Skoči na vsebino

WSBK 2016


igorkr

Priporočene objave

Da imaš največ zmag v sezoni in sicer  enajst od šestindvajstih, prvak devet, drugouvrščeni pa štiri je verjetno vsakemu jasno, da je točokvanje zgrešeno. V dirkanju je važna zmaga in mora imet več točk kot drugi in tretji skupaj. Ker finta dirkanja je zmagat, bit prvi. Drugi je prvi luzer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, orcus pravi:

Da imaš največ zmag v sezoni in sicer  enajst od šestindvajstih, prvak devet, drugouvrščeni pa štiri je verjetno vsakemu jasno, da je točokvanje zgrešeno. V dirkanju je važna zmaga in mora imet več točk kot drugi in tretji skupaj. Ker finta dirkanja je zmagat, bit prvi. Drugi je prvi luzer

Mogoče bi se še strinjal, če nebi poznal situacije... Tako kot je chaz letos metal točke stran si ne zasluži bit prvak... Da ni prvak je bila izključno njegova krivda, ker je šel po tleh lih ene 5x preveč in to v najbolj neprimernih trenutkih... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Vse za šov in dramo... zmagaš in štartaš 9. Kakšen debilizem... Dirkanje dokončno izgublja svoj pravi namen... Sedaj je vse skupaj samo še šov za gledalce oz. kapitalistično zbiranje denarja... Bedarija... Za sbk mi je vseeno in na briga kako bodo štartali, čeprav double nebo nikoli več enak double, kot je bil včasih. Ko pa bodo začeli taka gluposti delat v motogp mi blo šlo pa res na bruhanje.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

Vse za šov in dramo... zmagaš in štartaš 9. Kakšen debilizem... Dirkanje dokončno izgublja svoj pravi namen... Sedaj je vse skupaj samo še šov za gledalce oz. kapitalistično zbiranje denarja... Bedarija... Za sbk mi je vseeno in na briga kako bodo štartali, čeprav double nebo nikoli več enak double, kot je bil včasih. Ko pa bodo začeli taka gluposti delat v motogp mi blo šlo pa res na bruhanje.... 

Pa dobr, mogoče bo še bolj zanimivo. Tudi v smučanju se v drugi vožnji obrne vrstni red prvih 30-ih iz prve vožnje. Mislim da se je tega domislil celo naše gore list.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, pjotr said:

Pa dobr, mogoče bo še bolj zanimivo. Tudi v smučanju se v drugi vožnji obrne vrstni red prvih 30-ih iz prve vožnje. Mislim da se je tega domislil celo naše gore list.

mah...men se tudi zdi neumno šikanhirat prve tri. Če bo sezona 17 podobna letošnji, bodo Sykes Rea in Davies porabli 3 kroge druge dirke in šli po svoje. 

 

Čudi me da se DORNA zateka k takim...otročjim foram. VGPju jso samo s tehmničnimi ukrepi odlično popestrili dirkanje. V WSBK pa mal da ne žrebanje startnih mest? IMHO je tud SBKju treba dat stabilna, stroga pravila, redno TV pokritost in kako leto, da vsi proizvajalci nardijo konkurenčne dirkalnike. Pa skušat privabit mal večja imena. ne tako dolgo nazaj sta dirkala Checa in Biaggi. Še mal prej Edwards in Bayliss, Foggy,,,Zvezde. Zdaj je verjetno najbol prepoznavn Hayden? in povratnik Melandri? 

 

Drugače pa so še malo poneumili dirkalnike. Po novem morajo imet delujoč alternator. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje! Totalno sranje! Primerjave z smucanjem so nesmiselne. Tam se proga spreminja in tam ni prehitevanja. Make wsbk great again! Slogan , ki v sebi ponuja tudi resitev! Ista pravila , kot so bila in drugi lastnik, da si bosta motogp in sbk konkurenta, ne pa , ko postane sbk skoraj tako hiter kot moto gp zacnejo spreminjat prvila in bremzat. Logika Dorne je totalno komunisticna. Vsi morajo zmagat! 2017 se bo Toth moral enkrat zmagat. Jaooo! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



  • Podobna vsebina

    • DXR16
      125
    • DXR16
      139
    • maus
      155
    • maus
      130
    • maus
      112
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!