Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

pred 1 uro, Scarabeo 500 pravi:

Seveda je provokacija ampak z njo so na nekaj pokazali, na problem v nekaterih mestih. Če bi se sprehodili po mestu z večinskim angleškim prebivalstvom, bi bila reakcija, ne.

A so zdaj slabi, ker hočejo pokazati na probleme?

Bi ti želel živeti v takem mestu, bi si upal nositi simbole krščanstva. Kakor koli razmišljaš to je le angleška zemlja in zakaj bi se počutili ogrožene na lastni zemlji.

Scarabeo

V globalu se strinjam s tabo ,po drugi strani pa te vprašam kolikokrat pa hodiš z velikim križem po mestu ......zame je to provokacija če si musliman al pa če nisi ,mene osebno bi to zmotilo ker mi za cerkev in njene simbole (bom rajši tih) ....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

V globalu se strinjam s tabo ,po drugi strani pa te vprašam kolikokrat pa hodiš z velikim križem po mestu ......zame je to provokacija če si musliman al pa če nisi ,mene osebno bi to zmotilo ker mi za cerkev in njene simbole (bom rajši tih) ....

 

Če te moti veliki križ te bo motil tudi mali na verižici ali obešen okoli ogledala v avtu ali uhan v obliki križa in zakaj bi to skrival v svoji deželi pred tujci, ki ne sprejemajo tvoje kulture. 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Scarabeo 500 pravi:

Če te moti veliki križ te bo motil tudi mali na verižici ali obešen okoli ogledala v avtu ali uhan v obliki križa in zakaj bi to skrival v svoji deželi pred tujci, ki ne sprejemajo tvoje kulture. 

Scarabeo

Prov....vse pobit:P,je zdaj bolje ....:)

P.s. strinjam se s tabo ,samo na to določeno situacijo v linku imava pač drugačen pogled in mnenja .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjava, da se ne povsem strinjava. :D

Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Borutt pravi:

Moram res napisati, da je vsakdo, kateri ne razmišlja s svojo glavo, podvržen masovni histeriji ? 

To velja za vse religije, ideologije, fanatično strankarsko pripadnost, sovraštvo do vseh drugačnih itd. V vseh primerih gre za manipulacijo z rajo, zato, da jih lažje jebejo. Amen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sovraštvo poraja drugo sovraštvo ... ljubit bi se moral .. če povem v prevodu v staroslovanskem narečju ... "nek se jebu"

:ninja:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 1. 2016 at 15:17, maus pravi:
pred 9 urami, maus pravi:

sovraštvo poraja drugo sovraštvo ... ljubit bi se moral .. če povem v prevodu v staroslovanskem narečju ... "nek se jebu"

:ninja:

 

A je Preuc že dol prletu :?

 

To bi naš narod rabu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli obrnete - zaenkrat še nismo muslimanska država !

Nič nimam proti nobeni veri, le naj bo v svojem času in prostoru !

Če  pa ti nudi še neko uteho in zadovoljstvo - toliko bolje za tebe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Igi Pop pravi:

Jaz bi ukinil simbole vseh religij in ideologij v javnosti. Naj jih nosijo doma. Vsi.

 

 

pred 10 urami, Igi Pop pravi:

To velja za vse religije, ideologije, fanatično strankarsko pripadnost, sovraštvo do vseh drugačnih itd. V vseh primerih gre za manipulacijo z rajo, zato, da jih lažje jebejo. Amen.

A pol lahko lajbič nosim samo doma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Moram res napisati, da je vsakdo, kateri ne razmišlja s svojo glavo, podvržen masovni histeriji ? 

....ne, lahko pa napišeš kakšno je tvoje veleumno mnenje o migrantski krizi, da vidim, če si sploh kompetentna oseba za dodelitev statusa " ne ovca " :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod prvo, vera je droga! Droga vpliva na možgane! Ljudje z okvarjenimi možgani ne mislijo več s svojo glavo.
Blebetanja o utehi in podobne pravljice in pravici verovanja so zame (poudarjam zame, da ne bo spet kdo popizditis fasou!) enaka pravici umobolnih in nikakor ne bi smele biti enačene s polno opravilno sposobnostjo in volilno pravico.

Ker pa vsakdoo rabo kdaj pa kdaj mali odklop, da se spočije od norišnice sveta, ima seveda vsakdo pravico, da se v intimnosti svojega doma ali drugega prostora včasih malo opija. Ali je to kozarec alkohola, rolca trave, granitna kocka ali vera se me pravzaprav ne tiče. A ostane naj v določenem prostoru, zaprtem krogu, kjer ne vpliva na življenje drugih.

Nošnja kakšnih simbolov, recimo križca ali meseca na verižici, vtetovirane 3 šestice ali kakšne druge stvari s tetoviranimi zgodbami in pravljicami vred so v intimnem prostoru posameznika. Za pestrost in ogled pisanosti sveta in nemoteče za tiste, ki jih ne meče paranoja. Prav tako pomaga k pestrosti, tolerantnosti in spoznavanju vsak dogodek, ki na primeren način v obliki predstave, družabnega dogodka ali drugače prikaže različne običaje ipd.

Preseravanje z vero in posiljevanje države in državljanov z njo pa je peesdarija vseh peesdarij, ki bi jo bilo nujno ukiniti.
In tu RKC ni prav nič boljša od katerekoli druge cerkve. Zato protestov na osnovi, naj se nekdo obnaša primerno tej kulturi in veri ne jemljem kot protest zrelih ljudi, temveč le kot nasprotovanje druge skrajnosti, ki se čuti ogrožena v svoji dominaciji.

Bi kar z Mausovimi besedami povedal o medsebojni ljubezni, da naj se lepo jebejo vsi!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče dogodkov v Lutnu. Ja mi je ljubo mesto, ker sem bil nekaj časa tam.
Sprehod zelencev s križem in talanje letakov je meni enako kakršnikoli drugi procesiji ali reklamni predstavitvi za pridobivanje novih potrošnikov, strank. Kot tak in če je prijavljen, po prisotnosti policije sklepam, da je bil pohod legitimen, mora biti tudi toleriran s strani drugače mislečih. 
Ko so bili v Munchnu protilovski protesti v času velikega lovsko ribiškega sejma smo se lovci v zelenem lepo mirno sprehodili skozi gručo zborujočih protilovcev, ker so bili pač na poti v lovski muzej. Mirno in dostojanstveno iz obeh strani. Tako bi moralo biti tudi v Lutnskem primeru in podobnih.
Problem je psihologija množic, ki pritegne, citiram Borutta, vakum v glavah. Tu pa bi morala vmes poseči restrikcija tistih, ki morajo (no ja, naj bi) skrbeti za državljane, torej države! In to za vse enako!!!

S tem pa pravzaprav pridemo do vira problema, politikov, ki se grebejo na vrh države za dostop do korita. In te, da so taki kot so, volijo voli iz omenjene vakumske grupe. Pa smo v začaranem krogu imenovanem globoko govno.

Torej puhloglavci ala seširček&co,

"Shut your fucking mouth, and use your fucking brain"!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12661871_10208872137749134_4672978331338

Marketinška poteza Cerarjeve vlade.

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Kmet2 pravi:

12661871_10208872137749134_4672978331338

Marketinška poteza Cerarjeve vlade.

Ne sam Cmerarjeve, kar vseh v zadnjih dveh desetletjih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Stara dama, ki je preživela drugo svetovno.. potem mora pa tole sranje prenašat, in tele smrkovce (muslimane,turke).. Lepo je povedala, nemčiji ne bo uspelo,...

Realnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno grejo stvari naprej tako, kot hočejo države, lastnice veta v OZN, ki so tudi krive za večino gorja, ki se dogaja po svetu. Rusi in Amerikanci, ki so ljudi nagnali z njihovih domov, se delajo francoze in jim niti na misel ne pride, da bi zanje poskrbeli, Evropa, ki bo na koncu vso to njihovo lumparijo pokasirala, pa je tiho in ne ve kaj bi sama s sabo.

Kar se pa tiče migrantov,  bi lahko Nemčija in tiste države, ki jih potrebujejo,  v Turčijo poslala svoje kadrovike, ki bi jih nabrali, nato pa z ladjami in letali odpeljali naravnost na delovna mesta, ne pa, da jih po nepotrebnem vlačijo po mrzlem in blatnem Balkanu, potem pa Sloveniji pošiljajo opomine zaradi nespoštovanja migrantske zakonodaje.

Tudi Nemcem se pozna, da je med njimi vedno manj tistih pravih Nemcev, ki so še znali delati tako kot se spodobi.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, yamamoto pravi:

...

Kar se pa tiče migrantov,  bi lahko Nemčija in tiste države, ki jih potrebujejo,  v Turčijo poslala svoje kadrovike, ki bi jih nabrali, nato pa z ladjami in letali odpeljali naravnost na delovna mesta, ne pa, da jih po nepotrebnem vlačijo po mrzlem in blatnem Balkanu, potem pa Sloveniji pošiljajo opomine zaradi nespoštovanja migrantske zakonodaje.

Tudi Nemcem se pozna, da je med njimi vedno manj tistih pravih Nemcev, ki so še znali delati tako kot se spodobi.

Če bi Nemci res potrebovali delovno silo, bi lahko enostavno ukinili omejitve za zaposlitev Hrvatov, Srbov, Makedoncev, Romunov, ..., ki bi z veseljem prišli delat k njim (vsaj večina) in ne dobro živet na račun sociale kot večina teh ekonomskih migrantov.

Evro politiki so tokrat popušili na celi fronti. Njihove laži lahko otiplješ, tako so debele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, nazo13 pravi:

Če bi Nemci res potrebovali delovno silo, bi lahko enostavno ukinili omejitve za zaposlitev Hrvatov, Srbov, Makedoncev, Romunov, ..., ki bi z veseljem prišli delat k njim (vsaj večina) in ne dobro živet na račun sociale kot večina teh ekonomskih migrantov.

Evro politiki so tokrat popušili na celi fronti. Njihove laži lahko otiplješ, tako so debele.

......tudi omenjenim je standard zrasel in niso več tako poceni delovna sila ????? .............. so aktualni migranti bolj poceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iznašel sem način kako se ubranit migrantov. Če pokličete v naslednjih 10 minutah vam samo za 9,99€ poleg zaščitne kape podarimo še svinjski ocvirek.

FB_IMG_1455276030269.jpg.b256c9a9adee654

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... še vsem se nam bo kolcalo, ker se ta kriza ni začela reševati mnogo prej, kot je nastala ....

Emti politike in njihov ego !!!!!!

Pejte sami na bojno polje in se grizte in praskite, orožja vam tako ne bi dal,

pa ograjo bi okoli vas napeljal in sputil vanjo ene 3kV !!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!