Skoči na vsebino

Kovčki in vse kar je povezano


Speedo

Priporočene objave

pred 20 urami, Igi Pop pravi:

Ko se vozim sam sem najraje brez kufra in brez tank torbe. A je kdo zasledil, če obstaja kakšna majhna, nizka torbica, ki jo pritrdiš na ploščo od kufra? Dežjaka ne spravim pod sedež in bi bila to rešitev. Do sedaj sem preživel brez, če pa obstaja kaj uporabnega bi mogoče dal kakšen EUR.

Sicer malo večja

http://www.kmc.si/si/motoristicna-torba-kovcek-kappa-s-plosco-monolock-i29168.shtml

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za ideje, ampak jest sem si zamislil oglato torbico 25 X 25 x 6 cm, ki bi jo pritrdil enako kot top case. Ne moreš verjet, da to še ne obstaja. Evo, priložnost za zaslužek na kickstarterju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj obstaja, samo malo po amazonu in ebayu poglej in hitro najdeš vse v tujini. V Sloveniji pač ni vsega, ker tudi ni kupcev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj pa boš vozil not?

... napolitanke?!?... da mora bit oglata?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk se pa vi držite nosilnosti ki je specificirana na nosilcu/ kufru? maxi naj bi bla 10kg moje je pa trenutno težk 20 :) A merte kej kolk je nabasan al sam basate dokler gre :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler gre,... nabašeš, fedr zategneš, pa luč v tla obrneš. Aja, pa omejitev hitrosti tudi kdaj prekoračim. Ni še odpadel. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš da ne vemo kok je noter, ponavad 25kg in več, pa še luisovo rollbag na vrh cca 10kg. Nič še ni odpadlo, gre pa moped potem velik lažje po zadnjem :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bašem dokler gre in pol mal na silo zaprem. Par strani nazaj je nekdo omenjal kufer za male pare. Ker je moj že malo zjahan sem malo pobrskal po netu. Piše da ima 72 litrov (ja itak) in nosilnost 3 kg. Samo malo bolj onesnažen močvirski zrak nima veliko manj. Kaj potem lahko še da daš v ta kufer, prvo pomoč in en pir in je limit že presežen?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stranske torbe Louis. Čeprav so "mehke" sorte fino pašejo na takle klasik bajk. Poleg tega ni potrebna nobena dodatna "opora", ker zadnji fedri lepo skrbijo, da se torbe ne vihajo navznoter...2016-08-16-17-27-56.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kak nasvet za kak nahrbtnik kar za na hrbet? Namreč za moj motor še kar ni nosilcev uzun da bi uporabil kovčke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Arcanewater pravi:

Ima kdo kak nasvet za kak nahrbtnik kar za na hrbet? Namreč za moj motor še kar ni nosilcev uzun da bi uporabil kovčke...

raj torbo na zadnji sedež ... nahrbtniki so zame full zoprni (še posebi ker mam grbo) ... 

to je moje mnenje

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to. Če se le da probi brez nahrbtnika. Torbo čez zadnji sedež in pa tank torbo, pa si za solo izlete pokrit.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men taka 30 literska torba zadostuje za 3-4 dni :P

za daljšo pot sem pa itak opremlen k ninđa trasporter :P

torba 1.jpg

tak je pa full naloudantorbe 3.jpg

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je ruzak OK, se vozim z njim čist komot - je pa verjetno problem če imaš grbo kot je napisal Maus. js mam navaden športn ruzak za zapet okol pasu in čez prsa da ne skače. sem pa razmišlju da zna bit zoprno v primeru padca če se kam zatakne? (upam da ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, blazzarss pravi:

men je ruzak OK, se vozim z njim čist komot - je pa verjetno problem če imaš grbo kot je napisal Maus. js mam navaden športn ruzak za zapet okol pasu in čez prsa da ne skače. sem pa razmišlju da zna bit zoprno v primeru padca če se kam zatakne? (upam da ne)

 

Če imaš lepo nabasan ruzak ti bo v primeru padca mogoče (mogoče) preprečil prekomerni sunek glave nazaj, podobno kot grba... Mogoče.

Jaz ga na hrbtu zelo redko nosim, ker prej zašvicam po hrbtu. Zato ga najrajši pripnem s pajkasto mrežo čez prtljažni del oz. zadnji del zica.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 8. 2016 at 19:02, Shark4109 pravi:

Kolk se pa vi držite nosilnosti ki je specificirana na nosilcu/ kufru? maxi naj bi bla 10kg moje je pa trenutno težk 20 :) A merte kej kolk je nabasan al sam basate dokler gre :D

 

Redko kdaj se tega držim. Dejstvo je, da pač proizvajalec mora napisat neko omejitev za nosilnost. Tudi sam ponavadi prekoračim po 7kg pri stranskih, pa kakšna kila še pri centralnem in to je to, še vedno pa imam manj kil gor obešenih (vsi 3je kovčki), kot pa da bi imel sopotnika, tako da ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 8. 2016 at 9:53, maus pravi:

men taka 30 literska torba zadostuje za 3-4 dni :P

torba 1.jpg

Sas Maus a toto torbo lah uporabis pol kot magnetno tank torbo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/27/2016 at 7:02 AM, DL650 said:

Redko kdaj se tega držim. Dejstvo je, da pač proizvajalec mora napisat neko omejitev za nosilnost. Tudi sam ponavadi prekoračim po 7kg pri stranskih, pa kakšna kila še pri centralnem in to je to, še vedno pa imam manj kil gor obešenih (vsi 3je kovčki), kot pa da bi imel sopotnika, tako da ni panike.

No sej tu je bla dilema, jst sm mel gor zihr 10 kg preveč + sopotnika :D No na koncu ni blo problema, smo prevozil 1200km in ni nič odpadlo, samo 1x sem ga prekucnu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 8. 2016 at 7:40, Aljaz(gsr) pravi:

Sas Maus a toto torbo lah uporabis pol kot magnetno tank torbo

ne ... jo pa lahko kot nahrbtnik uporabiš ... je praktično .. odzipaš jo dol in spodaj so naramnice za odnest v sobo ali kamorkoli pač greš ;) .. spodaj vse piše ;)

Opis izdelka: Moto torba za zadnji sedež Oxford X30

Motoristična torba Oxford X30, se lahko uporablja kot tank torba ali pa torba za zadnji sedež. Praktično torbo za na motor lahko uporabite tudi kot nahrbtnik.

Lastnosti:

  • Možnost povečanja torbe z zadrgo

  • Lahko se spremeni v nahrbtnik

  • Veliki ročaji za zadrge

  • Veliki zunanji žepi

  • Elastika na vrhnjem delu torbe omogoča shranjevanje rokavic ali manjših kosov opreme motorista

  • Kapaciteta 30 lit

  • Dimenzije (VxŠxD): 300x185x395 mm

 

Sestava: 100% poliester

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iscem neki tajga da ma magnetke, da dam na rezervoar, ter neke dodatne trake da jo lahka prpnem na zadnji del sedeza, kadar ni sopotnice zravn.

Velikost torbe pa za 1 dezjaka al pa 2 ce ze ni pol prevelika torba.

Hvala za tocne podatke o torbi :-)

Popravljeno . Popravil Aljaz(gsr)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Aljaz(gsr) pravi:

Iscem neki tajga da ma magnetke, da dam na rezervoar, ter neke dodatne trake da jo lahka prpnem na zadnji del sedeza, kadar ni sopotnice zravn.

Velikost torbe pa za 1 dezjaka al pa 2 ce ze ni pol prevelika torba.

treba je it pogledat v kakšno moto štacuno ... prepričan sem, da boš našel kaj primernega .. 

jaz sem to slučajno videl, ko vsake toliko časa hodim po moto štacunah v prepričanju, da nič ne rabim :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!