Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Ko preberem da ne bo 

No, tole o Suppu me ful cudi. Nisem se nikjer zasledil. Suppo je o njem vedno govoril v superlativih, mrzi Rossija in je bil glavni lobist, da sta iz Bologne k HRC  prestopila Stoner in C. Gabbarini. Sele ko je suppo pri ducatiju spakiral, se je Rossi lahko zacel pogajat z njimi....tako de meni cudno in novo. 

 

 Ko preberem da ne bo dirkal, se vedno "tolazim" s tiskovko v Jerezu 2012. Takrat je vehementno zanikal kakrsne koli govorice o upokojitvi. Novinarje ki so namigovali na to, pa oznacil za bleferje in napihovalce. Cez 6 dni je zdrdral poslovilni govor. Torej, de nekaj zelo vehementno trdi, je velika verjetnost da misli nekaj drugega hehe. Ne pozabimo tudi, da j3 lqnidirkal v Suzuki in se prostovoljno javil za menjavo Danija. 

 

Meh, ne maram ga sploh. Bi ga pa zelo rad vidu na pisti. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma eno dirko bo ziher odpeljal.....Lani je Pirro dve ali tri....ni hudič, da ga ne bo premamlo. Sploh zdaj ko se lahko pripravlja po mili volji in testira kolko mu paše. 

Sicer ne rabi dokazat dobenemu da je dober... a ni ga dirkača, ki ne bi svoj visok ego hotel pokazat tu pa tam tudi takrat, ko to šteje... Če pogledamo že zadnja testiranja se praktično govori samo o njemu. Ljudje ugibajo kaj bi bilo. če bi.... itd... 

Jaz mislim da ga bomo videli na Philip Islandu. Evo stavim za pir :) 

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta ma mišelinke .. ampak ne na motorju :lol1:

kombinezon je tut pomoje od cele krave :O ... edin če nima gumijastga :?

makino pa ima :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petrux je prcak predsezinskih testov hehe

Zanimivo. Petrucci je FP1 v Avstraliji koncal 14, s casom 1:31:6 in zaostankom 1,6sec. 

 

image.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem lih hotu napisat, da je kakšna velka firma vse pokupla in bo malo dražje prodajala naprej .....

:ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, maus said:

sem lih hotu napisat, da je kakšna velka firma vse pokupla in bo malo dražje prodajala naprej .....

:ras: 

ne vem kašne so cene drugače, ampak 180 ojrof pa tri dni tribuna in moto parkplac..men se zdi okej....edina težava znajo bit KTMjaši k bi pol iz čiste fušije scali po naših japonskih strojih. :D Pa kdo se bo s temi Kmeti borbal.....

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Cartman pravi:

ne vem kašne so cene drugače, ampak 180 ojrof pa tri dni tribuna in moto parkplac..men se zdi okej....edina težava znajo bit KTMjaši k bi pol iz čiste fušije scali po naših japonskih strojih. :D Pa kdo se bo s temi Kmeti borbal.....

sj je ok .. je pa reklama ... kdo bo pa nosu KTM majce :O

raj dam 500 in nisem na tribuni z njimi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!