Skoči na vsebino

BMW S 1000 XR


Cufa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

IMG_3251.JPG.f5bda04d743c3cd3b79b01a43a42c159.thumb.jpg.4b11bc50966b66617c31a39268b14dcc.jpg

Priporočene objave

V torek smo vzporedno testirali...  :grupni:

 

20150922_151221.jpg

20150922_151252.jpg

Lepa flotica.....vse bi mel ----

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zmišljuj si zdej....rekel si da Multistrade nikoli več, skoraj bi si upal trditi, da so bili omenjeni celo taliani na splošno :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zmišljuj si zdej....rekel si da Multistrade nikoli več, skoraj bi si upal trditi, da so bili omenjeni celo taliani na splošno :P

veš, odkar ma Versysa, je postal drug človek :D

 

Kasti, lahk bi napisal svoje videnje:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zmišljuj si zdej....rekel si da Multistrade nikoli več, skoraj bi si upal trditi, da so bili omenjeni celo taliani na splošno :P

Res je sam tukaj gledam kot celoto,kolikor sta se mi Italijana priskutila tako sta se mi Bawarca priljubila sumasumare vse 4 bi mel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kasti, lahk bi napisal svoje videnje:OK:

Saj bi podal svoje mnenje, pa bodo še zame govorili da sem pristranski.:whistle:

 

Če te res zanima, me lahko kontaktiraš na PM, sicer pa je na sliki moč razbrati končno uvrstitev , glede na mnenje "starih prdcev".:smoke:

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeča pristoji edino Ducatiju, ostali trije jo zlorabljajo ... Pa še Ducati bi moral bit športak ... :)

... po možnosti narejen pri Yamahi. Uf zdej pa že utopično sanjam :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, to je šele ena tema za Palomine robčke.

Ko je prišel ven Versys 1000 sem omenil, da je to zadeva v pravo smer, 4 valjni vrstni motor, singerica, za razliko od V2 jajc in še česa.

Takrat se je nasmihalo, da kaj boš s tem, da to not ne sodi ipd. Le poglejmo nazaj. Kawa je le naredila feler, da je naredila grdo masko in motor naredila cenovno najbolj dostopen v tem segmentu.

Isto sem omenil, da ko bo BMW začel delati moderne motorje, z modernim agregatom, da bo to špica in da bodo tudi mlajši kupci posegli po novi GSki.

Evo pa ti pride XR. Ukraden koncept Versysa 1000 s 4 valjnim motorjem... ista zgodba, druge komponente, grd izpuh in vse objokano in vlažn od sreče,

Pa še BMW je, da ne bo nerodno komu, ko se na kavi ustavi.

In naenkrat je to sedaj najbolje, kar je možno, torej 4 valjni vrstni motor... Zanimivo.

Kawasaki je pri versysu 1000 ubral pravo smer, saj ni montiral not premočnega agregata, ampak nekaj zmernega za razliko od bmfle, ki je vtaknila not mašino iz cestaka.

Podobno kot če bi Kawasaki naredil Versys H2R model... nima smisla, premočno, tako kot je XR premočen.

In ukradena ideja Versysa 1000.

Nima kardana, ima klasične US vilice spredaj itd..

No, saj nekdo je dal nek test teh motorjev in tam zmaga Kawasaki kot motor, pri katerem dobiš največ.

XR=kopija Versysa 1000

Po drugi strani pa je XR edina prava pot v bodočnost, namenjena vsem, s tisto penzjonersko GSko pa še zalagajo stare ateje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Po drugi strani pa je XR edina prava pot v bodočnost, namenjena vsem, s tisto penzjonersko GSko pa še zalagajo stare ateje.

testiral XR.... osatal bom star atej na GS-ki! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci, tep ni jasno, da nekateri pač ne maramo nič, kar ima več kot 2 cilindra in tako me boli K za xr in vse podobne izpeljanke ne glede na proizvajalce, zame nezanimivi, ampak totalno:klicaj: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Po drugi strani pa je XR edina prava pot v bodočnost, namenjena vsem, s tisto penzjonersko GSko pa še zalagajo stare ateje.

Ma ja, kot bi rekel, da je Yamaha M1 boljša od Tenerejke. Jaz drugega od enduro motorja ne vozim in XR me niti mika ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vidim kupce XR nekako tako - to so vsi tisti ki bi imeli enega sportaka, ampak jim ni všeč drža/imajo tečno babo/težavo s koleni/hrbtom, AMPAK nebi pa imeli enega tipičnega enduro motorja(bom rekel recimo GS).

In vsaj glede na obliko/moč se izbor skrči na MS ali pa XR.

In Sneci, če ti misliš, da nekdo ki ima željo imeti vsaj približek cestaka lahko zadovolji z versysom..no nemore se!
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XR je novi moderni GS, simpl

Ma ja, kot bi rekel, da je Yamaha M1 boljša od Tenerejke. Jaz drugega od enduro motorja ne vozim in XR me niti mika ne.

ni razlike med gs in xr, razen da je en moderen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XR je novi moderni GS, simpl

A znaš mogoče kdaj pogledati sliko širše?
Ne ni moderni GS, ker GS ima svojo skupino kupcev, ki si od kdaj do kdaj želijo zaviti na kakšen lahek teren/makedam. In zopet primerjaš box motor ki ima nekaj čez 100hp in pa XR ki za moje pojme lahkega terena nesme niti videti, jih ima nekaj okoli 160 ter 4 cilindrski motor...Kot sem že napisal XR je za skupino ljudi ki si želi imeti približek cestaka po moči, legi in vseem..razen drži ne. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pa ima xr programe, da je vozen kjerkoli, morda dobi še navtičnega za trajekt

xr je za mlajše , ki nočejo gsa, ali starejše, ki se jim gs ne dopade

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XR je novi moderni GS, simpl

ni razlike med gs in xr, razen da je en moderen

GS je enduro, XR pa sport tourer...kot bi primerjal hruške in pomaranče.:yawn:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GS je enduro?

No, tu na MS pa vsak izvem kaj novega.

 

Kaj pa je po tvoje, me res zanima...veliki cestak?

Kako se sploh lahko debatira, če se niti osnovnih pojmov ne loči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, le povej jim kar jim gre :P

XR je jebački, pa čeprav kopija versysa in nadgrajen..matr sej so ratal ko japonci, kopirajo in upgrejdajo.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jaz prav razumem zgornje poste, sem že davnega leta 2012 imel XRa, samo mal na hitro narejenega in iz bolj poceni železa pa bolj švoh plastike. Pa namesto po cesti, so ga do trgovine pripeljali z  ladjo. :fyou:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se sploh lahko debatira, če se niti osnovnih pojmov ne loči?

Vsak motorist z občutkom ve, da obstaja vrsta korektnih motorjev (Versys 650 in 1000) in neustreznih (vsi ostali, zlasti pa močnejši motorji).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!