Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 41 minutami, Snecer pravi:

brez štirih v vrsti nima tam kaj iskati

Kawasaki ma 4 v vrsto pa ga ni in ni.......GP KTM bo štirivaljnik, vsaj tako sem zasledil :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, Kmet2 said:

Kawasaki ma 4 v vrsto pa ga ni in ni.......GP KTM bo štirivaljnik, vsaj tako sem zasledil :)

 KTM je strivaljnik, V4, kot Honda in Ducati... Ne vem sicer kaj isceta tam ker nista 4 v vrsti, ampak tam sta ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Kawasaki ma 4 v vrsto pa ga ni in ni.......GP KTM bo štirivaljnik, vsaj tako sem zasledil :)

tekmuje pa v nekem drugem pokalu če se ne motim in hara

tule?

wp_ss_20160430_0001.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

V motoGP prihaja še en igralec , zdej al se bo pokakal al bo pa konkurenca :) o kakšnih zmagah , se pa ne bi upal napovedovat :P

13077051_10153787665715000_4417049283567

13083312_10153788780665000_3028081926516

13083348_10153786618925000_3291287593131

 

uuuuuuuuuu NAŠI :D

Be afraid, be very afraid!!!

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Kawasaki ma 4 v vrsto pa ga ni in ni.......GP KTM bo štirivaljnik, vsaj tako sem zasledil :)

2 superduka GT bodo zlepili skup. 2x173 konju .:P zmagaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, DAMI34 pravi:

uuuuuuuuuu NAŠI :D

Be afraid, be very afraid!!!

2 superduka GT bodo zlepili skup. 2x173 konju .:P zmagaaaa

ker pa je omejitev 1000ccm sledi 346konjev : 2,602 = 132.97 konja/1000 ccm...seveda bi s temi konji takoj osvojili prvenstvo - v moto2..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, thumper pravi:

..seveda bi s temi konji takoj osvojili prvenstvo - v moto2..

ne verjamem:lol1:

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, builder pravi:

ne verjamem:lol1:

glede na razmerje moč / teža bi jim kar dobro kazalo :

The following are the minimum weights permitted:

MotoGP™ Up to 800cc – 157 kg

Moto2™ motorcycle + rider 215 kg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

ker pa je omejitev 1000ccm sledi 346konjev : 2,602 = 132.97 konja/1000 ccm...seveda bi s temi konji takoj osvojili prvenstvo - v moto2..

tastar, u nedelo se mi pa ne da računat.

Zmagaaa

pred eno uro, builder pravi:

ne verjamem:lol1:

skeptik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko je dirkat na visokem nivou, gledu pravkar WSBK, Duce jim je naredu deco na pisti, oni majo odprte 2 fronti, v obeh so konkurenčni, kar za nobeno drugo tovarno ni mogoče rečt:P, če pa se jim poklopi še drugo leto z 99, pol pa neum neč več gledu, ker bo živ dolgcajt, vsaj dons je bil v SBK, 6sek pred žabcoma, včeraj 4sek:D

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 5. 2016 at 13:59, builder pravi:

težko je dirkat na visokem nivou, gledu pravkar WSBK, Duce jim je naredu deco na pisti, oni majo odprte 2 fronti, v obeh so konkurenčni, kar za nobeno drugo tovarno ni mogoče rečt:P, če pa se jim poklopi še drugo leto z 99, pol pa neum neč več gledu, ker bo živ dolgcajt, vsaj dons je bil v SBK, 6sek pred žabcoma, včeraj 4sek:D

99 gre v wsbk ? to pa bo štala ja.. ups - a nismo v temi motogp? ja smo.. sam snecer je prvi uletel z unim linkom pa me je zavedel..tko kot tebe ane :P

ducati ni bil prvak v sbk 4 leta , v motogp pa 8 let.. bi rekel , da je že počasi čas , da pokažejo nekaj konkretnega ne pa samo - uh mamo zlo perspektiven bajk..uh mamo full perspektivne dirkače... uh letos pričakujemo zmage .. to je sicer lepo videti in slišati - realnost pa je drugačna .. trenutno je ducati tam kjer pač je - na 5.mestu z 48 točkami .. pred njimi sta tako tech3 yamaha na 4.- 56 točk in suzuki na 3.mestu - 65 točk.. 

dejansko sta yamaha in honda tisti , ki bijeta boj ne na 2 temveč na vseh frontah - motogp , wsbk , ewc , mxgp ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

99 gre v wsbk ? to pa bo štala ja.. ups - a nismo v temi motogp? ja smo.. sam snecer je prvi uletel z unim linkom pa me je zavedel..tko kot tebe ane :P

ducati ni bil prvak v sbk 4 leta , v motogp pa 8 let.. bi rekel , da je že počasi čas , da pokažejo nekaj konkretnega ne pa samo - uh mamo zlo perspektiven bajk..uh mamo full perspektivne dirkače... uh letos pričakujemo zmage .. to je sicer lepo videti in slišati - realnost pa je drugačna .. trenutno je ducati tam kjer pač je - na 5.mestu z 48 točkami .. pred njimi sta tako tech3 yamaha na 4.- 56 točk in suzuki na 3.mestu - 65 točk.. 

dejansko sta yamaha in honda tisti , ki bijeta boj ne na 2 temveč na vseh frontah - motogp , wsbk , ewc , mxgp ....

mene nič ni zavedlo, čeb prebral moj post tako kot treba, bi ti bilo jasno, tako ti pa ni:P

Dovi je mel koliko dirk nesrečo in katero mesto je zasedal. ko so ga keglal?, spet si vse po svoje razlagaš, pa si daj še to:ras:

Yamaha v GP je No1, v SBK je :BUA: in Honda, ne me nasmejavat, Honda v GP nima za burek:D, izjemno dober je MM, zato je na oko tako, v SBK je svetlobno leto za Ducatiom in 2 za Kawo:P

MXGP, vsa čast Gajserju, drgač spet se ni za vlko hvalt:whistle: Honda ma očitno znanje pri novačenju mladih:kva2:

zelo pomembno je, kake dirkače imaš v ekipi, če je motor vrhunski, je to vse lažje, ampak za prvaka je pa treba imeti nekaj več, Rossi je imel pri "svojih" vrhunski motor, pa ga je še izboljševal, pa je blo SAJ VEMO VSI, zadaj na Yamahi ma srečo, da jo on ne izboljšuje in to delajo strokovnjaki in je trenutno zato tolk bolša od Honde, da bo Rossi prvak:whistle:

 

:lol1:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, builder pravi:

mene nič ni zavedlo, čeb prebral moj post tako kot treba, bi ti bilo jasno, tako ti pa ni:P

Dovi je mel koliko dirk nesrečo in katero mesto je zasedal. ko so ga keglal?, spet si vse po svoje razlagaš, pa si daj še to:ras:

Yamaha v GP je No1, v SBK je :BUA: in Honda, ne me nasmejavat, Honda v GP nima za burek:D, izjemno dober je MM, zato je na oko tako, v SBK je svetlobno leto za Ducatiom in 2 za Kawo:P

MXGP, vsa čast Gajserju, drgač spet se ni za vlko hvalt:whistle: Honda ma očitno znanje pri novačenju mladih:kva2:

zelo pomembno je, kake dirkače imaš v ekipi, če je motor vrhunski, je to vse lažje, ampak za prvaka je pa treba imeti nekaj več, Rossi je imel pri "svojih" vrhunski motor, pa ga je še izboljševal, pa je blo SAJ VEMO VSI, zadaj na Yamahi ma srečo, da jo on ne izboljšuje in to delajo strokovnjaki in je trenutno zato tolk bolša od Honde, da bo Rossi prvak:whistle:

 

:lol1:

Naj se ti usta pozlatijo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, builder pravi:

sej vete vsi, da znam napovedat:whistle:

dj mi številke za loto :ras:

oći se mi rossijo, ker je pawa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, builder pravi:

mene nič ni zavedlo, čeb prebral moj post tako kot treba, bi ti bilo jasno, tako ti pa ni:P

Dovi je mel koliko dirk nesrečo in katero mesto je zasedal. ko so ga keglal?, spet si vse po svoje razlagaš, pa si daj še to:ras:

Yamaha v GP je No1, v SBK je :BUA: in Honda, ne me nasmejavat, Honda v GP nima za burek:D, izjemno dober je MM, zato je na oko tako, v SBK je svetlobno leto za Ducatiom in 2 za Kawo:P

MXGP, vsa čast Gajserju, drgač spet se ni za vlko hvalt:whistle: Honda ma očitno znanje pri novačenju mladih:kva2:

zelo pomembno je, kake dirkače imaš v ekipi, če je motor vrhunski, je to vse lažje, ampak za prvaka je pa treba imeti nekaj več, Rossi je imel pri "svojih" vrhunski motor, pa ga je še izboljševal, pa je blo SAJ VEMO VSI, zadaj na Yamahi ma srečo, da jo on ne izboljšuje in to delajo strokovnjaki in je trenutno zato tolk bolša od Honde, da bo Rossi prvak:whistle:

 

:lol1:

:P a nisi nekje napisal da si zaveden? :D

dovi - odvisno s katere strani pogledaš .. lohk je bil pa samo prehiter al pa prepočasen da so ga zamenjal za kegelj ane ..

če je imel tastar vrhunski motor kako da dva čudežna dečka še nista osvojila naslova z njim? aja - za prvaka je treba nekaj več kot le vrhunski motor .. če bo slučajno rossi na konc prvak da ne boš pozabil kaj si tukaj napisal .. ne skrbi sm si skopiral post :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, thumper pravi:

:P a nisi nekje napisal da si zaveden? :D

dovi - odvisno s katere strani pogledaš .. lohk je bil pa samo prehiter al pa prepočasen da so ga zamenjal za kegelj ane ..

če je imel tastar vrhunski motor kako da dva čudežna dečka še nista osvojila naslova z njim? aja - za prvaka je treba nekaj več kot le vrhunski motor .. če bo slučajno rossi na konc prvak da ne boš pozabil kaj si tukaj napisal .. ne skrbi sm si skopiral post :P

jest tolk vlko govorim, da vse nesnage, ki sm jo kdajkoli izrekel, ne morm met v glavi, nimam tolk RAM-a, štekaš:kva2:

p.s. Rossi bo prvak:lol1:

pred 9 minutami, maus pravi:

dj mi številke za loto :ras:

oći se mi rossijo, ker je pawa :lol1:

7,9,13, 14, 21, 30, 32, 35 (z dodatno):ras:

 

p.s. zadel sm že vse, razen 7 in 7+1:P

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, builder pravi:

 

7,9,13, 14, 21, 30, 32, 35 (z dodatno):ras:

raj ti igraj, pa mi pou miljonou dj :jezik:

Rossi bo prvak prvakou ... :010

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, builder pravi:

jest tolk vlko govorim, da vse nesnage, ki sm jo kdajkoli izrekel, ne morm met v glavi, nimam tolk RAM-a, štekaš:kva2:

p.s. Rossi bo prvak:lol1:

ja vem me ni treba skoz opominjat ...zato maš pa mene za c/p .. :P

p.s. prvak bo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, builder pravi:

matr so za časom tile pri mcn... pa še z motosveta kopirajo de jih ni sram ..najrajš bi jim zaračunal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, thumper said:

dovi - odvisno s katere strani pogledaš .. lohk je bil pa samo prehiter al pa prepočasen da so ga zamenjal za kegelj ane ..

  Ah dej no, resno? A zdej bo pa Dovi kriv da so ga skegljali? Mofoce ti je uslo, ampak tipi so dirkaci, pac dirkajo med sabo.... ne gledajo kje se bo kdo skegljal in ne preracunavajo kolk metrov od koga se bo kdo peljal...  Tole je pa ze zakrbljujoce....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, jvalant pravi:

  Ah dej no, resno? A zdej bo pa Dovi kriv da so ga skegljali? Mofoce ti je uslo, ampak tipi so dirkaci, pac dirkajo med sabo.... ne gledajo kje se bo kdo skegljal in ne preracunavajo kolk metrov od koga se bo kdo peljal...  Tole je pa ze zakrbljujoce....

zelo zaskrbljujoče .. :D zato ker si mojo izjavo vzel resno :P .. torej se strinjamo , da prvak potrebuje poleg vsega tudi malo sreče ..ampak na koncu koncev iz čistega tehničnega vidika je pa dejansko to , kar sem napisal čisto res ..razlike je par - 3 do 4 - metre kar pri povprečni hitrosti same dirke znese ne mišji kihec časa - one frame difference bi se reklo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!