Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Ampak tale pa je prasica par excellence! V tako kratkem času zahtevati od držav, da omejijo stroške sociale, obenem pa zahtevat toleranco, ki je sama ne premore niti kanček, je pa res višek sprenevedanja in nategovanja folka. Svojim presranim polnoritim magnatorjem naj to reče!

 

Merkel: "Ni tolerance do ksenofobije"

Nemška kanclerka Angela Merkel je že včeraj sporočila, da ne bo tolerirala ksenofobije. "Ne bomo tolerirali ljudi, ki postavljajo pod vprašaj dostojanstvo drugih, ni tolerance za tiste, ki ne želijo pomagati, ko je treba pomagati,je dejala in dodala, da bo sporočilo močnejše, če bo to več ljudi jasno izrazilo.

V Nemčiji, ki naj bi sprejela največ beguncev, se namreč vrstijo protimigrantski protesti. Število prosilcev za azil naj bi se namreč letos povečalo na 800 tisoč, kar je štirikrat več kot lani.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res problem, ker je težko ločit zrnje od plevela, če se nočejo pustit registrirat

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res problem, ker je težko ločit zrnje od plevela, če se nočejo pustit registrirat

 

:krneki:

Ni problem v tem. Problem je v tem, da ravno tisti, ki zategujejo zanko okoli vratu praktično celemu svetu z globalizacijo in nepravično delitvijo bogastva ustvarjajo in celo podžigajo napetosti v svetu in posledice tega prelagajo na ramena tistih, ki jih že obvladujejo. 

In ena vodilnih podrepnikov te neokolonialistične klike potem blebeta to kar sem citiral. 

Za kozlat.

Reveže bodo reševali reveži, bogatini pa se v pest režijo in si čestitajo k osvojitvi novih plenov.

 

A res ni nobenega drugega planeta da se preselim tja? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabasat namesto nafte v tankerje in odpeljat v Ameriko ki je prasica vse zakuhala,kamor so vojaško posegli je zdaj veliko slabše kot je bilo ,Amerika je sodobna Nemčija pred 70 leti in pleni vse in vsakogar če vidi da se lahko okoristi . Osebno bi Obamo,Buscha itd ocenil kot Hitlerje sodobnega časa ....... :glare:

Vsi dogodki logična posledica odstranitev voditeljev Libije, Egipta... Prej so že tam red naredl (bol z metki pa to) zdej pa je kar je

Bomo pa dve đamije naredl namest ene :wallbash:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabasat namesto nafte v tankerje in odpeljat v Ameriko ki je prasica vse zakuhala,kamor so vojaško posegli je zdaj veliko slabše kot je bilo ,Amerika je sodobna Nemčija pred 70 leti in pleni vse in vsakogar če vidi da se lahko okoristi . Osebno bi Obamo,Buscha itd ocenil kot Hitlerje sodobnega časa ....... :glare:

OBAma je NOBELOVEC za MIR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OBAma je NOBELOVEC za MIR

Super,itak gremo vsi v qurac  :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabasat namesto nafte v tankerje in odpeljat v Ameriko ki je prasica vse zakuhala,kamor so vojaško posegli je zdaj veliko slabše kot je bilo ,Amerika je sodobna Nemčija pred 70 leti in pleni vse in vsakogar če vidi da se lahko okoristi . Osebno bi Obamo,Buscha itd ocenil kot Hitlerje sodobnega časa ....... :glare:

 

Točno tako, kot si rekel. Vse to je maslo ZDA. Evropa je v njihovih očeh postala premočna velesila. S to nastavljeno migrantsko krizo želijo samo zavirat Evropo. V tem času, ko  bo Evropa preusmerila sredstva namenjena za razvoj,.... v futranje teh nastavljenih migrantov, ki iz njih itak ne bo nič, se bo ZDA pobrala iz kao krize in bo spet naj naj naj svetovna velesila, ki ji noben ne seže niti do gležnjev.

Popravljeno . Popravil Schultz
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo si je treba ogledati te"reveže",vsi govorijo angleško,vsi so šolani ,vsi imajo denar za pot,in kamor koli pridejo samo nekaj zahtevajo(če imaš denar,si pač kupiš,kar potrebuješ).

In kot je rekel skalar-to so delovni migranti,ker pravi begunci nimajo nič in bežijo v sosednje države ne pa čez pol sveta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseno pa moramo imeti malo čuta za te ljudi,kot vsak človek stremijo k boljšemu . V njihovih državah je kaos,sistem se je porušil po posegu kavbojev ,zdravstvo,penzije itd, nič ne funkcionira,valda vsak izobražen inteligenten človek bo iskal možnost da se reši iz tega brezna . Raja ostala pa beži v sosednje države ker itak že prej niso imeli veliko finančnih sredstev napram izobraženim ki so vrjetno nekoč delali v javni upravi države in bili premožnejši in ti so sedaj na mejah evrope.

Skratka želim povedat da si niso sami krivi za nastalo situacijo in kaj hitro ob vsem tem kar se kuha okrog nas ne manjka dost da bomo tudi mi v kratkem delavski migranti.....

 

Ja ja sej razumemo, samo zakaj ne gredo vprašat te kavboje, če jim dajo azil, a? Verjetno zato, ker jih fentajo še preden vidijo kopno amerike.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja sej razumemo, samo zakaj ne gredo vprašat te kavboje, če jim dajo azil, a? Verjetno zato, ker jih fentajo še preden vidijo kopno amerike.

Vrjetno nimajo dovolj finančnih sredstev za pot do kavbojev.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tabo Kmet, ampak ko ti prideš k nekomu domov, se držiš njegovih pravil. Če ti reče, da se v njegovem domu sezuj, se tako tudi obnašaš, ne da svoje nestrinjanje kažeš z nasiljem in hočeš vsiljevati svoja pravila. Tak "gost" ni nikjer dobrodošel.

 

Pa še to, saj je  precej arabskih držav, ki niso v vojni, ter bližje kot Danska, Švedska, Nemčija...

A ni bolje bežat tja, kjer imajo iste običaje, isto verovanje, kot pa v evropo kjer smo večinoma kristjani. Kot je že zgodovina velikokrat pokazala, da ljudje z tako različnimi verami ne moremo sobivati normalno. Se pa že precej časa govori, da bodo muslimani zavzeli Evropo, mpak ne z orožjem ampak populacijo.

https://www.youtube.com/watch?v=pKcMM_uyFHM

https://www.youtube.com/watch?v=RbGz6iHcbTU

 

 In ne znebim se občztka, da se vse pripravlja na WW3. Tuji mediji poročajo, da američani pošiljajo svoja letala v Europo- hm le zakaj.

 http://edition.cnn.com/2015/08/25/politics/air-force-f-22-europe/

 

Potem je tu še Ukrajina. Tudi v izraelu se dogaja...

 

Kolesje se je zavrtelo....

 

PS: ali veste kakšen vidik imajo muslimani o  kristjanih...bolje da ne

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....sploh ne upam pomisliti kaj bo enkrat, ko se formira radikalna celica skrajnežev iz sirije, afganistana, pakistana. Ne misliti, da skrajneži zdaj počivajo. S pridom izkoriščajo migrantsko krizo ker jih je tako težje ločiti od ostalih. Ko bodo na naših ozemljih zadovoljili svoji verski ikoni, vprašanje kaj vse se lahko dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....sploh ne upam pomisliti kaj bo enkrat, ko se formira radikalna celica skrajnežev iz sirije, afganistana, pakistana. Ne misliti, da skrajneži zdaj počivajo. S pridom izkoriščajo migrantsko krizo ker jih je tako težje ločiti od ostalih. Ko bodo na naših ozemljih zadovoljili svoji verski ikoni, vprašanje kaj vse se lahko dogaja.

Žal se točno to dogaja. VB in Španija, sta že bili tarči terorističnih napadov. Sedaj bo na vrsti cela Evropa.

Evropa sedaj potrebuje radikalno politiko. Če nočemo spet pasti v črni vek, rabimo novega firerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preseneča me umirjeni in razsodni ton našega  :kmet: . Čestitke in lep pozdrav! :notworthy:

 

Prav nič pa me ne preseneča nestrpen odziv ostalih, ki jih moti sindrom, sama bolezen in vir virusa pa ne.  :closedeyes: 
Lahko je govoriti, kako naj bi se obnašal "gost" pri nas doma. Malo težje pa si je predstavljati, kako bi se obnašali sami v kulturno popolnoma drugačnemu okolju. 

Ali lahko obsojamo te ljudi, ki iščejo preživetje in boljši jutri? So oni krivi za mineštro, ki jo je v pohlepu zakuhal kapital. Jaz verjamem, da bi bili ti ljudje prav zadovoljni doma v urejenih razmerah, pa četudi na stopnji razvoja izpred 100 ali več leti. Saj zadovoljstvo v življenju se ne izkaže z materialnimi dobrinami!
Pred desetletji in stoletji bi namesto motorjev pač jahali konje. Bistvene so razmere med ljudmi, svoboda življenja in odločanja, ter neki osnovni življenski pogoji.

Ker pa smo zasvojeni s potrošnistvom in vzorni hlapci kapitalu pa se krčevito oklepamo drobtinic, ki nam jih vedno manj pušča kapital in jih ljubosumno in krvoločno branimo pred drugimi.
In ni krivec Amerika kot taka. Kriv je kapital, ki že ves čas, še od napoleonovih vojn dalje ali pa še od prej vodi ta svet. Nacionalna ali državna barva ima tu le toliko vloge v kolikor je kapitalu uspelo prevzeto oblast in kmalu bo tudi politično vladal celemu svetu. Če že ne. Po zaslugi pokvarjenosti politike...

 

Sedaj pa ta malenkostni ksenofobi pljuvajte naprej!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se točno to dogaja. VB in Španija, sta že bili tarči terorističnih napadov. Sedaj bo na vrsti cela Evropa.

Evropa sedaj potrebuje radikalno politiko. Če nočemo spet pasti v črni vek, rabimo novega firerja.

In ti boš očitno novi capo v konclogorju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm i 30, če branim svoj interes in svoj način življenja me je pa treba utišati. Se strinjam s tabo, da je za vse kriv kapital. A bom še vedno branil svoj način življenja. In ne, nočem biti, novi capo. Želim si le odločne politike in ne megle, ki se prodaja. Ter ljudi, ki delajo za svoj narod in ne proti njemu.

 

In i 30, to niso begunci. Zakaj bežat tja, kjer veš, da nisi dobrodošel!? Če bi bila v evropi vojna, je zadnji kraj na tem svetu kamor bi bežal jaz, arabski svet. Zakaj- zaradi- različnih kultur, ki ne moreta sobivati v miru.

 

Slovenija bo sprejela cca 1000 beguncev. Jaz predlagam vladi , da namesto tega da denar nameni 1000 socialno ogroženim SLOVENCEM, za nakup šolskih potrebščin. Saj davke slovenci plačujemo za svoje ljudi, za katere skoraj nikoli ni denarja.

 

Mediji že opozarjajo na, da je sovražni govor kazniv, in da je prva prijava že na policiji. Pa saj je ogromno stvari kaznivih, pa se jih ne preganja in v medijih tako izpostavlja. A je trba takoj prestrašiti in utišati "janezka". Jaz osebo mislim, da se dogaja načrtna islamizacija evrope. PIKA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še nekaj tebi i 30-ti malenkostni ksenofob. A se še spomniš, kdo je zagovarjal povojne poboje v neki drugi temi!? Si pa vedno proti večini in tolčeš nestrpnos skoraj v vsaki svoji objavi. Hm-kaj sploh delaš na motosvet forumu,  razen da ustvarjaš sovražni govor. Še nisem zasledil tvojega posta, da bi komu pri čem pomagal-ksenofob! Si proti slovenskim interesom-pred 70 leti bi temu rekli(po tvoje) domobranstvo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar, malo manj potvarjanja izjav drugih, ti ne bi škodilo! Samo toliko o kobajagi po tvojem zagovarjanju povojnih pobojev, kar spada v drugo temo!

 

Če te boli, da ne blejam skupaj s tvojo čredo sorry, ti ne morem pomagati. Bo še naprej ostalo tako. 

In tudi kar se tiče tvojih ostalih očitkov o pomoči ipd, ti ne morem pomagati, če s tem nisi seznanjen. Pač ne obešam na veliki zvon. Ja če vidim kaj napačnega pa rad opozorim v upanju, da bo šlo potem na bolje. A pri takih, kot si ti, ki pobijajo sla s slabo novico, tega upanja žal ni.

 

O slovenskih interesih v današnjih časih in tej politični situaciji, pa lepo prosim, ne me smejat! Prav zagotovo to niso tisti, ki jih očitno ti zagovarjaš. Tisto so zaplankani interesi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm i 30, če branim svoj interes in svoj način življenja me je pa treba utišati. Se strinjam s tabo, da je za vse kriv kapital. A bom še vedno branil svoj način življenja. In ne, nočem biti, novi capo. Želim si le odločne politike in ne megle, ki se prodaja. Ter ljudi, ki delajo za svoj narod in ne proti njemu.

 

In i 30, to niso begunci. Zakaj bežat tja, kjer veš, da nisi dobrodošel!? Če bi bila v evropi vojna, je zadnji kraj na tem svetu kamor bi bežal jaz, arabski svet. Zakaj- zaradi- različnih kultur, ki ne moreta sobivati v miru.

 

Slovenija bo sprejela cca 1000 beguncev. Jaz predlagam vladi , da namesto tega da denar nameni 1000 socialno ogroženim SLOVENCEM, za nakup šolskih potrebščin. Saj davke slovenci plačujemo za svoje ljudi, za katere skoraj nikoli ni denarja.

 

Mediji že opozarjajo na, da je sovražni govor kazniv, in da je prva prijava že na policiji. Pa saj je ogromno stvari kaznivih, pa se jih ne preganja in v medijih tako izpostavlja. A je trba takoj prestrašiti in utišati "janezka". Jaz osebo mislim, da se dogaja načrtna islamizacija evrope. PIKA.

Moj komentar na tvoje pisanje.

Zelo na kratko.

 

Zaplankanost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj komentar na tvoje pisanje.

Zelo na kratko.

 

Zaplankanost!

Eto, bravo. Točno to. Rad živim trenutni način življenja, in nočem, da sem mi standard in varnost zmanjšuje, temveč povečuje. Bojim se sprememb na slabše. In nisem edini!

 

Da ne potvarjam tvojih izjav, ki bi slovence-kolesarje z plugom odstranil s cest. Sej vem da se strinjava, da se v ničemer ne bova strinjala.

Tudi ti pišeš samo tisto kar ti paše.Daj mi odgovori kaj muslimane vleče k nam kristjanom, če so arabske države polne denarja od nafte, ki jo kupujejo ameri?

 

Zato ker se zavedajo, da je Evropa ranljiva, zaradi liberalne politike priseljevanja. In da prebivalstvo v evropi upada- nova ozemlja kar dišijo po zasedbi.

Kakšno priseljevalno politiko imajo ameri za mehikance. Branijo svoj interes-uspešno.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!