Skoči na vsebino

BMW S 1000 XR


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

IMG_3251.JPG.f5bda04d743c3cd3b79b01a43a42c159.thumb.jpg.4b11bc50966b66617c31a39268b14dcc.jpg

Priporočene objave

17 minutes ago, dlicen said:

Hm, jaz sem ga danes vozil in skrajno desno je neko temperaturo kazalo...

ima obe, temp motorja in okolice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda ima, sem peljal testnega, ampak tega nisem gledal.

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/vozili-smo/bmw-s-1000-xr/

7. odstavek:

Od tega, koliko razdalje še lahko prevozite s preostalim gorivom, do temperature zraka v okolici, edino vremenske napovedi za naslednjih 100 kilometrov še ne napove!

 

 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, vandrovec said:

Google naj bi vse vedel ampak nisem našel zanesljivega podatka

 

"Air Sesalna Temperatura je na voljo. Je zelo blizu pravi zunanji temperaturi."

 

http://s1000xrforum.com/topic/163-no-tpms-and-no-outside-temperature-sensors/

To sem tudi jaz videl, samo očitno ne drži,  če lastniki pravijo, da jo kaže. Mogoče ta, ki je to objavil sploh ne ve, da ga ima in kje. :)

Naj en od forumašev, ki si ga lasti, slika in objavi, da razčistimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, motolover said:

To sem tudi jaz videl, samo očitno ne drži,  če lastniki pravijo, da jo kaže. Mogoče ta, ki je to objavil sploh ne ve, da ga ima in kje. :)

Naj en od forumašev, ki si ga lasti, slika in objavi, da razčistimo!

Za tiste ki bodo kupili Xr zaradi moznosti merjenja temperature bo tole odlocilen moment za nakup. Podatek ki je nadvse pomemben, vendar ne cisto tocen glede na mesto senzorja... ......  in za balanco itak nimamo stika z okoljem...

image.jpeg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jest sem si tud nabavu eno novo povisano sipco+ deflektor zraka, pa ni nic pretresljivega. Se vedno nama obcasno sumi v povezavi pri 100km/h (vendar manj kot pri Cardo). Kdo bi vedu zakaj. Ta novo sipco imam v spodnjem polozaju + povsem odprt deflektor, zgornjo uporabljam le ob dezju. Ne vem ce je bila vredna investicija, ker je original kar sprejemljiv glede na vse opravljene preizkuse.

nekaj drugega mi povej, katere gume nas nataknjene na motor?

On 14 September 2016 at 9:25 PM, vuk76 said:

Prej in zdaj. Crna, nizja sipca od powerbronze;zgleda dobro, kak se bo pa obneslo bomo pa se sprobali.

xr_proz.jpg

 

xr_black.jpg

Jest sem si tud nabavu eno novo povisano sipco+ deflektor zraka, pa ni nic pretresljivega. Se vedno nama obcasno sumi v povezavi že pri 100km/h (vendar manj kot pri Cardo). Kdo bi vedu zakaj. Sedaj imam ta novo sipco v spodnjem polozaju + povsem odprt deflektor, zgornjo uporabljam le ob dezju. Ne vem ce je bila vredna investicija, ker je original kar sprejemljiv glede na vse opravljene preizkuse.

nekaj drugega mi povej, katere gume nas nataknjene na motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans nardil 360km pa mam tak tak mnenje o sipci...moram dat originalno gor pa probat. Nekam glasno se mi je dans zdelo.

Gume so se originalne , Bridgestone T30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par jih najdes z podobnimi problemi na DE, UK ter na US forumu. Meni zaenkrat dela brez problema;za vsak slucaj pa bom doplacal podaljsano garancijo ;)

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, dlicen said:

Haha. Lej, v vsakem primeru ima zadnjo besedo denarnica! Ne, v resnici me ful matra tisti goli italijanski v4. ⚡⚡

 

u soboto sm ga gledu od blizu. pa to je nenormalno majhno. tastare tune so bli veliki motorji, v4 pa je za videt midimoto. Divje

Ko sm pogledu MCNjev filmček....verjamem da se vsakemu lahko podre kakšna odmična, me pa zelo zanima, kako bi tako napako obravnavali poprečnemu kupcu, ne MCNju, in kako bi na pripombo da po 5000km u motorju nek trka reagirali slovenski serviserji....je kdo mel kako resno reklamacijo v garancijskem roku? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Cartman said:

pa to je nenormalno majhno.

Ja, vsi to pravijo. Kar je diametralno nasprotno temu, kar rabim jaz. Glede mer je v tej grupi ktm sd baje najbolj razkosen in komot.

Ampak to je ful offtopic, zakljucujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Cartman said:

 

u soboto sm ga gledu od blizu. pa to je nenormalno majhno. tastare tune so bli veliki motorji, v4 pa je za videt midimoto. Divje

Ko sm pogledu MCNjev filmček....verjamem da se vsakemu lahko podre kakšna odmična, me pa zelo zanima, kako bi tako napako obravnavali poprečnemu kupcu, ne MCNju, in kako bi na pripombo da po 5000km u motorju nek trka reagirali slovenski serviserji....je kdo mel kako resno reklamacijo v garancijskem roku? 

Pri BMWju vse, kar se zgodi v garanciji, zrihtajo brez besed. In še potem se da marsikaj urediti, če redno servisiraš pri njih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceprav je BMWjev jajc se ga da celo po ovinkih pelat...:bounce:

Test nove pozicije kamere...

Popravljeno . Popravil vuk76
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, vuk76 pravi:

Ceprav je BMWjev jajc se ga da celo po ovinkih pelat...:bounce:

Test nove pozicije kamere...

:OK:

kje se pa skriva mikrofon, da ga piš ne najde ;-) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, gsxf750 said:

:OK:

kje se pa skriva mikrofon, da ga piš ne najde ;-) ?

V kameri...nimam dodatnega mikrofona. Sem bil sam presenecen nad zvokom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vuk76 pravi:

V kameri...nimam dodatnega mikrofona. Sem bil sam presenecen nad zvokom.

veter gre okoli motorja, killer dobi pa malo bolj zvrtinčenega ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vuk

bom porabu idejo, ker sem ravno ta vikend na jadranki ponovno uporabljal staro kamero iz Hoferja (50 eur), ker še vedno najmanj strese video. Očitno je najmanj nosilca (direkt na tank) in jo najmanj trese.

Sem že razmišljal o ločenem mikrofonloggerj, kot je to naredu Avstrijc, za sinhronizacijo je pa pohupal, predno je odpeljal.

Nad Gopro in Sony jem sem bil čist razočaran (Sonyju je treba dat vmes še adapter za na Gopro nosilec, pa še bolje trese, pa še čist po naključju sem jo zadnji trenutek pred odkotalitvijo z motorja :headbang:.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, gsxf750 said:

vuk

bom porabu idejo, ker sem ravno ta vikend na jadranki ponovno uporabljal staro kamero iz Hoferja (50 eur), ker še vedno najmanj strese video. Očitno je najmanj nosilca (direkt na tank) in jo najmanj trese.

Sem že razmišljal o ločenem mikrofonloggerj, kot je to naredu Avstrijc, za sinhronizacijo je pa pohupal, predno je odpeljal.

Nad Gopro in Sony jem sem bil čist razočaran (Sonyju je treba dat vmes še adapter za na Gopro nosilec, pa še bolje trese, pa še čist po naključju sem jo zadnji trenutek pred odkotalitvijo z motorja :headbang:.

 

Ce rabis se kaksne fotke nosilcka mi javi pa ti pofotkam. En user iz nemskega S1000XR foruma ga je nardil zase in zdaj se za par userjev na forumu.

Prejsnjo furo sem jo mel na balanci in je kr treslo. Cakam se ram mount kuglo in nosilec da tam probam.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!