Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

Zadnja novica je ta da naj bi se Iannone in njegov manager  pogovarjala z suzukijem od katerih naj bi tudi dobila kar dobro ponudbo.

So pa včeraj testirali 3 nove različice gum.

Mark naj bi testiral nove zadnje vilice + vrsto različnih krilc

Pedro pa vzmetenje in nastavitve motocikla za več oprijema in izhodne hitrosti iz ovinka

JL in VR sta testirala motor z tankom zadaj vendar naj nebi bila zadovolnja, prevsem rossi ne.

JL se je igral tudi z nastavitvami + z enakim izpuhom kot ga ima VR

Ostali podobno nastavitve , vzmetenje, krilca, skratka vse za boljši oprijem.

Največ novosti so imeli pri aprilii : okvir, nihajne vilice, vzmetenje, nastavitev elektronike.

Skratka pester dan so imeli.

 

P.S. z temi krilci pa res že pretiravajo, še mal pa bo redbull air moto gp race -

No bomo pa vsaj mel še mi svojga predstavnika ( Peter Podlunšek )

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 4. 2016 at 8:36, bikez pravi:

Kawasaki še za ketnco nima, če pa sam ti v celi SLO novga kupiš :).

http://en.wikipedia.org/wiki/Kawasaki_Heavy_Industries#Shipbuilding

kawa popapa z denarjem yamaho ,Hondo in Suzuki skupaj motorji mu niso primarni zaslužek tudi, če prodajo samo polovico motorja na slo tržišču jim puca k.....

Zakaj niso v motoGP ker ko pridejo kot je rekel maus pometejo z konkurenco :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, prcko pravi:

Zadnja novica je ta da naj bi se Iannone in njegov manager  pogovarjala z suzukijem od katerih naj bi tudi dobila kar dobro ponudbo.

So pa včeraj testirali 3 nove različice gum.

Mark naj bi testiral nove zadnje vilice + vrsto različnih krilc

Pedro pa vzmetenje in nastavitve motocikla za več oprijema in izhodne hitrosti iz ovinka

JL in VR sta testirala motor z tankom zadaj vendar naj nebi bila zadovolnja, prevsem rossi ne.

JL se je igral tudi z nastavitvami + z enakim izpuhom kot ga ima VR

Ostali podobno nastavitve , vzmetenje, krilca, skratka vse za boljši oprijem.

Največ novosti so imeli pri aprilii : okvir, nihajne vilice, vzmetenje, nastavitev elektronike.

Skratka pester dan so imeli.

 

P.S. z temi krilci pa res že pretiravajo, še mal pa bo redbull air moto gp race -

No bomo pa vsaj mel še mi svojga predstavnika ( Peter Podlunšek )

Ali si Callux iz portala 24ur ali pa prepisuješ njegove objave :) dečko dobro komentira in ima ogromno informacij... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, motozajebant said:

Ali si Callux iz portala 24ur ali pa prepisuješ njegove objave :) dečko dobro komentira in ima ogromno informacij... 

Nisem on mam pa dostop do istih spletnih strani kot on in vsi mi ostali, grem pa prevert če sm res kaj prepisal od njega ker spomnem se ne.:ras:

Je pa res ko prečekiraš vse te moto poratale enostavno po vrsti prevedeš oz. napišeš, zato mogoče ta podobnost :? :smoke:

Nočem pa nobenga dobesedno kopirat, ni moj stil, nisem kot naši politiki pri diplomah :slap:, je pa res da nism vire navedu.:wallbash:

Sorry.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, prcko pravi:

Nisem on mam pa dostop do istih spletnih strani kot on in vsi mi ostali, grem pa prevert če sm res kaj prepisal od njega ker spomnem se ne.:ras:

Je pa res ko prečekiraš vse te moto poratale enostavno po vrsti prevedeš oz. napišeš, zato mogoče ta podobnost :? :smoke:

Nočem pa nobenga dobesedno kopirat, ni moj stil, nisem kot naši politiki pri diplomah :slap:, je pa res da nism vire navedu.:wallbash:

Sorry.

 

Dobro dobro... saj ne rabis virov navest :) ampak sem za trenutek res pomislil da si callux, ker je bilo zelo podobno napisano... ti kar pisi, je fajn take clanke prebrati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 4. 2016 at 16:45, Rossi pravi:

Se vodja Jojenzove ekipe prizna, da je Rossi dalec najbolj obvladoval gume... Ko bi jim saj se ostalo elektronko pobral, isto ta nagnusna krilca... pa da se pol vid, kako bojo vozil.

Pa Stoner naj nazaj pride, ko jim poberejo elektroniko :D.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 4. 2016 at 7:51, maus pravi:

:kva2:

starćek :lol1:

 

Sa mekanim Ć ... :cool: ... bravo, Mauzi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri mišelinkotu pravijo da je za vrtenje zadnje gume krivo: 

slaba površina dirkališča,

10°C večja temp. kot običajno,

največ pa zaradi aerodinamičnih krilc, ki naj bi ustvarile 4mm pritisk na sprednje vzmetenje kar posledično zmanjša manj pritiska na zadnje kolo.

Sicer pravijo da se z tem ne izgovarjajo ampak hočejo zbrati podatke in omogočit boljši razvoj pnevmatik,

ker naj bi po njihovem lahko imeli probleme v Barceloni, ki je podobno Jerezu glede oprijema.

Gume ki so jih testirali v ponedeljek naj bi se veliko bolje obnesle.

 

Spremenili so tudi pravilo za >Jump start ( zaradi dogodkov v Qatarju- moto2 )

Vsi dirkači morajo, ki bodo prehitro štartali morajo biti obveščeni v roku štirih krogov, z vožnjo skozi boxe.

Tisti ki ne bojo, če pač pride do kakih zapletov in naknadno ugotovijo jump start, pa bojo dobili pribitek sekund, ki bo

časovno enak vožnji skozi boxe.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še malo pa bodo naredili taka samoprilagujoča kot so jih imeli v formuli včasih ..

pred 40 minutami, UnionJack pravi:

image.jpeg

a to je mišljeno kot parodija na ducati? ne zarad barve ampak zarad lastnika ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

še malo pa bodo naredili taka samoprilagujoča kot so jih imeli v formuli včasih ..

a to je mišljeno kot parodija na ducati? ne zarad barve ampak zarad lastnika ... 

nisem šel tko daleč :) gre pa skup ...bolj mišljeno na hondin trokrilc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V motoGP prihaja še en igralec , zdej al se bo pokakal al bo pa konkurenca :) o kakšnih zmagah , se pa ne bi upal napovedovat :P

13077051_10153787665715000_4417049283567

13083312_10153788780665000_3028081926516

13083348_10153786618925000_3291287593131

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!