za motoriste, veliko pa je tudi tabel...od oka "bitte leise und langsam fahren"...

Slovar v roke,ker na ms večina razume le slo in cro

WAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUU ker si ti model, zastopiš nemško?

Tako kot 80% gimnazijcev, tako da nisi noben junak.. ;)

 

Ti pa že zdrava pamet pove, langsam(u izi, počasi) fahren(furaj). Aja v oklepaju imaš slovenske prevzete besede. :glare:  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva se je nanašala ne eno drugo temo, tak da ne se vžgat :)

 

Ene table majo še obrazložitev, za tiste, ki jim takšna omejitev ni razumljiva. Tam pa je fajn poznat še kakšno besedico.

 

virb0031.jpg

 

p.s.

v gim sem imel namesto nemščine fr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi objestnih divjakov in norenja so v Avstriji ponekod omejitve 70 za motoriste, veliko pa je tudi tabel...od oka "bitte leise und langsam fahren"...

Slovar v roke,ker na ms večina razume le slo in cro

 

 

WAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUU ker si ti model, zastopiš nemško?

Tako kot 80% gimnazijcev, tako da nisi noben junak.. ;)

 

Ti pa že zdrava pamet pove, langsam(u izi, počasi) fahren(furaj). Aja v oklepaju imaš slovenske prevzete besede. :glare:  :glare:

ej, kaj pa zdrava pamet povr na bitte leise? :eek: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

You just don't get supermotos.... :evilgrin:  :P

 

 

 se strinjam, noben še ni plo supermotona, pametni pa vsi ... ko pa gledam na jezerskem jih pa večina z čoperji in kvazi naked bikam vozi 3/4 cajta po nasprotnem paso da lahko lpo ujamejo ovinek (poglejte si na posnetko 3:23 nekega šilinga z potovalno endruo kk je seko nepregledne ovinke in to že cel cajt na jezerskem, da smo ga na koncu ustavli pa smo se celo skregali), wtf ppl, samo objavo sm posnetek, pa same kritike ... cirkusanti, objestneži, pa nvm ka še vse .. sploh vete v čem je bistvo supermotona ... FUN! če mate vi motorje za nedelske izlete me nč ne moti, sam js ga nimam za panoramsko vožnjo ... pa še neki, grem stavit, da sm 100x bol odzivn pa okretnejši ko pa marsikeri penzjonist na drugem tipo motorja  :glare:

pa po nasprotnem pasu pelem samo če vidim da ni koga nasproti, ka misliš da čakam da bom šov čelnega u nekoga al ka*?*?*?*?*?*?!!!!!!!!!!

naj admin zaklene temo, ker je itak duplikat

uživite!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!