Skoči na vsebino

Moto GP 2016


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 1 minuto, Snecer pravi:

v sosednji temi je tisočak z novimi gumami na voljo ... :) 

kje :O

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snecer pravi:

ja, tam :) 

una jajca tut jurja nimajo ... majo samo 998 :cry:  ... štekaš ... če se boš z njimi pelju, boš zgubu :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

una jajca tut jurja nimajo ... majo samo 998 :cry:  ... štekaš ... če se boš z njimi pelju, boš zgubu :jezik: 

Saj pa ne bo tekma, ampak demonstracija. Bomo malo bolj močen bencin nalili pa bo 1000ccm... :)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se vam da tako prcati jao...

 

Markec sam priznal, da je zajebal z gumami pred menjavo motorja, pr Yamahi so zajebali po menjavi, to se dobro vidi tudi, če primerjamo tega Crutchlowa in Rossija, ki sta menjala v istem krogu, a vemo kje je končal kdo. Mene bolj zanima, kdo je določil z katerimi gumami bodo peljali po menjavi.  Kot sem že nekaj postov nazaj napisal, tako je tudi Markec povedal - čeprav je bila proga na nekaterih delih mokra, si je upal in imel jajca že prej menjat. Tu bi izpadel al bedak al junak. Izpadel je junak, Rossi pa bedak. Čeprav kot rečeno, kako imajo zmenjeno  glede menjav gum, pa ne vem, a sodeč po njegovi izjavi se ni počutil dobro na suhi gumi tako da se je odločil tako kot se je. Najbolj me zanima kaj je bilo z Lorenzotom, a ima tudi on probleme z Yamaho al pač ne zna.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da je Jojenco tak maher... ze mislu, da je vzel taplavga, pol pa pogruntam, da se jim sploh ne da ukvarjat z njim, mr. behind :ras:

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Rossi pravi:

Sam da je Jojenco tak maher... od zacetka sm mislu, da je skenslal dirko, v prenosu ga ni blo... ze mislu, da je vzel taplavga, pol pa pogruntam, da se jim sploh ne da ukvarjat z njim, mr. behind :ras:

Da ne boš koga užalil. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/14/2016 at 5:35 PM, nekdo said:

 

Sem jih povprašal o tem po emailu, tole je njihov odgovor:

MotoGp Test
2 messages
xy <xy@gmail.com>    10 July 2016 at 18:03
To: information@projekt-spielberg.com

Hello,

will it be possible to watch MotoGp test on 19th and 20th of July?

Thanks for answer and kind regards

------------------------------------------------------------------------------

RedBull, Austria Information <Information@projekt-spielberg.com>    11 July 2016 at 09:33
To: "xy@gmail.com"

Dear xy, 

on 19th and 20th of July will be the privat testing of Ducati.
You can stay on the publicly accessible area as the Bull´s Lane and the Welcome Center. 

Kind regards

------------------------------------------------------------------------------

"Bull's Lane" je restavracija nad boksi (https://www.projekt-spielberg.com/en/bulls-lane/picture-gallery/), "Welcome center" je pa za glavno tribuno. Če se z Welcome centra vidi kaj na progo mi iz slik ni uspelo dešifrirat, z Bull's Lane pa bi se morala videti vsaj štartno ciljna ravnina. 

Oseba, ki mi je napisala odgovor, ni ravno vedela za kaj se gre. Bil danes v Zeltwegu, odprti sta bili tribuna na koncu štartno ciljne ravnine in tribuna po prvem ovinku. Z obeh se vidi 2/3 proge. Voziti so začeli pred deseto uro, pavza za kosilo je bila od 12:00 do približno 13:30.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nekdo pravi:

Oseba, ki mi je napisala odgovor, ni ravno vedela za kaj se gre. Bil danes v Zeltwegu, odprti sta bili tribuna na koncu štartno ciljne ravnine in tribuna po prvem ovinku. Z obeh se vidi 2/3 proge. Voziti so začeli pred deseto uro, pavza za kosilo je bila od 12:00 do približno 13:30.

a za vikend bo tut tole? vidim datum 19/20.7 a upam na čudež :P

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, nekdo pravi:

Oseba, ki mi je napisala odgovor, ni ravno vedela za kaj se gre. Bil danes v Zeltwegu, odprti sta bili tribuna na koncu štartno ciljne ravnine in tribuna po prvem ovinku. Z obeh se vidi 2/3 proge. Voziti so začeli pred deseto uro, pavza za kosilo je bila od 12:00 do približno 13:30.

Majo pa dolgo malco :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, nekdo pravi:

Oseba, ki mi je napisala odgovor, ni ravno vedela za kaj se gre. Bil danes v Zeltwegu, odprti sta bili tribuna na koncu štartno ciljne ravnine in tribuna po prvem ovinku. Z obeh se vidi 2/3 proge. Voziti so začeli pred deseto uro, pavza za kosilo je bila od 12:00 do približno 13:30.

Opiši kaj dogajanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner opozarja na to, kar meni že odkar je proga prišla v koledar ni všeč... Očitno denar rdečih bikov pretehta... Pol se bodo pa spet delali, da nič ni, ko jih bodo v krsti dol vozili...

Screenshot_20160720-110030.png

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, nekdo pravi:

Oseba, ki mi je napisala odgovor, ni ravno vedela za kaj se gre. Bil danes v Zeltwegu, odprti sta bili tribuna na koncu štartno ciljne ravnine in tribuna po prvem ovinku. Z obeh se vidi 2/3 proge. Voziti so začeli pred deseto uro, pavza za kosilo je bila od 12:00 do približno 13:30.

Povej malo kako je bilo? Časi? Se je prikazal tudi KTM?

Sem imel namen pogledat zadevo pa zaradi službe ni zneslo

Lorenzo pravi da ima Ducati tu ogromno prednost in da so izredno hitri.. Proga je res totalno brezvezna in sestavljena iz samih ravnin in izredno zaprtih ovinkov kar seveda najbolj ustreza Ducatiju..Mogoče jim pa vseeno malo pihlja na dušo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Die Testzeiten in Spielberg, 19. Juli, 18 Uhr

1. Andrea Dovizioso, Ducati, 1:23,764 min. 2. Iannone, Ducati, 1:24,347. 3. Redding, Ducati, 1:24,502. 4. Stoner, Ducati, 1:24,502. 5. Viñales, Suzuki, 1:24,595. 6. Barbera, Ducati, 1:24,649. 7. Laverty, Ducati, 1:24,751. 8. Petrucci, Ducati, 1:24,992. 9. Rossi, Yamaha, 1:25,054. 10. Hernandez, Ducati, 1:25,171. 11. Lorenzo, Yamaha, 1:25,175. 12. Aleix Espargaró, Suzuki, 1:25,223. 13. Miller, Honda, 1:25,345. 14. Crutchlow, Honda, 1:25,438. 15. Baz, Ducati, 1:25,994. 16. Kallio, KTM, 1:26.056. 17. Rabat, Honda, 1:26,195. 18. Lüthi, KTM, 1:26,405.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati včerajšnega dne so tukajle: http://www.motorsport.com/motogp/news/dovizioso-leads-first-day-of-austria-test-as-ducati-dominates-800203/

V času ko sem bil jaz gor (do 15:00) ni nobeden sestavil res dolgega niza krogov. Zadnji od prvokategornikov je zjutraj prišel na progo Rossi (nisem gledal na uro, po občutku je bilo okoli 10:30). Lorenzo je bil zgodaj na stezi, ampak se je potem večino časa zadrževal v garaži. KTM je bil na testiranju s Kalliem in Luthijem, Aprilie so bile brez transponderjev, tako, da ni njihovih časov. Sta pa zjutraj vozila Bautista in di Meglio, popoldne pa je di Meglia zamenjal Lowes. Bautista je vmes nekaj krogov odpeljal z ogromnimi krilci (Yamaha style), ampak je na srečo hitro zamenjal nazaj na manjša, drugih že na videz novih komponent pri ostalih proizvajalcih ni bilo videti. Najglasnejša sta bila Aprilia in KTM, Ducatiji (sploh oba Pramac) so na prestavljanju navzgor glasno pokali skozi izpuh, pri japoncih ni bilo slišati kakšnih posebnosti.

Največ težav je vsem delal 1. ovinek, ni ga bilo dirkača, ki ne bi vsaj 1x šel precej čez robnik. Sta pa skozenj najbolj stabilno in konstantno izgledala Rossi in Lorenzo, najhitreje pa Stoner, ki je bil tudi edini za katerega sem v času gledanja dobil občutek, da je šel postavljat "kvalifikacijski" krog (najhitrejše čase so potem postavljali ko sem šel že domov). Na videz je bilo veliko "tipanja terena" in iskanja pravih nastavitev. Precej izletov s proge je bilo še v 2. ovinku, Rossi in še nekdo sta pa imela še izlet skozi pesek v 4. ovinku, po tleh pa ni šel nobeden.

Pri Ducatiju je bilo zanimivo to, da je Stoner vozil čisto brez krilc, Iannone in Dovi pa sta jih bila polna.

Popravljeno . Popravil nekdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem mal forum...oz. se mi debilov sploh ne da brat,ker je sam jebanje,tko da 3/4 postov spustim.

Od tistih par postov,ki se jih da prebrat brez,da bi se ti obračal je vse ostalo neko kurčevo jebanje,ker ma največjega(ego mislem).

Rossi,markez,lorenco,dovi..yamaha,honda,ducati,suzuki...

Fantje,vsi so dobri,od 1 do 21,oz. drug let do 24..najbol mi gre pa na živce, k so najbl glasni tisti,ki športa (splošno gledano) od bliz tud vidl niso. Nism pameten da vse poznam,sm pa tolk pametn,da vem,da tist kdor se je kdaj ukvarjal z športom,ne bo podcenjeval truda športnikov...

Ja sm za rossija,ampak vseen prvoščim milerju,al pa marqezu al pa ...no vsem..skor usem..šimfau pa nam več,ker vem kolk truda je treba uložit v vse ...

jst sm se trudu 42 let,pa sm dosegu,da mi ratal skakanje res zanimiv... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi dan testiranj:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/125369

http://www.24ur.com/sport/motogp/ducati-se-naprej-kraljuje-na-testiranjih-v-spielbergu-iannone-pred-dovijem-in-stonerjem.html

Stoner brez spojlerjev na Dučetu, padel proti koncu, ko je po štirih letih prvič vozil soft gume. Zgleda, da še ni za na odpad!

Popravljeno . Popravil bikez
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/21/2016 at 11:02 AM, bikez said:

Stoner brez spojlerjev na Dučetu, padel proti koncu, ko je po štirih letih prvič vozil soft gume. Zgleda, da še ni za na odpad!

Hehe, nej govorijo kr hocjo, ne verjamem da bi bil kdorkoli od vodilnih res vesel, ce pride Stoner nazaj ;)   Tudi KTM se ni slabo odrezal, 1.9s zaostanka sploh ni slabo! Z spostovanjem do Kallia, ze samo Stoner bi postavu KTM na prvo mesto... ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!