Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

Pravkar, sesir pravi:

Od nekaj odstotkov pravih beguncev in ne imigranrov ti bi celo verjel,da niso čisto vsi!

Vendar če daš 95% navadnih bombonov in 5% strupenih boš pojedla kakega?

Pa sigurno je razmerje v realnosti glih obrnjeno

 

Care, najprej mikro pogled. V Postojni mamo fugeese od cca 1995. večina jih ima tud izhode. vsake tolko sm kakega na štop pelal u Lj. v postojni se je kradlo, razbijalo, mlatlo vlamljalo. Priimki so bli, koritnik, nusdorfer, dimitrov....ene fakin zadeve se ne spomnim, de bi jo fugeesi ušpičli. 20m od moje bajte so bar v najem vzeli kleni Slovenci. na 14 dni je pretep in bombardiranje ulice s flašami smetmi, bureki....100m stran so v dijaški dom vzeli nekaj fugeesov. nikoli še niso rjoveli po ulci in metali kozarcev. res.

 

ti je zdej neka drama. de se folk krega naprej, de se ne gleda cimosov in podobnih zadev. ne samo pri nas. 5× več škode nardijo naši politiki, kot vsi fugeesi skupej.

 

Pa še mal večja slika.  v EU je predlani prišlo CCA milijon beguncev. .Nemčija ima 80 mio ljudi Francija 66mio italija 60. Španija 49mio. Skupaj  se pravi cel migracijski tok, je bil  0,25% prebivalstva 4 držav. V Libanon, 4mio državico, se je zateklo že čez miljon Sircev.  

Če se v razsvetljeni izobraženi in kulturni Evropi ne da poskrbet za 0,02% lačnega folka ki trka na vrata, pol je itak prepozno za reševanje česarkoli. Helenske, kulturne Evrope torej ni več.

 

@Alla, ja vsake tolko se pomatram in preberem kaj tudi na nova24. Prirojen confirmation bias moramo izzivati 24/7. tole skrpucalo je kot naročeno za to početje

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vidim, da si strašno verodostojen.
Mislim, da sva zaključila z debato.
Uživaj še naprej v branju nova24tv

Možgan ti itaq ne morejo več oprat ;)

 

pred 16 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Alla, mene ravno zate in vse ostale punce/dekleta/zene  skrbi. Zame mi je ok, jaz sem bi ze fajtal, ce bo treba.....kaj pa ve?

Najbolj ironicno pa je, da bi vse zagovornike (Metelkova, Rog, gaji in lezbijke) bili prvi na odstrelu po muslimanskih pravilih....

Ti pa nikar ne skrbi zame. Če sem do 45 leta prilezla tako, da sem sama skrbela za svojo rit in varnost, bom še naprej.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Jih je pa 99% pedofilov!!!Sploh ker častijo kot svetnika pedofila!!!!In ker se poročajo z 12 letnicami...fuj,fuj..Še pedofil Tito se je poročil ko je imela 14 in po ruskih zakonih je to ok blo!Se pravi sami pedofili!

Ja pedofil si ne zasluži strehe nad glavo!

kva pa ti kadiš? sej sam prašam.... dober ti prjema....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Ne bit tako naivna. Migranta, ki je na bazenu (Avstrija) spolno zlorabil 10 letnega decka, so oprostili.....pomankanje dokazov oz. niso mogli dokazat, da si decek ni zelel!

Hvalabogu, to ni res. Ni bil oproščen, ampak je bila zadeva vrnjena v ponovno sojenje. Gnusec je ostal v zaporu, kjer čaka ponovno sojenje. in bo spet obsojen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, pajkica pravi:

kva pa ti kadiš? sej sam prašam.... dober ti prjema....

No pa povej besedo ki narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, pajkica pravi:

laž, nihče ne plačuje imigrantom, sploh pa ne 4 slovenci, karkol že to pomeni ....

kje pa so zapisana ta muslimanska pravila?

Kdo jim pa plačuje hrano,elektriko,daje stanovanja brezplačno...seveda jih pred tem na novo opremi...plačuje svetovalce itd? Kolk vem mi,ki vplačujemo v državno blagajno!

Javen podatek je da nas stane imigrant 1953eu na mesec kar štirje navadni delavci skupaj mesečno vplačajo za svojo pokojnino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, sesir pravi:

Kdo jim pa plačuje hrano,elektriko,daje stanovanja brezplačno...seveda jih pred tem na novo opremi...plačuje svetovalce itd? Kolk vem mi,ki vplačujemo v državno blagajno!

Javen podatek je da nas stane imigrant 1953eu na mesec kar štirje navadni delavci skupaj mesečno vplačajo za svojo pokojnino

predlagam en dober research, o teh cifrah, pa kaj pomen imigrant, emigrant, azilant ipd.... :) cajta maš dost, k boš naštudiral, pol pa lahko nadaljujeva :D

pred 21 minutami, sesir pravi:

No pa povej besedo ki narobe?

cel stavek tale recimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, sesir pravi:

Kdo jim pa plačuje hrano,elektriko,daje stanovanja brezplačno...seveda jih pred tem na novo opremi...plačuje svetovalce itd? Kolk vem mi,ki vplačujemo v državno blagajno!

Javen podatek je da nas stane imigrant 1953eu na mesec kar štirje navadni delavci skupaj mesečno vplačajo za svojo pokojnino

 

Dej mi nek povej, a nisi ti zjeban od karambola pa ne mores delat? 

 

Pa se, pr nas imamo pretocni/vzajemni sistem  penzijo placujem fotru in mami. Oni so jo svojim starsem. Kolicnik obracuna je bil pri nas slab ze 2005. Torej 11 let pred "migrantskim valom". Gluho verjet Gorenjakovim cifram je en zaskrbljujoc parameter. 

 

Pa da bom jasen. Raje bi videl da se begunci zatecejo v saudsko arabijo ZAE ali Katar. Bi blo tud za njih bol domace. Nam, nam bi blo pa tocno isto. Za razgradnjo ormozke cukerfabrik smo dobili 10mio kazni. Plus, denar za sladkor iz fructala zita kolinske in podobnih vele porabnikov je 10 al 15 let odtekal iz drzave. In ti se bojis 2000 fugesov. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte ga srat z temi posneti IMIGRAN PRETEPEL, IMIGRANT NAPADEL, dej objavite posnetek prejšnjega tedna ko sta dva DOMAČINA do smrti pretepla 26letnika (verjetno vsi poznate za kaj gre). Tisti naslov Muslim man attacks women and her child bi z lahko spremenili v: Pijanski oče pretepel ženo in svoje otroke - zakaj tega ne objavite? Mal se zamislite kaj berete na internetu in čemu verjamete, ko pridem domov lahko poskusim objavit en članek glede informacij na spletu, njihovi verodostojnosti, namenu...

Niso vsi prišleki enaki, kot tudi slovenci med seboj nismo. Vklopite možgane in začnite razmišljat komu pomagate z širjenjem takih informacij in k čemu s tem prispevate.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Cartman pravi:

Dej mi nek povej, a nisi ti zjeban od karambola pa ne mores delat? 

Pa se, pr nas imamo pretocni/vzajemni sistem  penzijo placujem fotru in mami. Oni so jo svojim starsem. Kolicnik obracuna je bil pri nas slab ze 2005. Torej 11 let pred "migrantskim valom". Gluho verjet Gorenjakovim cifram je en zaskrbljujoc parameter. 

Jaz sem 100% invalid...do zdaj so mi vedno računali ddv mi ga ne smejo?In punca plačuje...

No smo pač milijardo posojila vzeli,da skrbimo zanje!

pred 5 urami, pajkica pravi:

predlagam en dober research, o teh cifrah, pa kaj pomen imigrant, emigrant, azilant ipd.... :) cajta maš dost, k boš naštudiral, pol pa lahko nadaljujeva :D

Imenuj kako hočeš državljanski denar se troši zanje!

No kaj blo prej narobe?

Po koranu je svetnik bil pedofil...

Tito imel rusinjo ko bil 22 ona 12...Ko pa se je lahko po pedofilskih ruskih zakonih poročil jo je seveda takoj ko je bila 14

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Roger G. Jagger pravi:

5% je pomoci potrebnih, ostalo so ekomski migranti in pa rusenje evropske identitete. Nebi me presentilo, ce za vsem stoji kaksen Soroš, Rotschild in co. !

Svedska je pa itak ze adijo......

 

http://nova24tv.si/aktualno/americani-zahtevajo-odgovore-tajkun-soros-z-ameriskim-davkoplacevalskim-denarjem-financiral-svoje-projekte-v-makedoniji/

Očitno nisva edina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, pajkica said:

 

kje pa so zapisana ta muslimanska pravila?

Sharia law. ... (Arabic: شريعة) is the body of Islamic law. The term means "way" or "path"; it is the legal framework within which the public and some private aspects of life are regulated for those living in a legal system based on Islam.

lp

1 hour ago, Alla said:

 

Ti pa nikar ne skrbi zame. Če sem do 45 leta prilezla tako, da sem sama skrbela za svojo rit in varnost, bom še naprej.

Tezko obljubim ampak vzeto na znanje. Ce bi osebo zenskega spola, starost ni pomembna, nadlegovale 3 osebe nasprotnega spola.....bi ji stopil v bran. Ze tako je v svetu prevec individualnosti in egoizma....! Ampak OK

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Sharia law. ... (Arabic: شريعة) is the body of Islamic law. The term means "way" or "path"; it is the legal framework within which the public and some private aspects of life are regulated for those living in a legal system based on Islam.

 

če ne veš kaj kopipejstaš, rajš ne deli tega.....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, sesir pravi:

Jaz sem 100% invalid...do zdaj so mi vedno računali ddv mi ga ne smejo?In punca plačuje...

 

 

Lej jez z veselem plačam ZZZZS tud zate, ker tega ne moreš. Če pa se slučajno na oblasti znajdejo lih eno kaplico bol radikalni norci kot ti, bi pa tebe in tebi podobne takoj u peč fuknili. Brez mislit, kaj boš ti tle na davkoplačevalski dnar cuzal zdravstveni sistem in podobno. POK z lopato po buči. Brez Arai.  

DDV je DDV. s tem naj bi se plačevalo državno infrastrukturo. Ceste, šole, kulturo, znanost, športne objekte....konc koncev bankine za invalide z vozički.....

 

enostavno ni res, da s(m)o uzeli miljardo za fugeese. Miljarda je šla u luft zarad Pavčkov, Časarjev, Bavčarjev. patrij, pa klicanja trojke, pa u viadukte in tunele. u NLB. U Istrabenz. Fakin Vegrad je bankam ostal dolžan 450mio, premoženja je ostalo 5mio. Država bo vračala nevem kolk mio EU subvencij zarad zavoženga MIPa. Begunci? ma lepo te prosim.  Probleme smo meli prej, ne pa s par 100 folka ki je tle ostalo na spanju in hrani. So pa zarad svoje drugačnosti res enostavna tarča. 

 

pizda iz postrojne u maribor se s pendolino vlakom k bi mogu povsod 200 letet vozim slabe 4 ure, za zgubo železnic pa bodo krivi fugeesi ker so posrali par kompozicij. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko kaj uporekam...vendar pri vseh finančnih problemih si nabašemo še enega...plus že sam rizik enega pedofila je preveč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, pajkica said:

če ne veš kaj kopipejstaš, rajš ne deli tega.....

 

Ja, seveda, ker seriatsko pravo je znacilno za Japonsko in S otok Nove Zelandije. In. 

Je pa ekvivalent ostalim 4 pravnim ureditvam. In pa osnova urejanja odnosov v islamski druzbi. Seriat je bozanski nad zakon.....! Kater del te je zmotil? Pouci me.....

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vami filantropi je nemogoce. Lej, sej lahko doniras prispevke ali pa kaksnega iz Kotnikove tudi doma gostis, nihce ne brani.

Ne pa srat, da so bogi in ne vem kaj se....! Ker je ocitno zadeva vecja in resnica/povod neznan....krivec za vse pa zunanja politika ZDA (kreator ISIS-a itd.)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Roger G. Jagger pravi:

pa kaksnega iz Kotnikove tudi doma gostis, nihce ne brani.

 

Ne bi mogu namesto nihče vstavit država...ostali si tak nič ne moremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Alla pravi:

In kje si prebral da jih vabim?????
Še enkrat....napisala sem samo, da nisem za posploševanje. Da niso vsi migrantje posiljevalci, teroristi, tatovi, morilci itd.....

Mislim, da si večina ljudi (ne samo žensk) ne želi biti posiljena. Ne od moža, soseda ali neznanca. Niti pretepena. Niti umorjena...

Če kao nočeš biti posiljena si želiš živeti ob pedofili??

IMG_20170221_171255_571.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, sesir pravi:

IMG_20170221_171255_571.JPG

Kdaj se je odvila ta konferenca in iz kje imaš ta članek?

Lahko bi ti poiskal in prilepil (pa se mi ne da) pismo o trenutno sprejemljivih metodah mučenja ljudi, ki jih uporabljajo cerkveni veljaki (pismo je napisal poznan spovedničar Tomažek od Torquemade). V pismu piše, kaj je trenutno sprejemljivo za cerkev, da počne grdega z ljudmi. Torej, dejmo ga pofuklja linčat. Najlepše je pa to, da je menda imel rad zelo, zelo mlade fantke in deklice, razlika je samo to, da so le-ti po zadovoljitvi njegovih potreb dobili kakšen krompir ali repo, danes pa je menda bolj aktualen twix in kokakola :lol1:... Aja, ko je Tomažek od Torquemade pisal trenutno pismo, se je štelo leto 1481...

...aja povezava med tvojim prilepkom in mojim pisanjem... tvoj prilepek je iz leta 2014 in kaže par idiotov (ki razumejo pedofilijo kot nekaj normalnega), mojega pisanja akter pa je v imenu Cerkve vplival na življenje in smrt ljudi iz cele takratnje Evrope in delov Afrike. 

Na kurac mi gre, ko berem krneki članke ene Nove24, ki jih sicer nerazumsko enačim z SDS-ovskimi parolami in njihovim piarovstvom opranim glavam Njega slednikom. Fakam jih na off, goveda opranoglava.

Je pa tudi res, da nisem tako prijaznomisleč do prihoda t.i. "migrantov" v Evropo, kjer me moti njihova demografska struktura in razdalja bega iz ogroženih območij.

 

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Roger G. Jagger pravi:

Alla, mene ravno zate in vse ostale punce/dekleta/zene  skrbi. Zame mi je ok, jaz sem bi ze fajtal, ce bo treba.....kaj pa ve?

Najbolj ironicno pa je, da bi vse zagovornike (Metelkova, Rog, gaji in lezbijke) bili prvi na odstrelu po muslimanskih pravilih....

:lol1::lol1::lol1:

Ponavadi tisti ki najbolj lajajo najmanj grizejo.

Zanimivo kako bi nas kar naenkrat branili, ko pa je treba se pa vecina podomace userje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dr.looney pravi:

Zanimivo kako bi nas kar naenkrat branili, ko pa je treba se pa vecina podomace userje.

Verjetno smo zaradi dreka samostojna država postali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, sesir pravi:
pred 25 minutami, GoBobi pravi:

Kdaj se je odvila ta konferenca in iz kje imaš ta članek?

Lahko bi ti poiskal in prilepil (pa se mi ne da) pismo o trenutno sprejemljivih metodah mučenja ljudi, ki jih uporabljajo cerkveni veljaki (pismo je napisal poznan spovedničar Tomažek od Torquemade). V pismu piše, kaj je trenutno sprejemljivo za cerkev, da počne grdega z ljudmi. Torej, dejmo ga pofuklja linčat. Najlepše je pa to, da je menda imel rad zelo, zelo mlade fantke in deklice, razlika je samo to, da so le-ti po zadovoljitvi njegovih potreb dobili kakšen krompir ali repo, danes pa je menda bolj aktualen twix in kokakola :lol1:... Aja, ko je Tomažek od Torquemade pisal trenutno pismo, se je štelo leto 1481...

...aja povezava med tvojim prilepkom in mojim pisanjem... tvoj prilepek je iz leta 2014 in kaže par idiotov (ki razumejo pedofilijo kot nekaj normalnega), mojega pisanja akter pa je v imenu Cerkve vplival na življenje in smrt ljudi iz cele takratnje Evrope in delov Afrike. 

Na kurac mi gre, ko berem krneki članke ene Nove24, ki jih sicer nerazumsko enačim z SDS-ovskimi parolami in njihovim piarovstvom opranim glavam Njega slednikom. Fakam jih na off, goveda opranoglava.

Je pa tudi res, da nisem tako prijaznomisleč do prihoda t.i. "migrantov" v Evropo, kjer me moti njihova demografska struktura in razdalja bega iz ogroženih območij.

 

Ajd!

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Paedophile_Information_Exchange

 

Zame en in edini medij,ki ga še nisem "dobil" na laži

Saj obstoj te grupe glupih somišljenikov ni sporen (osnovana 1974 in razpadla 1984), fora je samo v članku, ki sem ti ga prilepil v prejšnjem postu in je original, iz katerega je zgolj povzetek izjave povzel novinar prilepka, katerega si prilepil ti. Zgražajo se pa nad večkrat obsojenim in zaprtim dripcem v original članku ravno tako (le na bolj omikan način) kot pisun/-ka v tvojem prilepku.

Drgač se pa midva razumeva, ni problema. Kot rečeno, mi grejo na k... praktična posploševanja s čisto napačnim zaključkom, ki ga ven potegne lahko edino opranoglavi žurnalist.

Ajd!

Popravljeno . Popravil GoBobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!