Skoči na vsebino

BMW S 1000 XR


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

IMG_3251.JPG.f5bda04d743c3cd3b79b01a43a42c159.thumb.jpg.4b11bc50966b66617c31a39268b14dcc.jpg

Priporočene objave

Ja tudi meni ta original izpuh ni slab ampak za mene more bit motor glasen :) Akrapovič za xr-a mi ne sede, nevem zakaj, mogoče je prevelik proti originalu... 

Sem pa danes zmontiral še drugo stran in se super prilega. Spojlerček se skoraj nič ne dotika, je pa res na tesno :) 
IMG_0447.JPGIMG_0448.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tako pozimi je čas za malo sprememb :) 
Dobil sem stopalke sicer za bmw s1000r, ki se ne prilegajo. Ampak z malo dodelave bo tak kot more bit :) sem pa jih vseeno namestil in so za kakšne 2-3cm zamaknjene nazaj, seveda so nastavljive v vse smeri. Mislim da bo zadeva dosti boljša, ker original so bile v napoto, ko sem dal noge na tla. Me pa morda pri teh malo skrbi, ker niso zložljive ampak kar fiksne. 
Ker pa je bil čas sem še namestil nosilec za navigacijo-telefon od interphona, kar na original nosilec na navigacijo ;) 
Še nekaj slik:
IMG_0521.JPG

IMG_0535.JPG
IMG_0536.JPG
IMG_0537.JPG
IMG_0538.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, shark90 pravi:

Tako pozimi je čas za malo sprememb :) 
Dobil sem stopalke sicer za bmw s1000r, ki se ne prilegajo. Ampak z malo dodelave bo tak kot more bit :) sem pa jih vseeno namestil in so za kakšne 2-3cm zamaknjene nazaj, seveda so nastavljive v vse smeri. Mislim da bo zadeva dosti boljša, ker original so bile v napoto, ko sem dal noge na tla. Me pa morda pri teh malo skrbi, ker niso zložljive ampak kar fiksne. 
Ker pa je bil čas sem še namestil nosilec za navigacijo-telefon od interphona, kar na original nosilec na navigacijo ;) 
 

Nujno kupi premične stopalke, s temle fiksnimi sem se vozil ko po jajcih, res je bolj malo verjetnosti, da bi šla na asfalt, sam če bi šla... reskiraj še tistih 20$ pa kupi premične ne bo ti žal.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, HyperJack pravi:

Nujno kupi premične stopalke, s temle fiksnimi sem se vozil ko po jajcih, res je bolj malo verjetnosti, da bi šla na asfalt, sam če bi šla... reskiraj še tistih 20$ pa kupi premične ne bo ti žal.!

Pri meni je pa obratno. Sedaj so gor premične in me moti, da se mi med vožnjo umikajo cevljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, HyperJack said:

Nujno kupi premične stopalke, s temle fiksnimi sem se vozil ko po jajcih, res je bolj malo verjetnosti, da bi šla na asfalt, sam če bi šla... reskiraj še tistih 20$ pa kupi premične ne bo ti žal.!

Ja saj o tem razmišlajm, tudi ob potiskanju motorja je boljše če se stopalke zlagajo noter... To je pač bilo v kompletu :) Glede gumic na stopalkah pa bom videl, prejšnji motor jih ni imel v originalo pa me ni motilo, mogoče bo na tem drugače. Morem še torej te zložljice naročit pa puše naredit pol pa bo to, to. Upam vsaj :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Malo sem brskal in našel tole... Mogoče kdo ve za kateri motor je namenjen ta izpuh oz. kateri model akrapota je? Zgleda zelo glasno :P:) 
gallery_1560_116_56932.jpg

gallery_1560_116_25989.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda mi izpuh z Yamahe R1. In ja, zelo glasen mora bit, glede na to, da nima niti katalizatorja. Moj S1kRR, se v Akrapo racing verziji dere prevec za na cesto. Po eni uri voznje me je glava bolela. Na progi je pa fajn, da upije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/12/2016 at 2:24 PM, HyperJack said:

Nujno kupi premične stopalke, s temle fiksnimi sem se vozil ko po jajcih, res je bolj malo verjetnosti, da bi šla na asfalt, sam če bi šla... reskiraj še tistih 20$ pa kupi premične ne bo ti žal.!

HP je prišel s fiksnimi in jih ne bi zamenjal za premične. Ko se enkrat navadiš, so mnogo boljše, podplat se prime, kot bi bil prilepljen. Do tal z njimi s športnim motorjem vsekakor ne prideš, če ne padeš. :)

Tisto malo porivanja po garaži se pa navadiš, da se ne premikajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motolover pravi:

HP je prišel s fiksnimi in jih ne bi zamenjal za premične. Ko se enkrat navadiš, so mnogo boljše, podplat se prime, kot bi bil prilepljen. Do tal z njimi s športnim motorjem vsekakor ne prideš, če ne padeš. :)

Tisto malo porivanja po garaži se pa navadiš, da se ne premikajo.

HP je cestni športni motor čigar stopalke so postavljene tako da ne pridejo do tal, pri tem ko pri GS.u takoj odpiliš vse, pri XR.u verjetno ni nič kaj drugače, če tudi prestaviš stopalko za kakšno luknjo višje, da ne govorimo ob polno natovorjenem motorju...hopa cupa pa podrgne

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem našel ta izpuh in je od R1, lepo sede na ta motor, mogoče je malo previsoko ampak ok :) Glede stopalk pa sem tudi jaz za zložljive ampak na ebayu sem našel samo en model, da je v kompletu in mi niso všeč. Vse ostale pa se dobi samo stopalko in ne kompleta. Je morda kdo našel kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, shark90 pravi:

Sem našel ta izpuh in je od R1, lepo sede na ta motor, mogoče je malo previsoko ampak ok :) Glede stopalk pa sem tudi jaz za zložljive ampak na ebayu sem našel samo en model, da je v kompletu in mi niso všeč. Vse ostale pa se dobi samo stopalko in ne kompleta. Je morda kdo našel kaj?

Jaz sem gibljivo stopalko kupil posamično lahko najdem če te zanimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, HyperJack said:

Jaz sem gibljivo stopalko kupil posamično lahko najdem če te zanimajo.

Če imaš kaj boljšega od te "stopalke" bi bilo super :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nekaj se dogaja :) Odstranjen katalizator, akrapo čaka na montažo, še prej pa morajo biti namontirani stranski kovčki. Da se vidi kako visoko lahko pride izpuh :) 

IMG_1549.JPG

IMG_1550.JPG

IMG_1548.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff...to pa bo glasno. Pa na remap motorja ne pozabi po koncanem posegu. Pol pa se samo prepricat nase uradnike da vpisejo v homolomo kartoncek.

Tisti del krivin namesto katalizatorja si sam delal?

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vuk76 said:

Uff...to pa bo glasno. Pa na remap motorja ne pozabi po koncanem posegu. Pol pa se samo prepricat nase uradnike da vpisejo v homolomo kartoncek.

Tisti del krivin namesto katalizatorja si sam delal?

Ja je kr glasno :) tako je, motor je tako tik pred prvim servisom, tako da mi bodo uredili ;) cevi so kupljene od firme DominatoR iz poljske :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa exhoup ventil, oziroma loputa, maš dongle?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

Kaj pa exhoup ventil, oziroma loputa, maš dongle?

 

Brez lopute, to sem že odstranil ko je bil gor original.... Je tako narejeno da se samo odklopijo "zajle" elektronika z motorčkom pa ostane gor, tako da ni nobenih napak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, shark90 pravi:

Brez lopute, to sem že odstranil ko je bil gor original.... Je tako narejeno da se samo odklopijo "zajle" elektronika z motorčkom pa ostane gor, tako da ni nobenih napak...

ampak motorček bo delal, ponavadi rabi nek upora ali pri XR to ni problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ameriskem forumu so tudi odklapljali to loputo in jim je javilo napako: 21FA21 - Exhaust flap servomotor adjustment error an diagnostic tooul-u GS911.

Odpraviti se je da z servo buddy-jem pravijo:http://www.skutr.net/servo-eliminators/

Tukaj je pa cela debata:http://s1000xrforum.com/topic/1428-exhaust-valve-servo-modification-deeper-tone/

@shark90 - z odklopljeno loputo si se ti ze vozil naokoli ali?

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, vuk76 said:

Na ameriskem forumu so tudi odklapljali to loputo in jim je javilo napako: 21FA21 - Exhaust flap servomotor adjustment error an diagnostic tooul-u GS911.

Odpraviti se je da z servo buddy-jem pravijo:http://www.skutr.net/servo-eliminators/

Tukaj je pa cela debata:http://s1000xrforum.com/topic/1428-exhaust-valve-servo-modification-deeper-tone/

@shark90 - z odklopljeno loputo si se ti ze vozil naokoli ali?

Ja sem se vozil z odklopljeno loputo ( torej vedno odprta) z original izpuhom nekje 500-700km, pa ni javilo nobene napake, bom pa videl zdaj, če bo ok ali kakšna napaka :) 
Še video zvoka ( ni pa še pritrjeno kot mora bit, samo test) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, shark90 pravi:

Ja sem se vozil z odklopljeno loputo ( torej vedno odprta) z original izpuhom nekje 500-700km, pa ni javilo nobene napake, bom pa videl zdaj, če bo ok ali kakšna napaka :) 
Še video zvoka ( ni pa še pritrjeno kot mora bit, samo test) 

 

Še centralno stojalo dol in je to to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, skalaprava said:

Še centralno stojalo dol in je to to :OK:

Kaj pa vem če bi vzel dol.... Če bi bil kardan bi 100% vzel dol, zdaj pa je kar dobra zadeva za mazanje ketne :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!