Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

...ekola...ravnokar sem se vrnil od tega majstra. Naročil sem nov pas in dal popraviti starega, ki ga nosim praktično vsak dan okroglih 25 let.

...ekola moj nov pas...   😁

16935645223077656505715980795678.thumb.jpg.dd92c161950559fb17cc7f90e5285a1b.jpg

Trenutno dela neke torbe za Harleya po naročilu. Majstr res obvlada..

20230901_114904.thumb.jpg.fbdac2102dba2491de1816af21270d4e.jpg

...oblikuje in obleče tudi sedež..

20230901_114831.thumb.jpg.6676bc6422df8484a45882c34a01624e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

LP

Ali mi lahko kdo po domače razloži kaj je razlika med GIVI:

Specific pannier holder PL ONE-FIT for MONOKEY® side-cases configuration

in

Specific pannier holder PL ONE-FIT for Trekker Outback MONOKEY® CAM-SIDE configuration

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.givi.it/news/GIVI-PL-ONE-FIT-system-en

Če prav razumem gre za enoten sistem osnovnega nosilca (cevni nosilec) na katerega se montira različne sisteme zatičev za različne tipe kovčkov.

Tvoj zgornji zapis naj bi ustrezal plastičnim kovčkom sistema Monokey (tritočkovni- spodaj dve gobici, zgoraj sredinski zatič)

Spodnji zapis z CAM sistemom pa bi ustrezal Alu kištam z zgornjim pokrovom in pa mehkim torbam z posebno nosilno ploščo.

Givi.thumb.JPG.6bc3167413dd39e97a4eab6aa0f664ab.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, raza pravi:

https://www.givi.it/news/GIVI-PL-ONE-FIT-system-en

Če prav razumem gre za enoten sistem osnovnega nosilca (cevni nosilec) na katerega se montira različne sisteme zatičev za različne tipe kovčkov.

Tvoj zgornji zapis naj bi ustrezal plastičnim kovčkom sistema Monokey (tritočkovni- spodaj dve gobici, zgoraj sredinski zatič)

Spodnji zapis z CAM sistemom pa bi ustrezal Alu kištam z zgornjim pokrovom in pa mehkim torbam z posebno nosilno ploščo.

Givi.thumb.JPG.6bc3167413dd39e97a4eab6aa0f664ab.JPG

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

na zgornjem alu. kovčku sem se lotil kodiranja zgornje in spodnje ključavnice. Sedaj sem ugotovil, da mi zmanjka kodirni cilindričen vložek št. 1 in 2 (po 2 kom). 

Ima mogoče kdo odveč? Kupim :) 

 

 

Kodirnivloek.webp.51f70a549aaa9a6d8a8acee27d1ce9f6.webp

Popravljeno . Popravil robicom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Živjo,

pred kratkim sem nabavil v spletni trgovini Motea kovčka za motor, znamka je Bagtecs, model XS45. Ker sem pred tem iskal kakšne izkušnje in nisem nič pametnega našel, lahko torej iz prve roke povem, kakšen je, mogoče komu pomaga. Cena je bila slabih 150 €, skupaj z univerzalno ploščo - je treba lovit popust, imajo vsak dan drugače, maksimalno je 33%.

Kovček je pravzaprav kar kvaliteten, na ploščo se tesno pritrdi, zaklep na ploščo je nastavljiv, ključavnica dela brez problemov. Tudi zapira se dobro in tesni po dežju. Noter je neko oblazinjenje z dvema žepkoma, zgleda malce hecno, ampak je kar koristno. Se pa da enostavno ven potegnit. Na zunanji strani so na fotografiji odsevne nalepke, ampak pridejo posebej (niso nalimane), po moje zgleda brez precej boljše. 

Univerzalna plošča je tudi solidna, ampak na KTM 1090 ne paše najbolj. Jaz sem jo namontiral na original prtljažnik, jo pa je bilo treba pomaknit precej nazaj, drugače pride kovček preveč naprej in ni dovolj placa za sopotnika. Mogoče boljše sede na druge motorje. 

Za to ceno je po moje dober nakup, kako bo na dolgi rok, bomo videli. Če primerjam z enim kovčkom Givi (plastičnim sicer), ki sem ga imel enkrat prej, je ta enako ali celo bolje narejen (Givi se je slabo zapiral).

LP  

 

KTM_1.jpg

KTM_2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Fadil
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!