Skoči na vsebino
Rok Tomažič

Piaggio ZIP 4T blokade, predelave

Priporočene objave

Rok Tomažič    0
Rok Tomažič

Pozdravljeni,imam piaggio zip 4t, odstranjeno imam blokado v variomatu in menjal sem CDI. Motor mi gre okoli 60, ampak ko doseže 60 mi zacne nekaj pokati skozi auspuh in noce preko 60. Zato me zanima če ima še kakšno blokado in kako jo odstraniti. Ali pa vsaj nekaj kar se da, kupiti da gre hitreje in nebi kupoval kasnega novega kita .

lp

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
tucko    7
tucko

Pozdravljeni,imam piaggio zip 4t, odstranjeno imam blokado v variomatu in menjal sem CDI. Motor mi gre okoli 60, ampak ko doseže 60 mi zacne nekaj pokati skozi auspuh in noce preko 60. Zato me zanima če ima še kakšno blokado in kako jo odstraniti. Ali pa vsaj nekaj kar se da, kupiti da gre hitreje in nebi kupoval kasnega novega kita .

lp

A ni dovolj hitro 60km/h na 10 col kolesih.

Imam tudi  zipa 2T, pa leti do 70 po števcu, ampak je vožnja kar precej na riziko.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
piaggio zip    0
piaggio zip

lp mi lahk kir pomaga nabavu sm zipa 25 4T čisto novega letnik 2017 kaj naj naredim da mi bo šel 45km/h je dosti če zamenjam cdi?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Miha Bericic    0
Miha Bericic
Ob 3/31/2017 ob 1:46, piaggio zip pravi:

lp mi lahk kir pomaga nabavu sm zipa 25 4T čisto novega letnik 2017 kaj naj naredim da mi bo šel 45km/h je dosti če zamenjam cdi?

za začetek dej iz uplinjača vn blokado in ti bo sou cca 40kmh.. predlagam ti pa da das se iz variomata vn obrocke pogoogli mal ce ne najds ti lohk razlozim smo to glih prejsn tedn delal. k bos dou dol iz variomata ti gre cca 60 s ful dobrimi pospeski. Predlagam ti pa tud da ce res hocs omejit dej komu alpa ce znas sam prerezat cdi pa dt omejevalc na ta cdi.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Zok    1262
Zok
On 3/31/2017 at 1:46 AM, piaggio zip said:

nabavu sm zipa 25 4T čisto novega letnik 2017 kaj naj naredim da mi bo šel 45km/h je dosti če zamenjam cdi?

Bolje bi bilo, ce bi nabavil Zipa, ki bi sel 45 km/h.

Aja, si rajsi v ilegali.

Bravo.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
piaggio zip    0
piaggio zip

Kje pa je na uplinjaču blokada? hvala 

Ob 23. 7. 2017 ob 12:21, Miha Bericic pravi:

za začetek dej iz uplinjača vn blokado in ti bo sou cca 40kmh.. predlagam ti pa da das se iz variomata vn obrocke pogoogli mal ce ne najds ti lohk razlozim smo to glih prejsn tedn delal. k bos dou dol iz variomata ti gre cca 60 s ful dobrimi pospeski. Predlagam ti pa tud da ce res hocs omejit dej komu alpa ce znas sam prerezat cdi pa dt omejevalc na ta cdi.

Kje pa je na uplinjaču blokada? hvala 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se