Skoči na vsebino

Ta hudi nakedi


builder

Priporočene objave

katerega zanima zadnji test nekedov, naj si prebere

 

p.s. nemška hrvaščina :kva1: , Kawasakijevci, izpustite ga, ker bo joka in stoka :kva2:, moderator pa tudi neu preveč zadovoljen :smoke: , in vem, da je to tema SX, saj Dami34 pravi, da agregat je isti :kva2:

post-45006-0-90105600-1441968454_thumb.jpg

post-45006-0-19159200-1441968480_thumb.jpg

post-45006-0-90805700-1441968509_thumb.jpg

post-45006-0-33917400-1441968532_thumb.jpg

post-45006-0-99719600-1441968554_thumb.jpg

post-45006-0-60906400-1441968586_thumb.jpg

post-45006-0-06757200-1441968612_thumb.jpg

post-45006-0-63103700-1441968640_thumb.jpg

post-45006-0-65848500-1441968668_thumb.jpg

post-45006-0-31992600-1441968697_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katerega zanima zadnji test nekedov, naj si prebere

 

p.s. nemška hrvaščina :kva1: , Kawasakijevci, izpustite ga, ker bo joka in stoka :kva2:, moderator pa tudi neu preveč zadovoljen :smoke: , in vem, da je to tema SX, saj Dami34 pravi, da agregat je isti :kva2:

če ni Z1000SX med njimi, ne vidim nobene potrebe, da limaš v dotično temo. Biker77 počisti prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ni Z1000SX med njimi, ne vidim nobene potrebe, da limaš v dotično temo. Biker77 počisti prosim.

sm šele pol videl, zato sem popravljal, vrjamem pa tudi, da če bi zmagal, neb blo problemov :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm šele pol videl, zato sem popravljal, vrjamem pa tudi, da če bi zmagal, neb blo problemov :kva2:

v bistvu, bi ti predlagal, da prilimaš v temo kjer je Z1000 :P, namreč 2014 so naredili novega nekeda in novega SX, in njune poti se ločujeta. Je pa res, osnova je še vedno agregat z1000 , predstavljen leta 2010.

 

Če se ti pa da, je na netu kupe primerjalnih testov, kjer je udeležen SX, tako s superpotovalniki (VFR1200), kot s superšpotniki (ZX10, R1) pa je povsod dokaj pohvaljen, kar odraža mojo trditev, da ni nikjer najboljši, je pa zanimiv sklop, ki se lahko primerja z različnimi grupami motorjev in lahko zadovolji neprezahtevnega dirkača/potovalca/skratka uživača :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se je z BMW-jem najlepše peljati ampak sam bi rekel, da je največja zverina med temi KTM tudi številke govorijo tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2, 3 in 4 objavo tut lahko radiraš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v nemških revijah večinoma poleg absolutnega vrstnega reda objavijo še t.i. price/performance vrstni red, kjer pa bi bil vrstni red drugačen. ktm in aprilia bi zaradi visoke cene bila nižje uvrščena, honda in kawasaki višje, zmagal bi pa po moje suzuki, ker za svoj denar nudi kr dober paket...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistvo tega testa je, da je osem let star model od Honde boljši od novega Kawasakija.  Ni potrebno brisat.  :D

meni ni...sem z obema prevozil več kot le par sto kilometrov...je pa res, da ima vsak svoje pluse in minuse...če mi denar ne bi bil problem, bi zagotovo probal superduka...ko pa moraš upoštevati tudi faktor cene (pa še česa), pa ostanejo v ožjem izboru samo japonci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno vsaj po videzu najlepša Aprilia, samo kaj ko je 1100 mucho $$$. Zanimivo, na MNC je bila zmagovalka Tuono V4R1000, 1100 naj bi bila pa samo še izboljašana... Me pa zanima, kdaj mislijo pri Yamahi in Hondi narediti kakšno prenovo, meni osebno je bila cb1000r izredno všeč, le vzmetenje bi bilo potrebno upgrade-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistvo tega testa je, da je osem let star model od Honde boljši od novega Kawasakija.  Ni potrebno brisat.  :D

Men je bla tud boljsa od Z1000. Sam se vseeno ni bila ne vem kaj.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je Z jajc, OK, rešeno tnx

Ni jajc. Ma svoje prednosti in slabosti. Ce hoces da je podoben (po zmogljivostih..pa da ne drajsa vse po tleh) sportakom potem raje poglej evropejce. Drgac so pa vsi cist dobri..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strinjam se z biker77, so dobri in so bolši :glare: , kam kjer spada je pa itak subjektivno mnenje, brezveze razpravljat, če neb rad mel kregunga :kva2:. Pravjo100 ljudi 100 čudi... in pa, da o okusih se ne razpravlja :smoke: . Sam pa bi ta vrstni red mal drgač razvrstu, ampak to je moje mnenje z mojimi izkušnjami, nekdo drug ima zopet drugačne, men je pa itak vse kar se tiče motorjev zanimivo branje, ćeprav ni nujno, da se strinjam s testom. Pač testni voznik drgač čuti od mene :kva2: . Itak narobe :smoke:,  al pa tudi ne :ninja: , če je moj kandidat na vrhu :grim . Karkoli danes od teh "znanih znamk" kupiš, težko brcneš v temo :OK:

 

P.S.   APN je zakon, men še kr :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bla tud boljsa od Z1000. Sam se vseeno ni bila ne vem kaj.

prjatu, pred 100 leti so bili mopedi čist en mau drugačni kot so sedaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!