Skoči na vsebino

MOTO SHOW EICMA MILANO 2015


yamaha t-max

Priporočene objave

Kako si si pa zamislil? Ce peljes z 911 turbo, za 30 evrov ke pa nazaj, pa da smo v 3 urah pa pol tm, sm zravn!:jezik::D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Din, postojna-sejmisce in sejmisce-postojna je tocno 4 ure. S pedzo 206  1.4. Ce porha turbo prspara sam pol ure je bezveze s tistim protfanom jebat hrbtenico :)  Stroskovnik za en navadn avto je ene 160 € pot in cca 20 € parkirisce. 

 

TMax fajn bi blo de objavis okvirni itinerar in ceno, da folk prblizno ve pri cemu je. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak, da je kr strošek če greš z avtom, zato smo se zorganiziral in gremo z busom. Če smo skupina je tud vstopnica cenejša (14 namesto 21 eur).

Skratka šlo bi s z busom iz Ljubljane ob 4h zjutraj. Strošek je 57 eur po osebi. Zadevo bomo formalno izpeljal skozi agencijo PLANART TURIZEM, ki jih najdeš na netu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob Sat Oct 24 2015 10:49:43 GMT+0200, UnionJack pravi:

js pa z avtom. ce bo se kej paca uzamm koga brez obveznost :) anyway, javim

Spet brez mene :P

 

Ne sej ne, hecam se... bonus koristim do konca tedna in potem do 6.1. 25ur na sihtu :ss

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

horex je še živ? in tisto kar  piše na sliki je res honda cb500x v istem stilu kot cb1100 al je samo napakca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, thumper said:

horex je še živ? in tisto kar  piše na sliki je res honda cb500x v istem stilu kot cb1100 al je samo napakca?

Live'N'Kickin

IMG_4837.JPG.adb89386e2ef5770f246ee53938IMG_4839.JPG.6b40f0e02d53c0873134e615989

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav...vendar jaz nikdar in nikoli ne bi dovolil, da mi ženska sedi s skoraj nago ritjo takole na motorju.....

....pol pa fleki na zicu ostanejo.

....  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!