Skoči na vsebino

BMW S 1000 XR


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

IMG_3251.JPG.f5bda04d743c3cd3b79b01a43a42c159.thumb.jpg.4b11bc50966b66617c31a39268b14dcc.jpg

Priporočene objave

pred 3 urami, shark90 pravi:

Sem našel stopalke, so pa od SC Project, cena 290€. Je kar visoko tako da se res nebi dalo namestit stranskih kovčkov :( 

No, ko greš na dopust in podobno, privijačiš gor nosilce za kovčke ter originalni izpuh in natakneš kovčke. To je najbrž parkrat letno, ostalo pa imaš  staknjene nosilce za kovčke (ki roko na srce niso nek estetski presežek), ter natakneš višji ror. Menjava rora pa itak ne vzame več kot 5 minut.

Pa čestitke za nakup...tudi pri meni je ta motor na vrhu spiska, potem ko sem ga lani testiral.

Popravljeno . Popravil skalaprava
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2016 at 11:41, DAMI34 pravi:

lepo te prosim, stoječega in debeuga primerjaš z visečim in svetlečim? Vpraš tvojo, kter ji je bolj všeč :P, da ne govorim o zvoku, ki je odličen (presenečn sm res)

če pa govorim resno, XR mi je v prvi vrsti previsok, premal je visenja naprej. Je bolj endura kot pa GT. Nadalje, dizajn mi ni skladen (jebiga moj pogled), kufri so močno neoblikovni nepresežek, ogledala...hm, kar je pač kosov ostalo od drugih mopedov. :P in prepričan sem, da se na njemu ne bi našel. Ne maram pokončnega sedenja, ampak to je zgolj moj pogled.

Pa še prava barva je prišla za tebe...hehe

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Eno vprasanje oz. dilema kaj nardit. Nabavil sem tale polnilec za akumulator, ki je spodaj na sliki. kaj je sedaj bojse nardit. Zmontirat akumulator iz motorja, ga dati nekam na toplo in priklopit tale polnilec gor? Ali pa pustiti akumulator v motorju v garazi (garaza ni ogrevana) in samo priklopiti polnilec na vticnico na motorju? Hvala.

polnilec.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, vuk76 pravi:

Eno vprasanje oz. dilema kaj nardit. Nabavil sem tale polnilec za akumulator, ki je spodaj na sliki. kaj je sedaj bojse nardit. Zmontirat akumulator iz motorja, ga dati nekam na toplo in priklopit tale polnilec gor? Ali pa pustiti akumulator v motorju v garazi (garaza ni ogrevana) in samo priklopiti polnilec na vticnico na motorju? Hvala.

 

Pusti na aku v motorju in samo priklopi polnilec/ohranjevalec preko vtičnice na motor in pustiš preko zime. Spomladi samo pritisneš gumb za zagon in vrrrrrrruuuuuuummmm bo kresnil iz prve :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam vzdrževalec priklopljen kar na akumolator na motorju, in do sedaj bp. Je pa motor sicer v garaži v kateri je radiator, ampak je le ta toliko vkopljen, da ni zmrzali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 18.10.2016 at 7:55 PM, shark90 said:

Tako, še moj xr po menjavi krmila in šipice. Krmilo je K-MaxX StreetFlat, sprednja šipica pa Powerbronze dark tint.

IMG_0324.JPGIMG_0327.JPGIMG_0331.JPGIMG_0332.JPG

Dobro zgleda...:OK:

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎17‎.‎10‎.‎2016 at 14:11, vuk76 pravi:

Eno vprasanje oz. dilema kaj nardit. Nabavil sem tale polnilec za akumulator, ki je spodaj na sliki. kaj je sedaj bojse nardit. Zmontirat akumulator iz motorja, ga dati nekam na toplo in priklopit tale polnilec gor? Ali pa pustiti akumulator v motorju v garazi (garaza ni ogrevana) in samo priklopiti polnilec na vticnico na motorju? Hvala.

polnilec.jpg

Koliko si dal za polnilec? Ali ima samo "kleme" ali tudi canbus prikluček?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, matjazst said:

Koliko si dal za polnilec? Ali ima samo "kleme" ali tudi canbus prikluček?

 

lp

Tam okoli 100€...ima obojno...canbus in kleme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po menjavi krmila in šipice še zamenjane stopalke za sopotnico ( višje 8cm), danes padla testna vožnja. Občutek je super, položaj ni več raven ampak bolj športen :) 
IMG_0340.JPGIMG_0353.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, shark90 said:

Po menjavi krmila in šipice še zamenjane stopalke za sopotnico ( višje 8cm), danes padla testna vožnja. Občutek je super, položaj ni več raven ampak bolj športen :) IMG_0353.JPG

Zakaj si dvigal stopalke od sopotnika? Domneval sem, da zaradi menjave izpuha, pa vidim, da je se vedno isti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Nearrain said:

Zakaj si dvigal stopalke od sopotnika? Domneval sem, da zaradi menjave izpuha, pa vidim, da je se vedno isti.

 

Zaradi položaja nog sopotnice, ker je prej imela tako spuščene da so bile naslonjene na plastiko ob sedežu.. Menjava izpuha sledai čez zimo ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, siks said:

kolko je pa visoka? verjetno bolj mala?!

ja recimo da :) nekaj cez 160, je pa na xr-u razdalja sedež stopalka (sopotnik) večja kot na gs-u.. Tudi odaljenost od tal do stopalke je na xr-u nižje kot na gs-u.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes sem dočakal paket iz kitajske :) Sicer je zadeva za s1000rr ampak agregat je tako enak :)

FullSizeRender.jpg

Ta napis mi ni sedel, zato sem ga malo špricnil preko :) 

Še zadeva zmontirana na eni strani. Upam da tega nebom kdaj potreboval, pa vseeno...

IMG_0444.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na drugi strani si ze zmontiral? Jaz sem nabavil tiste tamale zascite pa mi an eni strani ne pase, ker nalega na spojler. Moram cez zimo vzet v roke in malo pobrusit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, shark90 pravi:

Danes sem dočakal paket iz kitajske :) Sicer je zadeva za s1000rr ampak agregat je tako enak :)

FullSizeRender.jpg

Ta napis mi ni sedel, zato sem ga malo špricnil preko :) 

Še zadeva zmontirana na eni strani. Upam da tega nebom kdaj potreboval, pa vseeno...

IMG_0444.JPG

Imas kak link? Bi morda vzer za RR-a. Kaksne je kvaliteta na otip? Pase v nulo, ali ze pri montazi vse strize? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmontiral sem samo desno stran, ker na drugi strani trenutno ne pridem zraven zaradi K1200r ki ima trenutno menjalnik v popravilu :( Ko pa bo zmontirano na drugi strani pa javim. Ta stran se prilega v nulo, na otip je dobro narejeno, tudi lepo izgleda ko je tako na "grobo" rezkano. Jaz sem vzel za RR, ker za XR ni toliko stvari kot za R in RR, pošljem link na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

56 minutes ago, sayo said:

RoR moraš še zamenjat s takim ki pride bolj dvignjen:

bmw_s1000xr_muffler_high_position_scproj

 

Do začetka naslednje sezone bo že drug ror gor :) še mam nekaj časa.. Tako visoko ne more bit zaradi kovčkov, pa tudi nizko kot original ne. Rešitev že imam v mislih ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med stvarmi, ki so mi všeč na xr-u, je tudi izpuh. Niti ne zgleda napačn, sploh pa da ni ko dimnik skor direkt u luft, pa tudi sam zvok mi je čist kulj, saj kolkor sem ga mel možnost poslušat med testom :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!