Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

>Kar sem napisal, so dejstva, kar se bo zgodilo....

Žal se motiš in nimaš prav. Tvoje ideje ne temeljijo na ničemer drugem, kot na osebni domišljiji. Nimaš nobene podlage, razen grenkega privdiha subjektivnega pogleda malega človeka, izgubljega v paranoičnem vsakdanu.

>Kar si napisal, se sliši zelo učeno

Te morem tudi tokrat razočarati ampak žal niso učena. Ne skušam propagirati ne leve ne desne strani, moj namen ni, da bi koga ozaveščal in razsvetli. Ubistvu po tiho priznam, da bi me začelo motiti, če bi se strinjal z večino.

 

>Imaš lepo njivo. Na njej uspešno prideluješ žito.... eno leto se ti pa med žito pomeša pest semena agresivnega plevela...in ko ga poseješ... ti ena pest tega semena uniči celotno njivo.. ...na njej pa naprej veselo uspeva plevel....

 

Zanimiva anekdota, komu točno je pa namenjena? Ker ne vidim nikjer razloga, da to razlagaš nekomu, ki je istomisleč. No ajde, podobno-misleč.

>če pomislim, kam pelje svet s takim razmišljanjem

Bi znal to utemeljiti, razširiti? Ali je to pač bela zastava vdaje?

>Kar sem napisal, so dejstva, kar se bo zgodilo....

Žal se motiš in nimaš prav. Tvoje ideje ne temeljijo na ničemer drugem, kot na osebni domišljiji. Nimaš nobene podlage, razen grenkega privdiha subjektivnega pogleda malega človeka, izgubljega v paranoičnem vsakdanu.

>Kar si napisal, se sliši zelo učeno

Te morem tudi tokrat razočarati ampak žal niso učena. Ne skušam propagirati ne leve ne desne strani, moj namen ni, da bi koga ozaveščal in razsvetli. Ubistvu po tiho priznam, da bi me začelo motiti, če bi se strinjal z večino.

Ne maraš otrok...in jih nimaš...in jih nimaš namena imet   .... ja pol je pa prav, da jih naredi nekdo namesto tebe... ker če bi vsi tako razmišljali kot ti... civilizacija propade ko umre zadnjerojeni zemljan, ki je bil spočet s strani staršev, ki so še hoteli imeti otroke.

Spet slippery slope argument in neki površni ad hominem. Več sreče durgič, morda si poglej statistike  natalitete preden preden poskusiš ponovno.

>Imaš lepo njivo. Na njej uspešno prideluješ žito.... eno leto se ti pa med žito pomeša pest semena agresivnega plevela...in ko ga poseješ... ti ena pest tega semena uniči celotno njivo.. ...na njej pa naprej veselo uspeva plevel....

 

Zanimiva anekdota, komu točno je pa namenjena? Ker ne vidim nikjer razloga, da to razlagaš nekomu, ki je istomisleč. No ajde, podobno-misleč.

>če pomislim, kam pelje svet s takim razmišljanjem

Bi znal to utemeljiti, razširiti? Ali je to pač bela zastava vdaje?

 

>.... pa sej... poglej v parlament... pol jih je gejev... pol pa pedrov....

Ti si verjetno eden izmed tistih, ki živi v iluziji da zaradi gejev tudi propada človešto, ker ne namečemo ven toliko otrok kot povprečen heteroseksualec q:D

Popravljeno . Popravil Aynach
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wow zanimv one-liner.

Bi lahko že prej tako skromno strnil svoje male misli, glede na to, da sodeč po replikah mojega prvega posta sploh prebral nisi, kaj šele razumel. Obesil na povsem trivialne zadeve in taktično izmuznil iz debate.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, zdaj sva oba zadovoljna.

Če te bo pa zamikalo pa malo bolj podrobno preglej prejšnjo stran, sem limal linke o švicarjih ki so pred kratkim z zakonom predpovedali burke, zna bit zanimivo kako se bo razpletlo to vse skupaj.

Pomojem jih bodo zdaj slišali s strani vodenoglavih liberalcev ki sploh ne bivajo tam - bom pa o tem kaj več spisal kasneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivnorc, ti si pa res en *.fob, kaj? Ali je kaj, česar se pravzaprav ne bojiš?

Se opravičujem, če sem brcnil v temo, ampak uspel sem prebrati samo eno stran te teme, pa mi je dobesedno ratalo slabo. Srečno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Zivnorc pravi:

..ne vem, kaj tu ni jasno.

VSAK migrant, ki je prišel v EU, je prišel z namenom. ... namenom širiti vero, na način, kot je bilo že opisano. Vsaka njihova ženska bo TU rodila 9-17 otrok, ki jih verjetno ne bodo vzgajali v kaki katoliški šoli...al pa v vrtcih, ampak jih bodo vzgajali STROGO po njihovih načelih (ni nujno da po njihovi veri), ki so radikalni, pristranski in neiskreni (citiram tebe..  ;)   )...

...če že bo v vrtcu s tvojim otrokom ali vnukom, bo lahko z njimi prijatelj... se bo družil in igral z njimi... nobenemu nič... AMPAK, ko bo prišel trenutek, bo brezkompromisno zabodel nož v hrbet TVOJEGA otroka... v TVOJEM kraju.... mogoče celo na TVOJEM domu...

Val migrantov.... ki se vali v EU je samo seme, ki bo vzklilo in obrodilo....in ponovno...in ponovno.... dokler se ne doseže kritična masa, ki je potrebna za recimo "revolucijo".... in potem ni več rešitve. ... kot atomska bomba. Potrebna je kritična masa Plutonija, da se lahko sproži verižna reakcija... pod kritično maso se ne zgodi nič... bombo lahko mečeš po tleh... daješ v ogenj.. tolčeš po njej... nič... ko ima določeno kritično maso, se lahko šele sproži verižna reakcija... in BUUUUMMMM!!!!!

... vsi ti teroristični napadi v Franciji recimo, se mi zdijo popolnoma neorganizirani s strani posameznikov in manjših terorističnih skupin... to je samo "maneverska municija" z namenom zastraševanja....kot da se jim preveč mudi .... tisti pravi premišljeni udar nas šele čaka, ko bodo izpolnjeni pogoji, kot sem omenil. .... in to se bo zgodilo v enem trenutku, povsod hkrati!!!... kot v najhujših morah... kot v znanstveni fantastiki v kakem filmu.

as ti kej čudnega pojedu?

A se ti ne zdi da mamo dovolj lastnih problemov in "naših", ki so nam zarili nož v hrbet?

Al si babo Vango bral?

Migranti so problem, vendar delati paniko se mi zdi zelo nevarno, spodbujati sovraštvo, da je bolje vsakega "arabca" odstranit, ker je potencialni terorist, pa močno neumno.

A misliš, da preostali svet nima dovolj orožja in vojaške moči, da bi lahko gladko izbrisal par držav s sveta?

Previdnost in premišljeni ukrepi niso odveč. sejati paniko in paranojo pa pri tem nič ne pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA.

DA.

NE.

:hmm:  DA in NE.

DA ....in spet NE.

DA ...ker nič ne ukrepamo.

 

...in ja.. glede panike...

...vedno in povsod se najdeta najmanj dva tabora...eni ZA...eni PROTIi... večina je za NE VEM....

...in zmaga tisti, ki je močnejši... tisti " NE VEM" pa pol pizdijo, zakaj je tako...  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

norc, je mislim da tabora za priseljevanje ni. je tabor strogo proti in ostali. Ostali se IMO delijo v tiho večino ki je po malem proti, in tiste ki pravimo da je kar je, in je treba razseljenim nekako pomagat da ne pocrkajo na mrazu. Da je treba zadeve uredit in umirit situacijo na viru. Pariške pizdarije so RAZLOG da folk s culami beži. Večina bežečih je v takem strahu živela že leta in leta. zdej je pač poču film in so šli. V nikdjerdom

 

ja vem vsi imajo ajfoune in polne žepe vijolčastih soldov..... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

.... pa sej... poglej v parlament... pol jih je gejev... pol pa pedrov....

...prov je, da pridejo musliji!

Zakaj te motijo geji? Več kot jih je, več bab nam ostane.

 

pred 1 uro, Aynach pravi:

>Kar sem napisal, so dejstva, kar se bo zgodilo....

Žal se motiš in nimaš prav. Tvoje ideje ne temeljijo na ničemer drugem, kot na osebni domišljiji. Nimaš nobene podlage, razen grenkega privdiha subjektivnega pogleda malega človeka, izgubljega v paranoičnem vsakdanu.

...

Lep primer kako ena nacija izpodrine z nataliteto drugo nacijo je Kosovo. Podobno se godi Makedoncem.

Drugače se pa povečini strinjam s tvojimi zadnjimi posti in ti dam prav, da je več migrantov pribežalo sem iskat lepši jutri kot izvajat teroristične napade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anton Komat je reden kolumnist revije Zarja, kjer je objavil kolumno, ki je pritegnila pozornost mnogih. Preberite, njegovo misel ... Medtem ko Evropo preplavljajo valovi tujcev, se v ozadju plete katastrofalen scenarij globalnega totalitarizma korporacij. Resnično zaudarja po fašizmu. Ali čutite železno pest na tilniku?

V soboto, 10. oktobra 2015, se je na ulice Berlina zgrnilo 250.000 protestnikov. To so bile ene najbolj množičnih demonstracij državljanov Nemčije po drugi svetovni vojni. Ste morda kje v naših medijih zasledili to novico? Verjetno ne. Ali so v TV in radijskih hišah organizirali razprave, javne tribune, za javnost odprte oddaje ali karkoli že o tej pomembni temi? Ne. Množične demonstracije so bile tudi v Londonu, Amsterdamu in drugih prestolnicah. Ali veste kaj o tem? So poklicali naše politike, tako pozicijo kot opozicijo, za komentarje o dogajanju v Berlinu? Ne. Če o tem niste bili obveščeni, smo bili vsi ponovno priče zapovedanemu medijskemu molku in totalni cenzuri. Še en dokaz, da je totalitarizem na pohodu. Tokrat je globalni in močno smrdi po globalnem fašizmu.

Begunci, oziroma ekonomski migranti, oziroma organizirano preseljevanje narodov v svojih posledicah prinaša »Zaton Zahoda«, če uporabim kar naslov knjige genialnega Oswalda Spenglerja. Berite to knjigo in ne bo vam žal, ker boste spoznali prihodnost, ki nas čaka.

Največja nevarnost za Evropo, ki jo je že leta 1922 napovedal filozof Spengler, je bil nihilizem, ki v politiki pomeni prevlado bankirjev, borz in lažnega bogastva, ki ga rišejo finančniki. Nihilizem se začenja s siromaštvom idej in izničenjem kulture, sklene pa se s tehnokracijo bankirjev.  To, kar imamo danes, je nekaj povsem drugega kot zamisel Evrope, ki jo je zagovarjal veliki državnik Charles de Gaulle. Bil je teoretik »Evrope domovin in ljudstev«, »Europe des patries«, od Atlantika do Urala. Evropa bi se morala začeti od ljudstev, iz njihovega demokratičnega izraza skozi volitve, ne pa z izničenjem nacionalne suverenosti držav članic in parodijo demokracije.

 Evropejci proti sporazumu, birokrati EU za sporazum

Toda vrnimo se k demonstracijam v Berlinu. Razlog zanje so bili tajni sporazumi med ZDA in EU, ki nosijo naslov TTIP in TISA. O njih sem na teh straneh pisal že julija 2014. Medtem se je zgodilo marsikaj novega, kar sem vam dolžan povedati. Če boste brezbrižni, se vam bo hudo pisalo. Ne vem, kako boste tako držo zagovarjali pred neizprosno poroto svojih otrok.

Vseevropsko gibanje ECI (Europien Citiziens Initiative), ki predstavlja 230 organizacij civilne družbe iz 21 držav, je zbralo (tudi v Sloveniji) več kot tri milijone podpisov zaskrbljenih Evropejcev proti sporazumom. Toda evropska komisija je dne 10. 9. 2015 uradno zavrnila sprejem zahtev ECI z besedami: »Vaš predlog je izven okvirov moči evropske komisije, da bi pripravila predlog za legalni ukrep.« Pa saj to ni res!!! Kdo torej vlada EU? Zakaj smo člani zveze, ki ne predstavlja več svojih državljanov?

 Prazno govoričenje v Bruslju

Ko sem brkljal po medmrežju, sem v zvezi z demonstracijami v Berlinu našel več kot 450.000 zadetkov.  Na dan demonstracij je nemški minister za gospodarstvo objavil odprto pismo, v katerem miri organizacije civilne družbe, sindikate in javnost, da so vsi njihovi strahovi odveč, kajti oblast je »resno obravnavala« njihove pripombe. No, v pojasnilo tega praznega govoričenja naj navedem izjavo komisarke EU za trgovino Cecilie Malmstrom, ki je na vprašanje ECI »zakaj se pogajanja nadaljujejo ne glede na množične proteste civilne družbe in državljanov EU« odgovorila: »Mojega mandata mi niso podelili evropski državljani.« Oho, priznanje iz prve roke, da v EU vlada klika, ki je niso izvolili ljudje.

Gospo komisarko sprašujem: »Kdo vas je imenoval, torej na ukaz koga odločate?« Sprašujem pa tudi naše izdajalske poslance v evropskem parlamentu, razen edinega, ki je proti: »Ali ste prodane duše pozabile, da vaš rod izvira iz Slovenije?« Naši poslanci molčijo, kajti molk vse bolj postaja način komunikacije. Že citirana evropska komisarka je po demonstracijah sicer objavila uradno izjavo, v kateri piše, da »predlaga odgovornejšo trgovinsko politiko«. Neverjetno, že januarja 2015 smo poslušali podobne izjave evropskih birokratov, ti so zagotavljali »večjo transparentnost vsebin pogajanj za javnost«, ki pa naj bi bile v večini dostopne ne prej kot  leta 2016! Zakaj tako pozno in kaj smo doslej od teh obljub dobili? Nič razen večno ponavljajočega se frazarjenja. Zanimivo, da so se ta čas dvignili tudi poslovni lobiji, npr. združenje Business Europe, ki predstavlja podjetja iz vseh evropskih držav. Opozarjajo na izjemno negativne posledice sporazumov TTIP in TISA predvsem na mala in srednje velika podjetja v EU, ki trgujejo na mednarodni ravni.

 »Komite« nad evropskim pravnim redom?

Na začetku februarja 2015 je potekal 8. krog pogajanj TTIP. Glavna tema so bili sanitarni in fitosanitarni standardi, torej obstoječe »tehnične ovire« EU pri trgovanju. Omenjanje tehničnih ovir pomeni, da je vse podrejeno profitnim interesom ameriških korporacij. Začelo se je govoriti o nekakšnem skupnem »komiteju« obeh strani, ki da bo nadnacionalen, tako kot so seveda nadnacionalne korporacije. Skratka, »komite« (ki spominja na partijski komite) bo nad pravnim redom držav EU, ki ne bodo imele več pravice nadzora nad kakovostjo okolja, kmetijskih pridelkov in živil.

Birokrati EU seveda še naprej ponavljajo laži o »harmonizaciji standardov in regulative« med EU in ZDA, čemur sedaj pravijo »regulatorna koherenca«.  Ta čudežni novokomponirani izraz naj bi pričaral »bolj trajnostno naravnan in bolj zdrav prehranski sistem«. Saj nismo bebci. Vsiljena resnica prihaja z druge strani Atlantika v obliki znižanja standardov EU, kar bi ameriškim korporacijam omogočilo kopičenje dobičkov na račun sesutja zdravstvene varnosti in prehranske suverenosti Evropejcev. In ne samo to, ti sporazumi bi odprli legalno pot globalnemu bioterorizmu in agroterorizmu korporacij.

 Sporazum o pravicah korporacij

Znameniti Nobelov nagrajenec, ekonomist Paul Krugman, piše, da pri TTIP sploh ne gre za trgovinski sporazum: »To je sporazum o pravicah korporacij.« Njihov cilj je jasen, ohromiti države, zlomiti sindikate, znižati mezde in brez sankcij onesnaževati okolje. Znani ameriški kolumnist in aktivist Jim Hightower pa je izjavil: »TTIP je globalen puč korporacij proti ljudem!« TTIP nima tako rekoč nobene povezave s prosto trgovino, ki je le cenena fraza za miritev ljudstva.  

Posebne zahteve ZDA

Kljub tajnosti pogovorov je v javnost pricurljalo nekaj posebnih zahtev ameriške industrije, ki so vse usmerjene v odpravo ostrejših varnostnih standardov EU. Poglejmo si nekatere:

Tretiranje mesa s klorom (znani klorirani piščanci); polnjenje svinjine s slanico, ki omehča meso in hkrati poveča prodajno težo; obsevanje zelenjave z žarki gama, ki uničijo bakterije (npr. špinačo požanjejo, obsevajo in takoj zamrznejo).

Dovoljenje za uporabo raktopamina, ki učinkuje kot rastni hormon, pri živalih na velikih farmah. Uporaba te snovi  je prepovedana v 160 državah.

Hitrejši postopki izdaje dovoljenj za gensko spremenjena semena rastlin, ki so namenjene za živalsko krmo.

Sprostitev uporabe stranskih produktov živali za potrebe prehrane in kozmetike. Mednje poleg vitaminov in hormonov sodijo številne snovi, kot so: kolagen, keratin, olje jeter morskih psov, olje morskih želv, hidrolizirani živalski proteini, placente itn.

Dovoljenje za trženje kloniranih živali in njihovih mladičev.

Znižanje standardov za množično rejo živali. Že po sedanjih standardih EU se nad živalmi dogajajo nezaslišani zločini (minimalen prostor, žaganje zob, rezanje repov in mod brez anestetikov), vse zaradi zmanjševanja stroškov. Cilj, ki mu je podrejeno vse,  je čim večja »proizvodnja« živali.

Odprava »previdnostnega načela«, ki je osnovno načelo biotske in kemične varnosti v  EU. S tem bi padla zadnja zavora  EU pri uporabi najnevarnejših pesticidov, kot je npr. paraquat. Paraquat je v ZDA v široki uporabi, v EU pa je njegova uporaba prepovedana od leta 2008. Mimogrede, s tem strupom si je vzelo življenje na tisoče Indijcev, ki jih je teror Monsanta pognal v samomor.

Odprava omejitev in prepovedi tehnologije za hidravlično drobljenje (fracking), ki ni dovoljena v večini držav EU.

Spremembe sedanje regulative EU pri trženju izdelkov farmacevtske in kozmetične industrije.


Bodite pozorni!

Določila TTIP in TISA naj bi postala najvišji mednarodni pravni instrument. Skratka, pošast WTO bi s pomočjo TTIP in TISA razprostrla svoj mrtvaški prt nad varnostno zakonodajo držav EU. Vsebine, ki jih zaradi množičnih protestov ne bodo spravili skozi TTIP, bodo seveda vnesli v TISA, ki bo ostal skrivnost še pet let po podpisu.

Živimo sredi usodnih in prelomnih zgodovinskih dogodkov. Medtem ko Evropo preplavljajo valovi tujcev, se v ozadju plete katastrofalen scenarij globalnega totalitarizma korporacij. Resnično zaudarja po fašizmu. Ali čutite železno pest na tilniku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, demonstracije proti aktualni politiki, EU, ZDA, WTO... kje, kdaj , koliko?

Verjetno ene 20 ljudi, vsi ostali pa: "mi živimo dobro, se nas ne tiče"

Včasih moraš žrtvovat prst, da obdržiš roko, oziroma kasneje moraš žrtvovat roko, da obdržiš življenje, ko je prepozno, je prepozno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začneš lahko kar v nedeljo:

greenpeace.png

 

 

"Kako hitro je zdaj? // How soon is now?" (The Smiths)

 

Zdaj bi namreč moralo biti zmanjševanje izpustov toplogrednih plinov ter spodbujanje prehoda na čistejšo, varnejšo in dostopnejšo energijo za vse ena izmed glavnih prioritet vseh svetovnih vlad. A žalostna realnost kaže, da temu ni tako. Soglasno opozarjanje znanstvenikov očitno ni dovolj, da bi sprožilo takojšnje ukrepanje - zato je odgovornost na nas, državljanih, da stopimo skupaj in odločno zahtevamo spremembe.

Ena od priložnosti bo že naslednjo nedeljo, dan pred začetkom srečanja svetovnih voditeljev na podnebnem vrhu v Parizu, ko se bomo ljudje v tisočih mestih po celem svetu zbrali, da bi zahtevali odločno politično ukrepanje za reševanje problema podnebnih sprememb.

Največji predvideni shod je bil načrtovan v samem središču dogajanja, v Parizu, a so ga morali zaradi nedavnih dogodkov žal odpovedati. Zato pa je še toliko bolj pomembno, da drugod po svetu stopimo skupaj in povzdignemo glas v imenu vseh.

Pridruži se nam na Kongresnem trgu v Ljubljani, v nedeljo, 29. 11. 2015, ob 11. uri.

Tvoja udeležba je zelo pomembna - navsezadnje zares velja misel Roberta Shawa: “Največja grožnja našemu planetu je prepričanje, da ga bo rešil nekdo drug”. Nikogar drugega ni, sami moramo od naših voditeljev zahtevati, da sprejmejo svoj delež odgovornosti in naš svet usmerijo na pot 100 % obnovljive energije, ki bo dostopna vsem. Ne pozabimo - zgodovina nas uči, da samo tam, kjer je močan javni pritisk, tam se bo našla tudi politična volja.

Na dogodku nas bodo nagovorili, glasbenik in kolumnist Miha Blažič N'toko, pilot, alpinist in fotograf Matevž Lenarčič, geograf in pedagog Dušan Plut, vodja Greenpeacea v Sloveniji Nina Štros, direktor in vodja raziskav v podjetju Aerosol Griša Močnik, direktorica Umanotere Gaja Brecelj, direktor podjetja Donar Matej Feguš, generalni vikar pomožni škof msgr. dr. Franc Šuštar, župan Ljubljane, Zoran Janković in drugi.

Ob 10.00 uri bomo pričeli z delavnico izdelave transparentov, kjer boste na platno lahko izlili svoja sporočila. Tekom dogodka pa bodo tudi za otroške ročice na voljo različne ustvarjalne delavnice. 

Podnebni shod (c) Greenpeace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podnebne spremembe nas opominjajo na neizogibno dejstvo, da živimo skupaj na enem in edinem planetu, ki ga imamo na voljo. Zahtevajo torej globalen boj, ki sega dlje od »le okolja« - ko stopamo za podnebje, namreč stopamo tudi za pravičnost, enakost, človekove pravice in dostojno delo. Ta boj ni več daleč v prihodnosti, je tu in zdaj - in odločitve sprejete na podnebnem vrhu so eden izmed pomembnih mejnikov tega boja.

Pridruži se največjemu dnevu demonstracij v zgodovini boja proti umazani energiji, ki duši naše skupnosti, ter k udeležbi povabi še prijatelje in družino.


Se vidimo v nedeljo, mi bomo tam!

Ekipa Greenpeaca v Sloveniji


P.S.: Dogodek soustvarjamo Umanotera, Kulturno ekološko društvo Smetumet in Greenpeace v Sloveniji, skupaj s prizadevnimi posamezniki in civilno-družbenimi organizacijami.

Dodatne informacije o dogodku: spletna stranFacebook dogodek oz. spletna stran svetovnega gibanje Global Climate March

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 11. 2015, Aynach pravi:

Kdor dovolj močno gleda, vidi stvari ki jih ni.

Kdor pa gleda površno, spregleda stvari, ki jih ne bi smel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, yamamoto said:

Kdor pa gleda površno, spregleda stvari, ki jih ne bi smel.

Pomojem je ravno površnost razlog za nepotreben preplah in teorije zarote.

Imamo to srečo da možgani prepoznavajo vzorce in prihajajo do hitrih neracionalnih zaključkov, včasih pride prav, včasih pa nas zavede. Če si determiniran, da boš našel povezavo med slabim internetnim prenosom podatkov in sosedovo kosilnico, lahko samega sebe natreniraš, da vsakič ko se loti kositi trave, dobiš občutek da laufa počasneje.

https://www.youtube.com/watch?v=sHCHEykUxP4

 

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 35 minutami, Aynach pravi:

Pomojem je ravno površnost razlog za nepotreben preplah in teorije zarote.

Imamo to srečo da možgani prepoznavajo vzorce in prihajajo do hitrih neracionalnih zaključkov, včasih pride prav, včasih pa nas zavede. Če si determiniran, da boš našel povezavo med slabim internetnim prenosom podatkov in sosedovo kosilnico, lahko samega sebe natreniraš, da vsakič ko se loti kositi trave, dobiš občutek da laufa počasneje.

https://www.youtube.com/watch?v=sHCHEykUxP4

 

Jaz sem bolj mislil na banano, ki se nahaja na tvoji poti medtem, ko gledaš seksi punco na drugi strani ulice.

Popravljeno . Popravil yamamoto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla zadela si srž problema,če bi dodala še črno zlato bi zajela vse zaradi česa se vse to sranje sploh dogaja !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogovi so nam poslali migrantsko krizo, da smo spregledali v kakšni krizi je cel svet.

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, ko vemo, kam nas rinejo in kdo stoji za tem načrtom, so naše edino orodje množični protesti. Tako kot to počne Greenpeace na področju varstva okolja, bi morali postaviti zahteve tudi na področju sprememb političnega in ekonomskega sistema. Čudi me, da se na tem področju stranka ZL tako malo angažira, saj bi si s tem zagotovo nabrala več podpornikov. 

Za začetek pa bi bilo zelo spodbudno, če bi se napovedanega zborovanja Greenpeacea udeležilo čimveč ljudi. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, yamamoto pravi:

Zdaj, ko vemo, kam nas rinejo in kdo stoji za tem načrtom, so naše edino orodje množični protesti. Tako kot to počne Greenpeace na področju varstva okolja, bi morali postaviti zahteve tudi na področju sprememb političnega in ekonomskega sistema. Čudi me, da se na tem področju stranka ZL tako malo angažira, saj bi si s tem zagotovo nabrala več podpornikov. 

Za začetek pa bi bilo zelo spodbudno, če bi se napovedanega zborovanja Greenpeacea udeležilo čimveč ljudi. 

 

:yea2:

bog.jpg

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!