Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 5 minutami, danci1973 pravi:

HJC prekinil pogodbo z Lorenzom...

http://gpxtra.com/2015/11/19/hjc-terminate-elmet-contract/

 

Nič nenavadno. Bi pa rekel da je bolj glaven razlog to, da je imel Lorenzo pritožbe glede čelade. Najprej notranjost, ki je med dirko zlezla dol, precej huje pa je bilo rosenje vizirja med dežjem (tu pa precej krivde nosi Lorenzo sam, saj ni dajal usmernika izdihanega zraka in to večkrat, kar se vidi tudi na starejših fotografijah).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner uradno pri Ducatiju !!! Tile pri hondi so pa tudi eni papki...Ducatiju se pa lahko samo smeji.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak napredek kj nouga prinese :P

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.craveonline.com/culture/621309-casey-stoner-ducati-stabbed-me-in-the-back

 

torej prevedemo dukati me je zabodel v nazaj?!?! :D

 

Berem da nima namena vozit na skupinskih testih. Škoda. Pa da ga je HRC postavil na stranski tir, ker Marc ni zaupal njegovim inputom. Po videnem v '15, smo spet dobili potrditev da HRC ne posluša nikogar in nikoli. Oni že vedo....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja HRC so res eni vesoljci....zato pa še toliko raje vidim, ko jih namažejo "klavijaturisti".  

Če ga že ne bo na skupnih testih pa bi bilo fajn da pride na kako dirko namesto Pirota :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prou zanimivo bo k pride Stoner nazaj kot test driver ..... upam da tud na kako dirko da nardi še mal zmede :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bodo potekala testiranja v Jerezu, med njimi testira tudi Honda, glavni poudarek bo na testiranju elektronike in seveda pnevmatik. V zadnjih dneh je testiral tudi Suzuki tesitrali so brezstopenjski menjalnik in novo elektroniko.

Časi današnjih testiranj bodo na voljo na: http://live.crono-jerez.com/livetiming/#/livetiming

Pa še en super video ki malce razjasni elektroniko v novi sezoni 

https://www.youtube.com/watch?v=iV3l_n-WKP0&feature=youtu.be

 

Popravljeno . Popravil Arcanewater
  • Všeč mi je 6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malce novic z testiranj.

  • Honda testirala 2016 pogonski agregat, ki je menda spet preveč agresiven vendar na drug način, tako #26 kot #93 nista najbolj navdušena.
  • Pri Hondi tudi še kar nekaj problemov z elektroniko, malce boljše kakor v Valenciji vendar še kar slabo. Medtem pri Ducatiju (predvem Scott Redding) zadovoljen z novo elektroniko.
  • Najboljši čas na testiranjih Marc Marquez takoj za njem Scott Redding +0.130
  • Redding pravi da se počuti zelo dobro na motorju, njegovi sovozniki so se pritoževali malce nad wheelijim in je omenil da v primerjavi z Hondo so ti minimalni.
  • Še vedno problemi z Michelinovo sprednjo gumo Laverty doživel malce večji padec, Bautista testiral 3 različne tipe sprednje gume in pokomentiral da je ena očitno boljša.
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma sem obljubil, da jih prihodnje leto peljem v Brno. Kje lahko nabavim kakšne poceni karte in kdaj so cene najnižje? Predvidevam, da je podobno kot pri avionskih kartah in moraš kupit čimprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nit ni kot pr avjonskih kartah. določijo ceno in prodajajo. Za 2016 jih še ni. prijavi se na njihov newsletter in boš obveščen ko začnejo predprodajo.

 

http://www.automotodrombrno.cz/grand-prix/en/tickets-2015

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že nekaj časa prijavljen. Ker nisem bil še nikoli na dirki me zanima kakšna dodatna informacije. Ne bi rad keširal 400 EUR za tri ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Igi Pop pravi:

Doma sem obljubil, da jih prihodnje leto peljem v Brno. Kje lahko nabavim kakšne poceni karte in kdaj so cene najnižje? Predvidevam, da je podobno kot pri avionskih kartah in moraš kupit čimprej.

Do nekje februarja je vsako leto najceneje, potem do konec junija al julija je neka vmesna cena in potem naprej isto kot na dirki... Tako da je tako, da če prej kupiš je ceneje, mal spremljaj na tistem linku od cartmana kdaj bo, ti pa tud pol tm piše do kdaj je kkšna cena... Vsaj do sedaj je bilo tako... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaključena so zadnja testiranja letos.

  • Ducati zadovoljen z testiranji, predvsem Ianone je povedal da so mu všeč Michelin pnevmatike
  • Honda težave z agregatom (2016 pogonski agregat), bolje kot 2015 vendar DALEČ od tega kar bi moglo bit, na testiranjih MM93 2x padec (1. Najverjetneje elektronika, 2. Pnevmatike)
  • Redding zelo zadovoljen z novim motorjem, minimalen zaostanek za Marquezom

Torej kot kaže če Honda ne bo res velikost postorila čez zimo bodo naslednje leto spet problemi, sploh zaradi kombinacije Pogonski agregat -> Michelin, saj so znani po tem da zaradi tako agresivnega agregata morajo zelo obremenjevat sprednjo gumo, kar pa se je ze sedaj (testiranja) pokazalo da na trenutni sprednji michelinki ne bo lahko/mogoče. Ducati za moje pojme kaže, da so govorice v 2015 sezoni da delajo večinoma že na Michellin in elektroniki bile prave, po večini komentarje so 1 korak pred ostalimi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakoncu je bil redding prvi, je edini tetiral vse možne kombinacije Michelink spredaj in zadaj.

 

Malo me skrbi zakaj yamaha ni na testiranjih, če so prvaki še ne pomeni da lahko počivajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bo spet kdo zmagu na Moto GP  2016 ...

me pa res zanima, kdo vse bo zamenjal gume ... predlagam jim ContiSportAttack ... če pa ne ... jim pa predlagam, naj si ogledajo stran na Motosvetu, kjer je podrobno opisana vsaka guma z razlagami ekspertov, tako da jim ni treba več kj dost premišljevat ... :jezik: 

natakneš in na komouc .. včasih tut na ramo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/30/2015, 11:58:43, builder said:

Rossi bo to v 18 min zrihtal:D

nekaj za una dva sprta bizgeca, se bo treba še učit:D

https://www.facebook.com/ma.rc.77770/videos/10207754322045399/

tole je bla prva Capirossijeva zmaga pol, a ne?

Hecno, da je mel doogan na Philip islandu dost težav. redko je zmagal svojo domačo dirko. 

tale mi je ostal u spominu

 

On 11/30/2015, 10:44:02, jany said:

Nakoncu je bil redding prvi, je edini tetiral vse možne kombinacije Michelink spredaj in zadaj.

 

Malo me skrbi zakaj yamaha ni na testiranjih, če so prvaki še ne pomeni da lahko počivajo.

tole so bli privat testi. Na voljo je samo 5 testnih dni za celo sezono 16. Honda jih je par že porabla, in bodo v 2016 lahko testirali samo še 3 dni+uradni testi v Brnu Valenciji in mislim da Aragonu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!