Skoči na vsebino

Moja sreča v nesreči - 26.8.2015


dog66

Priporočene objave

@Dog66 : čimprejšnje okrevanje, v nadaljevanju pa po pameti in po desni.

Morda ti moj komentar ne bo všeč, ampak upam, da te je tvoja nesreča "streznila" in da te je to vse prekladanje po bolniški in domači postelji izučilo.

Tvoja nesreča se je končala zelo slabo, po tvojih opisih, kaj bi lahko vse še doživel z žilami, amputacijo noge ... itd, ti da vedet, da ti je bog naklonil še eno možnost in upam, da ga ne boš razočaral. Kot je nekdo omenil, motor je tvoje veselje za domače pa nenehen strah, da ko zazvoni telefon, da bodo novice slabe. 

Glej, ko boš 1x sam postal starš, boš drugače razmišljal.

Moje pisanje ne vzemi kot moraliziranje in, da ti solim pamet, dejstvo pač je, da uživanje na motorju je lahko tudi turistična vožnja in ne kolenčkanje, ter gas do konca.

Če se boš še vozil z motorjem si dobil priložnost, da ko se boš vsedel na njega, da boš pomislil tudi na svoje, ki te imajo radi in ne samo na sebe.

Imel si srečo hvala bogu, tako da vse naj pri rehabilitaciji in zajemaj življenje z veliko žlico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nasvet ti verjetno ne bo všeč... ampak želim ti le dobro.

Zelo mlad si še in zdaj je pravi čas, da začneš spoznavati še kaj drugega okoli sebe. Verjetno se je do sedaj vse vrtelo okoli motorja in tudi vse prihranke si porabil zanj. Kot je bil motor tebi v največje veselje pa so bili zaradi njega v skrbeh vsi tvoji bližnji, ki te imajo najbolj radi. Ali res želiš, da še naprej ostane tako? Če pustiš motor, se ti ne bo podrl svet, ampak nasprotno... spoznal, doživel in videl boš veliko lepega, za kar do sedaj nisi imel časa. V srcu boš za vedno ostal motorist in motor si lahko rezerviraš za kakšno drugo življensko obdobje,  

Zelo dober nasvet.

Zdaj, ko si vn iz "podganje dirke", si dobro oglej svet okoli sebe, dobro si oglej in premisli o samemu sebi in svojih ciljih, dobro premisli, kaj bi rad. Druga priložnost je zelo redka.

Sicer pa, vsaka stvar nekaj stane, nič ni zastonj na tem svetu in tudi življenja je enkrat konec. Kdor ne tvega, ne živi.

Čimprejšne okrevanje :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dog jaz ne bom moraliziral o objestnežih itd....ker sem se tega ža naposlušal,želim ti čimprejšnje okrevanje !

P.S. se pa pridružujem mnenju Damija ,sej ne rabiš bit objesten ,rasposajen ali razigran dost je že kokoška v nepreglednem ovinku pri 40kmh......:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mi povejte kaj je ta smeško:

:010

1. objestn

2. razposajen

3. pijan

4. mau zamaknen

5. banana, ki pleše

6. jedu feferone

7. ga je fasu

Odvisno iz katerega vidika se to gleda, kajne. Malo off, ampak nesreče se vseen dogajajo po nesreči, kajne :jezik: 

 

to ni smeško, ampak srečko, k je meu srečo, da ga ni fasu od enga objestneža pijanega, zato je mau razposajen. Medtem ko je jedu feferone ga je primlo, in zdj je mau zamaknjen k ga tiši...Kapišiš? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik1 ... objestnost se ne da meriti z merilom .. po slovarju je to brezobzirnost/nesramnost ...

nesreča se zgodi kjer se prepletajo večje število okoliščin, katere se včasih ne izidejo, zaradi okoliščin, ki jih ne bi sedaj našteval, le primeroma .. neprilagojena vožnja, mrzel asfalt, pesek, drugi vozniki itd.

Lahko pa se zgodi nesreča, čeprav si zelo obziren in imaš prilagojeno hitrost, vendar jo drug nima oziroma te spregleda.

štekaš :jezik: pa kawo si mi dolžan, ker se pogovarjam s teboj :P

 

... stari, sicer zelo modro govoriš ... :P

.... ampak res nisem imel v mislih le te vsakodnevne "opozorilne retorike" ... tko da ... ni to to .... 

 

 

Popravljeno . Popravil pik1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Update: v ponedeljek dobim ven fiksator iz roke:)) končno po dveh mesecih!! Potem pa bergle in končno več samostojnisto:) 

tele fotke sm uspeu narest, lepo sm ga odrajsu, pa lepo so ga razrezal :D 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, krucymucy pravi:

Lahko si nardis denarnico iz kombinezona :)

drsniki so tut še v redu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎23‎.‎10‎.‎2015‎ ‎13‎:‎51‎:‎56, maus pravi:

pa mi povejte kaj je ta smeško:

:010

1. objestn

2. razposajen

3. pijan

4. mau zamaknen

5. banana, ki pleše

6. jedu feferone

7. ga je fasu

8. gre na Jadranko

Odvisno iz katerega vidika se to gleda, kajne. Malo off, ampak nesreče se vseen dogajajo po nesreči, kajne :jezik: 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 10. 2015, krucymucy pravi:

Jaz sem hotel iz bemveja nardit kolovrat, sam pol ga je en kupil in se vozi dalje. :D

se vozi al bolj kolovrati po cesti? :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, krucymucy pravi:

Vozi se. A ga nisi se nic videl?

Kolovratov ne opazim :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred eno uro, dog66 pravi:

Jutri bom končno v soči, v bistvu komaj čakam rehabilitacijo :)

vmes pa mi je ratalo v video spravt mojo sezono do nesreče :)

http://youtu.be/HzCbGjpDUac

Lep video. 

Škoda bi bilo, da ga ne bi videli. Lepo se pozdravi in bolj previdno na cesti.   Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke za lep video, po dolgem času sem spet nekaj pogledal do konca in zraven užival :D

dobra kombinacija glasbe, akcije in uživancije, ničesar preveč ničesar premalo.

Želim ti čimprejšnje okrevanje, pa še kak video.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, dog66 pravi:

Jutri bom končno v soči, v bistvu komaj čakam rehabilitacijo :)

vmes pa mi je ratalo v video spravt mojo sezono do nesreče :)

http://youtu.be/HzCbGjpDUac

Dobro okrevaj. In to, da greš v Sočo, pomeni precej velik korak k temu, da gre na bolje. Žal ti to povem iz lastne izkušnje. V Soči so res dobri strokovnjaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so tvoje prve izkušnje iz Soče in v kateri "zgradbi" si ??? Mene so v Soči znova naučili marsikaj, kar sem pred mojo nesrečo že znal in zaradi nje pozabil ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Želim ti čim hitrejše okrevanje in nadaljevanje novim dogodivščinam naproti. 

In res dober video...

Keep it up.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko kaj takega bereš si zamisliš 

Sam kaj ki se pozabi ko si na motorju

Pocajtaj se do konca, da boš isti kot si bil

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!