Skoči na vsebino

Iščem Motorista / Motoristko


iscem_motorista

Priporočene objave

OGLAS: Iščem Motorista               Kategorija: SPORT

Znamka: Moški

Model: Komunikativen, družaben, zabaven, lušten... ;)

Letnik: 1983-1992

Ohranjenost: »Še zdaleč nisem še za v smeti.«

Prevoženi kilometri: Do neskončno ;)

Gorivo: Odvisno kdo vozi :D

Oblika: Človeška

Prostornina: Važno da stojiš na motorju ;)

Takt: Lepo bi bilo, da imaš vsaj nekaj ritma, ja :D

Starost:           Novo             Testno            Rabljeno

Barva: Ni pomembno.

Lastnik: No, ja... Ne morem pričakovat, da bom druga lastnica, tako da tukaj ni omejitev :D

Garancija: Lih tolko, da te preberem, potem lahko poteče, ker se kvalitetne robe ne vrača ;)

Cena: Po dogovoru.*

*glej spodaj

Zgodba, ki se skriva za oglasom:

Nekega lepega sončnega dne sva se s kolegico odpravili na Viki (če slučajno ne veš kaj je to hitro pogooglaj »viki burger«, se usedi na motor in štart). Kljub temu, da se je motoristična sezona približevala koncu sva lahko občudovali nekaj pogumnežev, ki so želeli izkoristiti enega izmed zadnjih lepih dni za sprostitev na svojih mašinah. ;)

Sama sem velika oboževalka , predvsem motoristov in njihove spretnosti in poguma, tako da avtomatsko obrnem glavo, ko zaslišim zvok motorja.

Ker je kolegico strah za moje zdravje in ne bi rada, da si med obračanjem za vami, frajerji, zvijem vrat, je čisto iz heca nastal oglas na bolhi, ki so ga administratorji seveda odstranili. Odziv tistih nekaj ur, ko je bil oglas aktiven pa je bil odličen- veliko motoristov sem nasmejala, vsi so bili navdušeni nad popestritvijo (vsakodnevnega) brckanja po moto oglasih. Zato sem se odločila, da še komu polepšam dan in hkrati še koga zanimivega spoznam.

*Cena:

Kot sem že zgoraj napisala, je cena po dogovoru. Najmanj kar vam lahko ponudim je to, da boste spoznali zanimivo, komunikativno, odštekano punco, ki je baje še luštna po vrhu vsega. :) Lahko pa ti predlagaš »ceno«, ali pa se čez čas celo spremeni. :blush:

KONTAKT: iscem.motorista@gmail.com

 

P.S.: Upam, da sem te uspela malo nasmejat in mogoče se boš celo odločil, da bi me rad spoznal :)

 

Popravljeno . Popravil iscem_motorista
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kontaktiraj kmet2@

Ti pa si baraba,zdej bi rad poročenega deca prodal :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem v čemu je fora, raje prodam ledvico, kot da mi jo nekdo v nizkotnem baru izvleče ven.

Good luck, kdorkoli tako javno išče širok spekter ljudi, pri katerih je pogoj za zadovoljivost zgolj prevozno sredstvo, verjetno ni tip človeka s katerim bi si želel preživljat čas.

 

Predvsem strašno je da samo za ta namen postaviš gmail account.

Ako bi si kdo želel spoznati motorista, ima boljšo šanso da se spravi ven iz bajte, kot pa da išče ženitvene ponudbe preko BOLHE, fake gmail accountov in fourmov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si hud ,sam maš kr prov na en način .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu kera tema!

ti morš bit mokra sanja vsakega črnokalskega kauboja.

A nas iz okolice Lendave tud uzameš ker se bi z veseljem vozil do okolice Kozine :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A padaš tudi na bemwejaše?

A ti lahko pokažem svoj kardan? :kva2: Pomisli kaj vse bi lahko z njim počela......pa kaj, če je malo polomljen :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa nimam časa :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ni v oglasu označeno, da ima tale luštna in predvsem odštekana, vgrajeno tudi samozavest serijsko?:O

 

 

Popravljeno . Popravil Natty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sm to temo že kje vidu :?

aja .. men lahko plača kavo na Vikiju in se z mano 5 minut pogovarja :D

simpatičen oglas ... navalite dirkači :P ... mi k se bolj počas vozmo, ne pridemo v poštev :P

kavo mi pa vseeno lahko plača :blush: 

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej zahtevamo oglase še za osrednjeslovensko, gorenjsko, štajersko itd. regijo :D

Ti pa po moje ne bi smel niti prebrati tega oglasa, kaj šele kaj v njem napisati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm :hmm:

tale oglas je pa pomankljiv. Jaz si preko spleta nisem še nikoli kupil stvari, katera ni imela slike, da bi si jo pred nakupom ogledal! :P 

Popravljeno . Popravil mladench
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je premišljeno ... če jo bo kakšn po tem mrazu pelu, jo nau mogu zvečt u grmoule, ker se od mraza čist skrč in je tič prd 10 stopinj neuporaben :lol1: 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca ima j...a, oglas objavila na Bolhi in tam veliko ljudem popestrila dan in jih nasmejala :).

Nekateri pa se tukaj sedaj skrivate za nekimi moralnimi izjavami, medtem ko na zs z veseljem nabijate v upanju, da tega nihče ne bo izvedel.

Hmmm, upam da tega ne jemljete preveč osebno :010,.

In ja, na tem forumu smo tudi motoristke B).

Hahahahaaaaaa :grupni:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca ima j...a, oglas objavila na Bolhi in tam veliko ljudem popestrila dan in jih nasmejala :).

.....

nima jih .. rada bi jih dubla :lol1: 

sj je mene tut nasmejala .... kavo mi pa lahko vseeno plača... ti mi boš pa ćisburger :ras: 

japaboš :jezik: 

bošboš :ras: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!